Jump to content


Photo

sexi fotografije


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 04 February 2007 - 12:29 PM

malo sem razmišlajajo o sexi fotografijah in sem se odločila d bm vas vprašala kaj mislite o tem...

imaš fanta in se s fantom slikata naga...in nikoli ne veš kaj pa če greš s tem fantom narazen ..kaj bo naredu z fotografijami...mogoč se mu kaj zameriš in da slike na net..
kaj pravite ve? ali se pustite slikati???ne vem kaj naredim..ker on bi rad d se slikava mene je pa strah ..nikoli ne veš do česa pride..
hvala
lp
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#2 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 04 February 2007 - 12:45 PM



Ja cuj ce fantu ze od zacetka zveze manjkajo par kolesc potem lahko pricakujes,da ce greta grdo vsak svojo pot bo iz jeze al bog ve kaj pokazal komu kdaj tvoje slike smile.gif ce je pa vredu fant ti bo vrnil slike in se zavedal kje je meja.Koliko casa sta skupaj?
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#3 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2007 - 12:47 PM

Midva se slikava, ne ravno pogosto sicer. Pod pogojem da slike takoj spravi iz fotoaparata na compa v mapo rezervirano samo za te slikce. Glede tega da bi jih kdo nepovabljen videl.... mu zaupam. Zaupam v smislu da se to ne bo zgodilo po njegovi krivdi.

  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 04 February 2007 - 12:53 PM

Žabica: slikaj se in ti obdrži fotografije. No problemo!
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 February 2007 - 01:01 PM


Midva z mojim imava celo filmček. twisted.gif
Mah, saj hitro vidiš, kdo ima pošlihtano v glavi in kdo ne.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 kartika

kartika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 04 February 2007 - 01:32 PM

Jaz sem se z bivšim snemala večkrat, pa ko sva šla narazen je ostalo vse pri njemu. Od tega je že 8 let ampak nikoli nisem pomislila da bi lahko naredil kaj podlega in tako neumnega.
S sedanjim fantom pa se nameravam gola slikat, ker on ima hobi fotografiranje in jaz bi rada imela spomine pd zdaj ko sem še lepa in mlada.
  • 0

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 February 2007 - 08:47 PM

QUOTE(kartika @ 4. 2. 2007 - 13:32) View Post

S sedanjim fantom pa se nameravam gola slikat, ker on ima hobi fotografiranje in jaz bi rada imela spomine pd zdaj ko sem še lepa in mlada.


hooray.gif smile.gif sicer pa sem se že pustila slikat in snemat pa ni blo nikol kakih problemov z razstavljanjem slik kje po netu in s tem povezanim zdravljenjem kompleksov ali česarkolisižebodi. v tem se strinjam z jenno. fotke in filmčke pa hranijo bivši, jim je že blo očitno tok do tega. smile.gif en je reku, da se morm nujno slikat, ko/če bom noseča in mu poslat, da bom ziher drop dead gorgeous, ko bom noseča. smile.gif

2 moji slikci sta celo bli fotki tedna na enem portalu, hihihi. (sam sta 'oblečeni'. smile.gif)

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 February 2007 - 08:49 PM



Uh, jaz vsekakor ne bi bla za to, da bi slike/filmčke ohranil samo bivši. Bi jih mogla nujno tudi jaz met. Pa niti ne zaradi nekega "zavarovanja", ampak tak... ne vem no, ne bi mi blo kul. =) Sicer pa, če bi vedla, da zna imeti kakšne (primitivne) sovražne/maščevalne tendence v sebi po morebitnem končanju zveze, tega že v štartu ne bi z njim počela, a ne.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 08 February 2007 - 08:35 AM

QUOTE
Sicer pa, če bi vedla, da zna imeti kakšne (primitivne) sovražne/maščevalne tendence v sebi po morebitnem končanju zveze


A ne bi, če bi samo naslutila kaj takega, zvezo realtivno hitro končala? Ker namreč taka oseba, je potemtakem tudi v sedanjosti primitvina(sovražna).
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#10 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 08 February 2007 - 03:12 PM

QUOTE(Frčica @ 4. 2. 2007 - 12:47) View Post

Pod pogojem da slike takoj spravi iz fotoaparata na compa v mapo rezervirano samo za te slikce. Glede tega da bi jih kdo nepovabljen videl.... mu zaupam.

hehe, potem se pa pokvar računalnik, pa se ga pelje na servis.... no... tongue.gif
sej vem, da ne šnofljajo (preveč), ampak midva nisva tvegala smile.gif

  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2007 - 04:32 PM

QUOTE(Hsul @ 8. 2. 2007 - 8:35) View Post
A ne bi, če bi samo naslutila kaj takega, zvezo realtivno hitro končala? Ker namreč taka oseba, je potemtakem tudi v sedanjosti primitvina(sovražna).

Možno, ni pa nujno.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 11 January 2014 - 08:11 PM

Mene je bivši fuuuuuuul slikal, tudi snemala sva kaj itd.. In to z njegovim fotoaparatom, tako da ima vse slike on, kakšne je vmes meni dal, ampak mislim, da jih prav pretirano veliko nimam. Nikoli me ni skrbelo, da bo kaj z njimi, tudi po razhodu ne, seveda. Verjamem, da mu dobro služijo, je še sam rekel :D. Če bi mu rekla za vse preostale slike, bi mi jih pa tudi z veseljem dal.

 

Pa meni je bilo to všeč (me je rajcalo), zdajšnji tega ne dela.


  • 1
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users