Jump to content


Photo

Varanje


  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#21 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 November 2005 - 06:52 PM

QUOTE(callista)
Pač, to se partnerja dogovorita, kakšen bo njun odnos (al bolj svoboden ali resna zveza)


evo, z dogovorom se strinjam, samo še zmeraj mi ni jasno, zakaj je 'odprto razmerje' tretirano kot 'neresno', da se ne spuščam v poste mescalina/-e. ok, mnenje pač. ampak brez argumentov spet ne bomo nikamor prišli. to sm tut že rekla, da smo doktorji teorije itak vsi ... na takšne ali drugačne provokacije se mi pa ne da več odgovarjat. men je vse jasn! biggrin.gif

sem varala, ja. ker v določenem času pač nisem dobila spolne zadovoljitve pri partnerju. sej pol sva šla itak dost kmalu narazen, ker se mi ni zdelo fer, da to delam. nisem pa še bla varana.

@michelle: thumbup.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#22 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 19 November 2005 - 12:43 AM

Hja, nikoli nisem upala razumeti zakaj nekdo vara, če ljubi nekoga drugega....JAZ NIKOLI NE BOM VARALA, ker to je podlo.

Vendar.....sem bila tudi jaz šibka in sem varala. In to ne dolgo nazaj, zadevo skušam potlačiti v sebi, ker me je sram in ker mi je žal.
Mogoče se katera spomni, da sva imela s fantom resno krizo letos poleti.

Bila sem sama (brez fanta) na enem žuru in tam sem srečala svojega prvega fanta, debate, pijačke....in sem ostala brez prevoza domov (pravzaprav je 'moj prevoz' on odslovil - češ da me pelje on domov). Bila sem sproščena (beri:opita), vseeno pa žalostna zaradi krize s fantom. Priznam, da mi je neverjetno godilo ko mi je laskal.
Nisva seksala, 'le' nekajkrat sva se poljubila, potem sem zahtevala naj me pelje domov.
Fantu tega nisem povedala in mu niti ne nameravam. Imam ga rada in znjim hočem ostati.
Hočem povedati, da tudi če nekoga ljubiš, ga v trenutku šibkosti lahko prevaraš.
Pričakujem, da me boste napadli, da temu ni tako. Mogoče imate prav. Bila sem prasica in za to ni opravičila.

Michelle je spraševala kolikokrat smo bile me tiste s katero je fant varal: 1x -v tem primeru - je poročen. Zgledalo pa je kot da zanj ni bilo prvič.

Bila sem tudi že prevarana - ampak je vse skupaj mimo. Mislim pa da me zdajšnji fant še ni prevaral - vsaj tako pravi. Oziroma če me je, mi pač ni povedal in me ne boli. Vem da me ima rad (kriza je bila tudi za nekaj dobra biggrin.gif ) in mu je več do tega da ostane z mano, kot da bi me prizadel. Tako ali drugače.
  • 0

#23 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 19 November 2005 - 01:09 AM

QUOTE(tinca)
Hočem povedati, da tudi če nekoga ljubiš, ga v trenutku šibkosti lahko prevaraš.
Pričakujem, da me boste napadli, da temu ni tako. Mogoče imate prav. Bila sem prasica in za to ni opravičila.


Jst te ne bom napadla, ker se s tabo strinjam. Seveda se mi zdi varanje podlo in meni osebno nedopustno, ampak ga v trenutku šibkosti res lahko prevaraš, nehote, nenamerno. In seveda ti je potlej ful žal (vsaj meni bi bilo). V tvojem primeru bi tud jaz verjetno ostala tiho, čeprav bi mi blo zelo hudo in nefer do njega. Ker do poljuba res lahko pride mimogrede, sploh če si pod vplivom alkohola in v kakšni krizi, istega pa ne morem trditi za seks, ker je potreben več kot le trenutek zanj. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#24 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 November 2005 - 02:13 AM

Tud se je že zgodil ... in v prejšnih zvezah in v sedanji.
V prejšnih zvezah sm bla prevarana in jz sm prevarala ... to oboje je blo z enim fantom.Pa,sj se sploh spomnim ne...men so bli fantje kr neki....itak nism razmišlala ko sm bla s kom,da se je vrenod trudit....da bi bila mogoče skoz z njim,da jeon eden in edini...halo??sj sm bla full mlada..vsj pr men je blo tko.
pr tej vezi sva pa oba varala,oba tud veva...in ne sam 1krat.Kurc. biggrin.gif
Sam zdj je fino fajn. In zame sva začela razmerje psihično. Ne fizično. Boli me za tistega 15ega v mesecu ... ah .... zame je najina prva obletnica od takrat naprej,ko sva dojela,da bova s tem nehala.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 November 2005 - 09:49 AM

men se zdi fer, da se pove, če se vara. pove slej ko prej. to je fer. mislm, men se zdi izrek: 'kar ne veš, ne boli' navadna nebuloza. mislm, če že maš kao jajca varat, pol mej tut tok jajc, da to poveš. tistemu, ki je bil prevaran direkt v faco. v tem smislu podpiram reino razmišljanje.

