Jump to content


Photo

narodnost partnerja


  • Please log in to reply
140 replies to this topic

#41 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30693 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 June 2006 - 06:07 PM

QUOTE(pupa)
meni ne potegnejo južnjaki, črnci, mulati.. mogoče je kak dalmatinec še za pogledat, kaj več pa ne. prisegam na čistokrvne slovence smile.gif


Se strinjam!
Čeprav je moj bivši imel korenine po eni strani iz HR, če sem iskrena, vendar res samo korenine. Deblo je stalo v Slo, hehe..
  • 0

#42 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 04 June 2006 - 10:09 PM

men pa japonci pa kitajci ne potegnejo, no, ampak nism pa apriori proti. drugač pa narodnost ni stvar s kero bi se ukvarjala, ko se začne razmerje. je pa res, da včasih kak stereotip še preveč drži.
  • 0

#43 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22340 posts
  • Gender:Female

Posted 05 June 2006 - 12:11 AM

Pri meni je pa že avtomatsko tako, da me južnjaki in Italijani niti najmanj ne privlačijo. Že tko al tko imam do njih odpor. No sej ne rečem da so vsi južnjaki bedni...jih poznam nekaj, ki so čisto fajn, ampak hodila pa z njimi vseeno ne bi.
Mi je pomembno, da je Slovenec. No pa tudi severnjakov se ne bi branla (Norvežani, Švedi, Finci, Nemci). Kaki mediteranski, latino stajl, črnci, azijci pa mi ne dopadejo.
  • 0

#44 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 05 June 2006 - 08:15 PM

Si mogla omenit Italijane, ha? biggrin.gif Meni so všeč (milo rečeno twisted.gif )!
  • 0

#45 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 05 June 2006 - 08:17 PM

QUOTE(Marmelada)
Kaki mediteranski, latino stajl, črnci, azijci pa mi ne dopadejo.


men pa glih to pali
vse kar je tuje hehehe
joj kaka zavedna slovenska sm h
čeprav najbol "zažgejo" mulati
njamiiii
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#46 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 05 June 2006 - 08:40 PM

QUOTE(hudička)
QUOTE(pupa)
meni ne potegnejo južnjaki, črnci, mulati.. mogoče je kak dalmatinec še za pogledat, kaj več pa ne. prisegam na čistokrvne slovence smile.gif

... z rodovnikom
wuf
twisted.gif



laugh.gif laugh.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#47 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 05 June 2006 - 09:53 PM

seveda z rodovnikom :!: laugh.gif biggrin.gif wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#48 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 June 2006 - 07:35 AM

QUOTE(hudička)
QUOTE(Marmelada)
Kaki mediteranski, latino stajl, črnci, azijci pa mi ne dopadejo.


men pa glih to pali
vse kar je tuje hehehe
joj kaka zavedna slovenska sm h
čeprav najbol \"zažgejo\" mulati
njamiiii


Hudička ... se popolnoma strinjam biggrin.gif slovenci so meni tak dolgčas ...
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#49 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 06 June 2006 - 01:16 PM

QUOTE(Kami)
QUOTE(hudička)
QUOTE(Marmelada)
Kaki mediteranski, latino stajl, črnci, azijci pa mi ne dopadejo.


men pa glih to pali
vse kar je tuje hehehe
joj kaka zavedna slovenska sm h
čeprav najbol \"zažgejo\" mulati
njamiiii


Hudička ... se popolnoma strinjam biggrin.gif slovenci so meni tak dolgčas ...


pa ne da so dolgčas
ampak enostavn me privlači neki tujega
pa ne me prašat zakaj
kaj jaz vem
zakomplicirano dete sm jaz hehehe
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#50 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 06 June 2006 - 01:57 PM

Po mojem naj narodnost ne bi vplivala na odnos, dokler razlike niso že preočitne, da vplivajo na odnos v smislu da ena španka navajena sončka pa ja ne bo hodila z laponcem ki je skoz v temi biggrin.gif ma ne, zdej se malo hecam, ampak do določene mere je pomembno iz kakih svetov izhajata...ne more en od njih častit Alaha, drugi pa Krishno!?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#51 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2006 - 03:16 PM

QUOTE(inchika)
Po mojem naj narodnost ne bi vplivala na odnos, dokler razlike niso že preočitne, da vplivajo na odnos v smislu da ena španka navajena sončka pa ja ne bo hodila z laponcem ki je skoz v temi biggrin.gif ma ne, zdej se malo hecam, ampak do določene mere je pomembno iz kakih svetov izhajata...ne more en od njih častit Alaha, drugi pa Krishno!?



Se podpišem!! ;)
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#52 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 June 2006 - 05:47 PM

QUOTE(inchika)
Po mojem naj narodnost ne bi vplivala na odnos, dokler razlike niso že preočitne, da vplivajo na odnos v smislu da ena španka navajena sončka pa ja ne bo hodila z laponcem ki je skoz v temi biggrin.gif ma ne, zdej se malo hecam, ampak do določene mere je pomembno iz kakih svetov izhajata...ne more en od njih častit Alaha, drugi pa Krishno!?


