Jump to content


Photo

Maternicni vlozek (IUD)


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#41 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2019 - 10:39 AM

:whistling:


  • 0

#42 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 20 August 2019 - 12:25 PM

Pismo, pomojem bom sla jaz tudi po jaydesse. Isto kot ancka nocem tablet, nocem cakat kdaj bo o, imava kondome ampak meh...ni isto. Nocem spremljat vec svojega ciklusa.
Ancka, bos cez kake 3 mesece porocala kako je? Kako je pa bilo z vstavitvijo...kdaj gres in ali boli?

Za mireno sem ze rekla. Od prijatelja zena je zanosila z njo pri 40. Je sla na splav, ker imata 3 otroke, od tega dvojcka in vsi so stari 12+ let. Sicer zdaj ima spet mireno :D in upa da se to ne bo ponovilo....
  • 0
 

#43 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 20 August 2019 - 12:43 PM

saj po moje ni nič 100%. Sem imela mireno nekaj let in sem jo dala ven zaradi vseh drugih hormonskih zadev (ki lahko da so bile povezane z njo, lahko pa da tudi ne).


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#44 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 August 2019 - 12:53 PM

Ančka, koliko časa po porodu pa si dobila menstruacijo? Jaz sem zdaj čisto druga, odkar imam spet ciklus. Še ena potrditev več, da ga nimam kaj srat s hormonsko kt. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#45 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 20 August 2019 - 01:04 PM

Na slabse ali na boljse? Jaz pa razmisljam, ce je ravno to tisto, kar mi manjka, ker je moje telo ocitno popolnoma nesposobno uravnavati hormone. Migrene mi res vzemajo voljo do zivljenja. O - migrena, pred M -migrena, po M - brutalna migrena...
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#46 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 August 2019 - 01:22 PM

Na boljše, predvsem kar se tiče mood swingov in libida. Nimam pa več tako lepe kože, med nosečnostjo sem imela tako spolirano, da se sploh por ni videlo. :/


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#47 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2019 - 01:27 PM

Ancka, bos cez kake 3 mesece porocala kako je? Kako je pa bilo z vstavitvijo...kdaj gres in ali boli?

Bom, daj spomni me.

 

Vstavitev me je malo presenetila. Sem človek, ki gre v te zadeve sproščeno, ampak je bilo kar neprijetno. V trenutku, ko je dala MV v maternico, se je maternica zakrčila (pač tujek notri in ga hoče spravit ven). Potem sem imela še cel dan kar močne krče, tako da sem vzela 400mg Ibuprofen in preostanek dneva preležala (S. sem naložila da so to navodila ginekologinje in mi je roko na srce, ful pasalo :lol:) Naslednji dan je bilo krčev ful manj, do konca tedna (naslednje 3 dni) sem čutila le še kot neko tiščanje tam doli. Zdaj še čakam, da se krvavitev neha...Ko grem na wc, obrišem roza ali rjav izcedek...niti na dnevni vložek ne pride. Ostalo je kul.

 

 

Ančka, koliko časa po porodu pa si dobila menstruacijo? Jaz sem zdaj čisto druga, odkar imam spet ciklus. Še ena potrditev več, da ga nimam kaj srat s hormonsko kt. 

Dobila sem jo po dobrih 13m

 


  • 0

#48 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 August 2019 - 01:55 PM

Uf, skoraj enkrat dlje kot jaz. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#49 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 20 August 2019 - 05:13 PM

Pismo, pomojem bom sla jaz tudi po jaydesse. Isto kot ancka nocem tablet, nocem cakat kdaj bo o, imava kondome ampak meh...ni isto. Nocem spremljat vec svojega ciklusa.
Ancka, bos cez kake 3 mesece porocala kako je? Kako je pa bilo z vstavitvijo...kdaj gres in ali boli?


Kako stran nazaj, sem tudi jaz pisala kalo ke z vstavitvijo.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#50 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14917 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 21 August 2019 - 07:54 AM

Grem prebrat tasika.
Hvala obema :)
Podgana, ampak kt so strup ;)
Jaz vedno pravim da izbiram manjse zlo. Ce bo slo z mojim pocutjem navzdol, ce bom imela mood swinge ko dobim nazaj ciklus, boleco ovulacijo in ves ta shit, grem na hormone, ker hocem kvalitetno zivet.
  • 0
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users