Jump to content


Photo

Superge


  • Please log in to reply
435 replies to this topic

#401 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30694 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 May 2021 - 05:35 AM

Jaz sem tiste bele nevpadljive od Vagabond iskala ful časa, čeprav je ogromno ponudbe, ampak je vse neki načičkano in z debelimi podplati...tako da ko sem jih našla, sem tudi pri ceni zamižala, ampak se tolažim, da bodo za dolgo, ker so dokaj nevtralne. Pa ful udobne.
Drugače pa vidim, da sploh nimam veliko čevljev. Sem jih pa skoraj vse menjala pred letom ali dvema, to pa ja. Zdaj pa bo mir za nekaj let spet.
  • 0

#402 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 May 2021 - 07:31 AM

Meni so vsec On. So mi pa bolj za prosti cas kot za v službo. Mož jih je sicer nosil tud v sluzbo.
https://www.on-runni...re/womens/shoes
  • 0

#403 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 15 May 2021 - 08:17 AM

_M_ tvoji so mi ful všeč. Imajo jih tudi v črni barvi. Cena je res visoka, ampak tudi meni se zdi danes težko dobit lepe superge. Oz je moj okus drugačen, od tega kar se zdaj nosi.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#404 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 26 July 2021 - 09:49 PM

startas-basic-white_2-zenski.jpg

 

A se spomnete starterk? Spet so hit :)

 

 

Si jih želim naročit, pa me drži nekaj nazaj, ne vem točno kaj in zakaj. 26 eur skupaj s poštnino, pa si ustvarjam v glavi argumente, zakaj ne rabim nobenih novih čevljev, in će že, nekaj takega, da bom lahko še v hladnejših dneh jeseni nosila, tudi v mokrem vremenu recimo, kak tak retro model:

 

cw997hoa-5.jpg


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#405 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23483 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 27 July 2021 - 06:53 AM

jaz sem si letos končno umislila zgornje. Sicer ne ravno Startark, ampak ista fora, le da so Levi's.

In to dvoje (črne in bele). Oboje rada nosim in mi ni žal nakupa. Vsakič, ko je tako kot danes (da zjutraj ni že +20°C) jih obujem.

 

Tako da, razvajaj se :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#406 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30694 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 July 2021 - 06:58 AM

Jaz se na splosno izogibam vezalkam, totalno odveč mi je zavezovanje.
Nazadnje sem si kupila tiste sive oz bež z Asosa, so mi super za hladnejše dni.
https://www.asos.com...fit shoes women
  • 0

#407 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 July 2021 - 08:43 AM

:) 

 

Hvala, _M_, sam brez vezalk mi pa niso tako lepe. 

 

Kami, haha, dvojnih si ziher ne bom. Imela sem že podobne poletne superge in sem jih rada nosila in ponosila (enim se je odlepil podplat, zadnjo noč so preživeli na plesišču, lep konec so imeli :D )


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#408 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 27 July 2021 - 09:27 AM

Olivija privošči si jih za teh 25€ tudi če so samo za eno sezono :)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#409 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13730 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2021 - 05:02 PM

Olivija, v Zagrebu imajo trgovino😉
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#410 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 July 2021 - 05:55 PM

Sej Borovo je bil včasih tudi v Slo! 

& ne vem kdaj bom spet kaj na Hr hodila. Bom naročila do konca tedna, čakam, da/če me mine. :) 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#411 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13730 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2021 - 07:18 PM

Pa si bila kdaj notri? 😁Zelo statomamsko. V Zg je trgovina za mlade, samo starterske so imeli, vsaj 2 leti nazaj je bilo tako.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#412 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 July 2021 - 07:39 PM

Vem, ja. :D Saj tudi kvaliteta ni bil ne vem kaj - cene imajo relativno nizke. 

Ampak ti copati so pa, če drugega ne, tako retro legendarni. :) 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#413 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26264 posts

Posted 15 August 2021 - 02:38 PM

Imela bi usnjene Anatomic,ce bi se katera narocala,bi z veseljem delila postnino 😁
  • 0

#414 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22345 posts
  • Gender:Female

Posted 17 March 2022 - 11:44 AM

Mene pa ima, da bi si kupila nove superge. Ne preveč športne, da so lahko tudi za v službo. Ne bi imela preveč belih, ker se takoj umažejo, ti trenutno popularni debeli podplati pa mi tudi niso všeč. Včeraj so mi v Massu na hitro padli v oči Puma.

 

373526-23_c373526-23.png

 

 

0000209287042_01_rz_1.jpg

nizki_cevlji_puma_skye_clean_medi613110.

 

zenske-patike-puma-carina-lift-logomania

19797901_500_A.jpg


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#415 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 March 2022 - 12:11 PM

Hm, meni bi bili težki za kombinirat, ampak pomoje najbolje, da jih poskusiš par in vidiš, kako pridejo na nogi. Pa ne maram tega usnjenega izgleda superg, ampak to je osebna preferenca. Če že, pote semiš, ampak najraje pa vidim, da so tekstilne + semiš.

 

Tomas sport ima ogromno izbiro, vsaj na internetu, na na Rudniku je bil outlet, so imeli precej različnih modelov superg. Zdaj je namesto tega neka druga trgovina, kolikor sem nazadnje videla, Sportvision, ali nekaj podobnega. 

 

Jaz sem si na About you sedaj naročila te, ravno danes so prišli, sem zadovoljna, tak tip športnega copata mi je super, sem ga iskala celo večnost.

Imela sem dolgo časa Asics Gel Lite, ki so bili super udobni. 

 

 

 

1847bac2ddcd052e3c00843c31d8a85b.png?bg=


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#416 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22345 posts
  • Gender:Female

Posted 17 March 2022 - 02:44 PM

Meni je pa ravno črna barva najlažja za kombinirat, ker ne nosim nekih ful pisanih stvari. Nisem kot Hajdi, da bi vsak mesec nabavila/dobila vsaj en par čevljev v različnih barvah, da bi kombinirala k vsem možnim oblačilom. :D
Bom še Sport vision pogledala.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#417 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17851 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 17 March 2022 - 02:58 PM

Men so malo pregrobe, sem jih danes v Humanicu gledala. Imam pa take črno bele Geox na Best secret shranjene.
  • 0

#418 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 March 2022 - 03:15 PM

Lustni ti Puma

Jaz imam te od On in so super. Udobni, fajn se dajo skombinirat, enostavno se jih cisti.
https://www.on-runni...e?lightbox=open
  • 0

#419 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82450 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 March 2022 - 03:24 PM

Lepi! Meni je trenutno toliko superg vsec, da se sploh ne morem odlocit, katere bi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#420 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17851 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 17 March 2022 - 03:45 PM

Lepi ja, samo cena pa 🙄
Jaz imam tudi vsaj 20 shranjenih 😁
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users