Jump to content


Photo

Kdaj predstaviti svojega partnerja staršem?


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#21 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 11 August 2006 - 07:42 PM

No, tega pa še nisem doživela ... namreč, da bi morala doma kogarkoli predstavljat. Me pa doma že sumijo, da sem morda istospolno usmerjena, ker pri svoji starosti nisem nikoli imela nobenega fanta laugh.gif Zadnjič je mati neki začela o tem, da bodo morda gejevske poroke in posvojitve možne čez nekaj let ... svašta rolleyes.gif
  • 0

#22 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 11 August 2006 - 07:47 PM

QUOTE(Darla)
No, tega pa še nisem doživela ... namreč, da bi morala doma kogarkoli predstavljat. Me pa doma že sumijo, da sem morda istospolno usmerjena, ker pri svoji starosti nisem nikoli imela nobenega fanta laugh.gif Zadnjič je mati neki začela o tem, da bodo morda gejevske poroke in posvojitve možne čez nekaj let ... svašta rolleyes.gif


sm seznant te je hotla no da če slučajn ti nis mela časasledit da ona je hehehehehe
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#23 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 12 August 2006 - 03:37 AM

Razmišljam, da bi enkrat zanalašč zajebala mtko...grozno tečna je zadnje čase glede tega (..."kaj bojo pa drugi rekli, ...to ni normalno, da nimaš nobenga fanta...bla bla čvek čvek"). Bi prpelala domov eno frendico, k je ne pozna, in se delala, da je moja punca laugh.gif Pomojem bi mtko kap biggrin.gif Če mi še enkrat zateži, bom pa res.
  • 0

#24 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 12 August 2006 - 06:57 PM

Moj fant me je staršem predstavil po kakih 2 mesecih. Po enih 3 mesecih pa naju je njegova sestra povabila na kosilo k njej domov, tko da sem še njo in njenga tipa spoznala. Po kakem letu in pol, me je peljal še k njegovi babici. Vsakič je bla trema, seveda, ker sem se ful bala, kako bom izpadla itd. Načeloma pa mi grejo ful na živce razna družinska srečanja. Zarad tega nisem šla na poroko od njegove sestre in so mi mal zamerli nekaj časa. Mojim doma pa ga še vedno nisem predstavla, čeprav sva že več kot 2 leti skupaj, niti ga še nisem domov pripeljala. Nisem jim niti nič govorila o njemu. To pa zato, ker vem, da bi blo sam še slabše, ker sta moja stara ful staromodna in vem, da ga ne bi sprejela, še posebej oče ne. Moj tip si ju pa želi spoznat. Nasploh mi gre na živce, da se mora milijon ljudi vtikat v par in oteževat zadeve brez potrebe. Najraje bi videla, da se ne bi bilo treba ubadat ne z njegovimi starimi in sorodniki, ne z mojimi, ker nimajo veze z nama in jih nima kaj brigat. Dopizdilo mi je, ker naju je njegova fašistična babica vrgla iz stanovanja in mi direkt v faco povedala par mastnih izjav, zaradi tega se pri njej ne prikažem več in se je bom nasploh izogibala kar se da. Pa še njegova mama mu je nedavno rekla, da nimam osnovnega bontona blink.gif To pa sam zarad tega, ker sem po naravi ful mirna in tudi bolj tiha in to si njegovi sorodniki narobe razlagajo.
  • 0

#25 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 12 August 2006 - 07:03 PM

ej to pa je katastrofa!

jaz sem svojega predstavla zelo hitro, po kakih dveh tednih, saj sma živela v istem vhodu (bloku) in so se že prej poznali wink.gif
pa njegove sem jaz isto tako hitro spoznala.
je pa on veliko več z mojo bližnjo in širšo žlahto kot pa jaz z negovo biggrin.gif hvala bogu.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#26 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 August 2006 - 08:33 PM

moj je nase spoznal prvic, ko je prisel k nam (ko sva se 2.ic vidla u bistvu), mami je vedla, da pride, oci je pa glih domov prisel ker ga ni blo cez vikend (surprise!), ampak se je kr fejst izteklo biggrin.gif

js (in ostali naši) sem spoznala njegove po ene 5ih mesecih, ker je sel potem z nami na morje, pa da so vidli njegovi, s kom gre ... nobenih komplikacij, smo se usi fajn razumel.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#27 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 13 August 2006 - 09:07 PM

Ko me je fant predstavu njegovi mami se je vrgla na mene od veselja.Super starsa sta.Moji so pa..ja whatever:)
In dans so se najini starsi spoznali.Moram rect da je bilo boljse kot sem pricakovala.Njegov in moj foter bota hodla na Pohorje skup in kmalu pridejo oni k nam biggrin.gif jaz sem tak srecna hihi
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#28 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 13 August 2006 - 09:18 PM