pr men je blo tko, da kljub pogovorom in kaj js vem še čem, pač nisva pršla do točke spolnega stika ... in men je pač pomembno, da z nekom seksam ... in nisem šla takoj z drugim ... to itak nima veze, ampak vseen. pol mi je blo pa tega dost in sem varala. parkrat. pol mi je blo pa še tega dost, plus ni blo fer do fanta in sva se pač sporazumela, da tko ne gre več ... sicer znam dost dobr igrat in skrivat, sm tut to že probala in to ne sam pri zelo naivnih, ki itak verjamejo na vsako besedo, pa še nism bla odkrita tolko časa, dokler nisem sama povedala. nism ponosna na varanje, tko je pač naneslo. odkar sem pa zrahljala okvirje in mam odprta razmerja, je pa še toliko lažje. svoboda, ki jo mam, da sem s kom drugim, je moja pot ljubezni do osebe, s katero sem.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 19 November 2005 - 11:36 AM

Jao, ko pa je prepovedano tak privlačno biggrin.gif Sicer pa jaz nisem kompetentna za take debate, glede na svojo nezrelost oops.gif
  • 0

#27 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 19 November 2005 - 02:35 PM

Meni se zdi, da če enkrat prevaraš in nikoli več, je bolje, da si tiho in sam preboliš, kar si si naložil, brez vpletanja svojega partnerja, seveda tudi odvisno kako daleč je šla ta prevara.

Drugače pa smo vsi samo ljudje, neumno se je pretvarjat, da vidiš samo svojega fanta in ti noben drug ne more bit všeč. Prav tako ne moreš sam sebi ukazat, kaj naj čutiš.

Pa Tinca, ne bit tak stroga sama s sabo, mogoče pa si to v tistem trenutku potrebovala in je blo vse skupaj za nekaj dobro. Vse vemo, kak je laskanje dobro za naš ego, sploh takrat, ko gre s fantom vse narobe. Saj veš kaj pravijo - bolje je obžalovati, kar si storil, kot pa tisto, česar nisi. wink.gif
  • 0

#28 Mescaline

Mescaline

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:LJ
  • Interests:film,ljudje,intelekt

Posted 19 November 2005 - 10:43 PM

Odprta veza ali varanje ali pac spolnost s cim vecimi partnerji je iskanje oziroma pridobivanje samopotrditve. Sej pac nekaterim tako ustreza ampak tukej se tezko govori o ljubljenju ker pri vsej stvari ni custev niti ljubezni...tukej gre za cisti fiizcni fuk in nic drugega.

Tak clovek je prazen, njihove vrednote za prihodnost (stil zivljenja in vse ostalo) so smesni in neproduktivni. Tak clovek ima rad samo samega sebe in poskrbi samo za samega sebe.

Izjave nekaterih se lahko ujemjo s sledeco posreceno definicijo:

Love- a delusion, vagary of perception…temporary construct of a feeble human intellect trying desperately to justify an existence that is without any meaning or purpose.

*mislm oz upam da je vse pravilno crkovano
  • 0

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 November 2005 - 08:31 AM

mescaline, tvoja silna teorija ne prenese prakse. se točno pozna, da nisi izkusil tega, o čemer govoriš. in ne mi zdej prosim rečt, da izzivam/napadam/whatever/..., ker to ni res. samo malo me pogreje, ko o nečem, česar ni izkusil, kdo silno pametuje in teoretizira. seveda so čustva, in to močna, je tut ljubav, in to silna, .... samo tega pač folk, ki jim tut tok ni, da bi saj probal razumet koga, ki pač misli drugače, ne dojame. noče dojet. ker to ni tko kot so jih učili. ker to ni po jusu. da ne rečem: 'kaj bojo pa sosedje rekl?!' moje vprašanje: 'since when is love an exclusive thing?' wink.gif in, ja: ljubezen je iluzija - kar pomisli, kako rečejo, da se ti po koncu razmerja odprejo oči. to ni kr tko. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#30 Mescaline

Mescaline

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:LJ
  • Interests:film,ljudje,intelekt

Posted 20 November 2005 - 12:53 PM

To ni teorija to je kar praksa.