Jaz se pa ne strinjam s tem. Ne vem zakaj bi bilo okolje ali pa vera ali pa karkoli pač krivo, da ti z enim ne bi bila skupaj. To je čisto odvisno od osebe. Eni prisegajo na ljudi take narodnosti, kulture, rase...kot so oni sami, eni pa iščejo partnerje, ki so popolnoma različni od njih. In mogoče je še bolj zanimivo, če sta različnih ver/kultur/ras...
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 June 2006 - 05:55 PM

Parvinder, verjetno se malce zatakne pri vzgoji otrok, sploh če sta partnerja popolnoma različnih ver. Sklepam, da hoče potem vsak partner po svoje vplivat na otroka in nekak preferira, da se otroke vzgaja v njegovi veri.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 06 June 2006 - 06:32 PM

QUOTE(Parvinder)
QUOTE(inchika)
Po mojem naj narodnost ne bi vplivala na odnos, dokler razlike niso že preočitne, da vplivajo na odnos v smislu da ena španka navajena sončka pa ja ne bo hodila z laponcem ki je skoz v temi biggrin.gif ma ne, zdej se malo hecam, ampak do določene mere je pomembno iz kakih svetov izhajata...ne more en od njih častit Alaha, drugi pa Krishno!?


Jaz se pa ne strinjam s tem. Ne vem zakaj bi bilo okolje ali pa vera ali pa karkoli pač krivo, da ti z enim ne bi bila skupaj. To je čisto odvisno od osebe. Eni prisegajo na ljudi take narodnosti, kulture, rase...kot so oni sami, eni pa iščejo partnerje, ki so popolnoma različni od njih. In mogoče je še bolj zanimivo, če sta različnih ver/kultur/ras...


se strinjam s teboj tukaj
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#55 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 June 2006 - 06:36 PM

QUOTE(DiLeMa)
Parvinder, verjetno se malce zatakne pri vzgoji otrok, sploh če sta partnerja popolnoma različnih ver. Sklepam, da hoče potem vsak partner po svoje vplivat na otroka in nekak preferira, da se otroke vzgaja v njegovi veri.


No, no Dilema, do otrok še nismo prišli biggrin.gif Jaz sem samo tako mislila, da mene npr. ne bi motilo, če bi moj fant vsak dan opoldan zmolil k Alahu, pač malo se morš prilagajat biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#56 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 06 June 2006 - 06:43 PM

QUOTE(Parvinder)
QUOTE(DiLeMa)
Parvinder, verjetno se malce zatakne pri vzgoji otrok, sploh če sta partnerja popolnoma različnih ver. Sklepam, da hoče potem vsak partner po svoje vplivat na otroka in nekak preferira, da se otroke vzgaja v njegovi veri.


No, no Dilema, do otrok še nismo prišli biggrin.gif Jaz sem samo tako mislila, da mene npr. ne bi motilo, če bi moj fant vsak dan opoldan zmolil k Alahu, pač malo se morš prilagajat biggrin.gif


zato j pa že prej treba razčistit če si človek ki ima rad novosti, rad spoznava nove kulture, al si bol človek ki ljubi tradicijo in želiš živeti po ustaljenih tirnicah
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#57 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 June 2006 - 06:54 PM

js sm mesanka pa sm cist fajn vn prsla biggrin.gif nevem no, res je da noben od starsev ni neki ful veren, ampak me tut nista nikol filala z nicemer... Paravinder, muslimani naj bi klanjali 5 klanjatev na dan, ampak na takega bos zelo tezko naletela biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#58 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 June 2006 - 07:39 PM

QUOTE(*pikica*)
js sm mesanka pa sm cist fajn vn prsla biggrin.gif nevem no, res je da noben od starsev ni neki ful veren, ampak me tut nista nikol filala z nicemer... Paravinder, muslimani naj bi klanjali 5 klanjatev na dan, ampak na takega bos zelo tezko naletela biggrin.gif


biggrin.gif

No tega nisem vedla. Moje sošolke se neki gresta molt Alaha, pa se klanjata samo opoldne. Jima bom povedala wink.gif Sicer ta Alah je bil samo primer, ampak, če bi že bil kak tak, bi (upam) zdržala, odvisno koliko časa to delajo? wink.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#59 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 June 2006 - 07:53 PM

Parvinder biggrin.gif tvoji sosolki pa mal fejkata ane biggrin.gif kr prasi ju, ce znata sploh molt pa se prpravt na namaze (klanjanja) biggrin.gif v islamu je pa tako, da verniki klanjajo celo zivljenje (od malih nog, ko se naucijo, pa do starosti, ko ne morejo vec) smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#60 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 June 2006 - 12:25 PM

QUOTE(DiLeMa)
Parvinder, verjetno se malce zatakne pri vzgoji otrok, sploh če sta partnerja popolnoma različnih ver. Sklepam, da hoče potem vsak partner po svoje vplivat na otroka in nekak preferira, da se otroke vzgaja v njegovi veri.



Ok tema je zdaj glede sprejemanja različnih narodnosti, kar pa se ne more inačiti z verovanjem. To mislim, da je že stvar druge debate ...

Pri meni je čisto vseeno kakšne narodnosti je ... pogoj pa je da ni veren (v karkoli... edino izjemo naredim, če varuje vame biggrin.gif )
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users