One big happy family biggrin.gif
  • 0

#29 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3386 posts
  • Gender:Male

Posted 14 August 2006 - 08:38 AM

Do zdaj sem to predstavljanje dala le enkrat skoz ampak je blo dokaj komično tako kot večina vaših biggrin.gif Jaz sem prišla k njemu na obisk ker je bil sam doma, potem so pa starši in še babica ter stric in teta predčasno prišli nazaj. Potem so pa pogruntali, da je neka punca v sobi pa not niso upali pogledat. stric je še hoto bit vljuden pa fanta na telefon poklical nakar teta prihrumi v sobo in se predstavi biggrin.gif Nakar so se še pa vsi ostali opogumili, čeprav mislim da je bila babica bolj ali ne potisnjena v sobo biggrin.gif biggrin.gif
Moj pa je moje sorodnke spoznavala postopoma wink.gif
  • 0

#30 *_angel_*

*_angel_*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 119 posts
  • Location:celje
  • Interests:muska muska muska muska in še 1x muska

Posted 19 August 2006 - 08:24 PM

oops.gif oops.gif jao js mam pa doma tako štalo zrd tega..mami me je poštdirala d mam tipa, in mi je začela težit..pol sm mu pa dala kr konc tipu, pa tk je neki posebnga bil..vglavnim, neverjamem d bom mela kdaj šanso predstavt tipa jim, kr ga verjetn nikol nem smela met..kr je valda na prvem mestu sql, pa tud tk k je že ena napisala, doma se ne pogovarjamo o čustvih, pa pomojm bi se mogl, da bi sploh vedla pr čem sm..a sploh mam lohka frende, al ne??vglavnim kar se tiče čustev, so pr ns totaln glupi mad.gif blink.gif blink.gif
  • 0
I ŁooK iN ThE mIrrOr And I Hate WhAT I See, a WaNNaBe Model PosING aS me

#31 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 19 August 2006 - 08:46 PM

Boga moja *_angel_* cry.gif pa tko fajn tip je biu sad.gif (glede na to kko si mi ga opisala)... sam sej sva rekle da bojo lepši časi za vaju smile.gif

ma sej pr men so tud taki... učasih bi kr pobegnila mad.gif no amm... bit veseli če imate fajn starše biggrin.gif da nebom krive vere učila
  • 0

#32 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 19 August 2006 - 09:48 PM

ah sj pr men je tud pudobn... rolleyes.gif rolleyes.gif men je tud mt kr neki težila zrd prejšnga mah...je blo kar je blo biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#33 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 19 August 2006 - 11:22 PM

QUOTE(*_angel_*)
oops.gif  :oops: jao js mam pa doma tako štalo zrd tega..mami me je poštdirala d mam tipa, in mi je začela težit..pol sm mu pa dala kr konc tipu, pa tk je neki posebnga bil..vglavnim, neverjamem d bom mela kdaj šanso predstavt tipa jim, kr ga verjetn nikol nem smela met..kr je valda na prvem mestu sql, pa tud tk k je že ena napisala, doma se ne pogovarjamo o čustvih, pa pomojm bi se mogl, da bi sploh vedla pr čem sm..a sploh mam lohka frende, al ne??vglavnim kar se tiče čustev, so pr ns totaln glupi mad.gif  :shock:  :shock:


Koliko si stara?Jaz sem imela štalo do 17ih.Potem sem pa naredila nekaj totalno butastega k ni bilo za vzdrzat in..daj vsedite se in se pogovorite rajs.Ce ne pa ti bo cez nekaj let "klik" naredilo in bos vse zavrgla.Naredite kompromis pa bo.Res pa je da je pot zelo dolga.Foter je mojega lubija komaj zdaj spoznal boljse, po dveh letih zveze.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#34 *_angel_*

*_angel_*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 119 posts
  • Location:celje
  • Interests:muska muska muska muska in še 1x muska

Posted 20 August 2006 - 09:34 AM

QUOTE(luminelle)
Koliko si stara?Jaz sem imela štalo do 17ih.Potem sem pa naredila nekaj totalno butastega k ni bilo za vzdrzat in..daj vsedite se in se pogovorite rajs.Ce ne pa ti bo cez nekaj let "klik" naredilo in bos vse zavrgla.Naredite kompromis pa bo.Res pa je da je pot zelo dolga.Foter je mojega lubija komaj zdaj spoznal boljse, po dveh letih zveze.


ma sm še mlada, še mam cajt, sam morš met pa tud izkušne mal pa te fore...15 sm stara..sam sej veš, mal pa že morš met današn cajt izkušne biggrin.gif
  • 0
I ŁooK iN ThE mIrrOr And I Hate WhAT I See, a WaNNaBe Model PosING aS me

#35 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 August 2006 - 09:36 AM

moji starši p poznajo mojga lubija...mt je z njim zlo zadovolna:), fotr pa ni nekak nč izrecnga reku sam pomojm če mu nebi biu glih ok mi že neb pustu d z njim skos okol lazm:D
  • 0

#36 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2006 - 11:00 AM

Ah moja mama je zgruntala, da imam fanta po dveh dneh, ker nisem nikoli imela navade ful hodit vn in sem zginjala ob čudnih urah. Prej kot v dveh tednih je rekla, da jo zanima kdo je moj fantina. Bla sem šokirana, ampak sem vseeno omenla fantu (bolj za šalo kot zares). No reku je, da njemu ni problem in se lahko spozna z mamo (in obenem upal, da mi bo pustila bit dlje časa z njim). No po dveh tednih smo se dobili v gostilni na enem sokcu. Mama in fant sta bila cela rdeča v obraz in sta se neki vljudnostno pogovarjala, meni pa je šlo ful na smeh. No še isti dan sem ga pripeljala domov, kjer je spoznal še nono. Od takrat je že dve leti praktično vsak dan pri meni. Mojega očeta je spoznal po nekaj mesecih (ne vem točno), ker ne živi z nami. Kmalu se je moral seznanit še z stricem, teto, sestrčinami itd (ko so prišli na obisk in je on pač bil pri meni). (heh se mi kar malo smili)
Jaz se msi ful želela spoznat njegove, ampak me ni hotu peljat domov (ne bom sedaj razpravljala zakaj). Tako, da sem jih spoznala na njegovem maturantskem plesu (bila sem soplesalka), zadnje čase pa sem tudi jaz večkrat pri njih.
No bi blo to tongue.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#37 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2006 - 03:22 PM

Pri nas doma se tudi ne pogovarjamo o čustvih, o spolnosti, o ničemer takem no. Kar se pogovorov tiče, smo pri nas doma zelo površinski. Tako da mam tudi jaz podobne probleme kot nekatere punce tukaj. Pred leti mi sploh nikamor niso pustili, niti si nikamor kej preveč nisem upala ven, ker sem bla vedno v strahu, da bojo kričali name, na to, da bi mela fanta si še pomislit nisem upala. To mi je posledično še zdaj malo ostalo. Ampak zdej kar grem k fantu, pa jih kar povem, da me 2, 3 dni ne bo, tko da so se mal privadli in najbrž že mal sumijo, da imam tipa, ne vem, se mi zdi kar očitno, razen če so tako slepi, da ne vidijo smile.gif Aja, mela pa bom 21 let zdej, pa so še vedno mal taki čudni in mi fanta še pri teh letih ne bi odobravali rolleyes.gif
Sploh pa meni ni pomembno, da jaz poznam fantove starše al pa on moje. Mi je čisto vseeno glede tega. Še najraje bi se vsemu temu spoznavanju staršev izognila in si s tem prihranila razne neprijetnosti. smile.gif
  • 0

#38 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 20 August 2006 - 04:24 PM

.
  • 0

#39 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2006 - 10:06 AM

V tem mesecu sme preživela nenormalno veliko časa na raznih slavjih, ki jih je prirejala fantova familija. Tako da sem imela možnost preživeti kar lep čas z bodočo "taščo" in "tastom" ter nekaterimi drugimi sorodniki. No saj ni bilo tako hudo, ampak kaj mi je res šlo na živce je bilo to, da ko smo bili na poroki so naju spraševali kdaj pa mislima midva to naredit, ko sva bila na krstu so nama govorili kdaj misliva midva otroka naredit. rolleyes.gif Me je par takšnih pripomb kar pošteno pogrelo. Kaj pa njih briga najino življenje. evil.gif mad.gif Če so se oni ženli že pri 20.letih in že takrat imeli otroke, njihova stvar. Jaz jih ne mislim posnemat.
  • 0

#40 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 27 September 2006 - 02:54 PM

pri meni se na srečo tastari niso nikol kej prida vtikal v moje ljubezenske zadeve in sem jim tut predstavla doslej dva taka tipa k sta mi bla ful v redu pa so obadva lepo sprejeli, pa tut sama sm se ful dobro razumela s tastarimi od svojih tipov.
Edin zjle ma moja mami nekej prot temu tipu k ga mam res najbl rada pa mi je ful gadno ker mi njeno mnenje ful pomen, sam kaj k mi kr noče pa noče povedat kaj jo tok grozn mot na njem ermm.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users