Nevem sicer kdo si ti in kaksne so tvoje navade ampak verjetno bi te lahko uvrstil v kategorijo: imam te rada ampak hocem svobodo - to da me fukajo tudi drugi. Naceloma ce se tip s katerim si s tem strinja potem ze pac uredu...se vedno pa trdim, da si nekdo kot ti izbere nekog za malo dlje casa kot samo parkrat iz ciste koristi in ne ljubezni. Pri tem manipuliras z njimi tako kot si verjetno bila manipulirana tudi sama.

Ne pricakujem, da bos razumela. Sigurno ne znas izrazati custev in sigurno tezko govoris o svojh custvih. Sam pogovor s tabo o tej temi pelje v slepo ulico. Sex ti da neko momentno sreco..si zeljena in zazeljena. Tipom koristis da na tebi praznejo svoja jajca seveda pri tem verjetno oz zelo verjetno gledas izkljucno na lastni uzitek in zadovoljstvo.

Zdej pa povej ce to ni res oz kok se zdej "teorija" ujema s tabo....ce si sploh pripravljena priznati sebi to kar je res ali zivis v nekem svojem malem idealnem svetu kjer je edina bistvena stvar tvoj ego.

Si ze kdaj imela spoznala koga ki ni bil tak kot ti (je vedel kaksna si, ki se ni brigal izkljucno zase in mu fuk ni bil glavni cilj). Verjetno ne. Ce ga kdaj bos ga bos s svojim "intelektom" itak odbila.

I pity your existence.
  • 0

#31 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 November 2005 - 01:03 PM

QUOTE(Mescaline)
I pity your existence.


likewise. wink.gif se opravičujem, ker bom spet OT, obljubim, da zadnjič. in da bom kratka. tvoje razmišljanje je tipičen primer človeka, ki odprtega razmerja ni izkusil. ne, ne gre samo za fuk z drugimi (to je fantazma tistih, ki govorijo izključno iz teorije). in svoboda ne pomeni tega, 'da me lahko fukajo tudi drugi'. ali pa izključno tega. to je tipično moško stališče in gledišče na odprta razmerja. been there, done that. tvoja provokacija pač ne užge. end of story.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#32 Mescaline

Mescaline

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:LJ
  • Interests:film,ljudje,intelekt

Posted 20 November 2005 - 06:45 PM

Hmm vidm da mas res velik ego in da dalec ne bova prisla oz da ni kej prevec smisla..

Amm sem izkusil ze odprta razmerja. Meni ni problem dobiti zenske ali vec zensk. Tudi tvoj tip zenske sem ze spoznal v praksi. Tip ki se mu rece dolgocasna zenska. Sicer pa veliko je tipov ki te tako kot si rade volje izkorisca oz ups ne podpira. Jajca mnogih so precej polna in neredno praznjena...tam vedno v postev prides ti. (naj bo to nek nov...ali obcasen stalen "jebach" )

ur life ur poroblem

Oh btw mate kar zanimiv forum. Slucajno mi je bil omenjen kot referenca nekega znanca...rekel je naj ga malo preberem ker me bo lepo nasmejal in res me je.

lep pozdrav vsem
  • 0

#33 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2005 - 07:40 PM

Ah ja, saj razumem, da ma vsak svoje mnenje pa to, sam pa res ne vem, kaj išče na forumih folk, ki ni sposoben niti konstruktivne debate. Poleg tega tudi ne razumem, od kod nekomu tako močna želja po uveljavljanju svojega prepričanja, da se je pri tem pripravljen spustit tako nizko, da na osebnem nivoju žali nekoga.

Sploh pa, punce, preberite si, kaj ima napisano Jenna v podpisu na svojem profilu. wink.gif
  • 0

#34 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 20 November 2005 - 08:12 PM

QUOTE(Mescaline)
Hmm vidm da mas res velik ego in da dalec ne bova prisla oz da ni kej prevec smisla...

Mescaline... si še eden od fantov, ki je s Špelo udaril to temo...

lej po številu tvojih postov se vid, da Špele ne poznaš... ne bom rekla, da jo jst ful, ampak defenitivno vem tolk, da ni ena puhla, zabita baba, ki ne zna drzga kot nastavlat svojo pi*do vsakmu k gre mim (tko kot si to ti predstavljaš) in se pol počut boj samozavestno zarad tega rolleyes.gif

  • 0
Posted Image

#35 Mescaline

Mescaline

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:LJ
  • Interests:film,ljudje,intelekt

Posted 20 November 2005 - 08:25 PM

uhh zdej sm se kao uzalu nekoga. Nekako me je zbodla da spuscam teorije in seveda..sem ji nastel nekej lastnosti ki jih ima ne da bi jo poznal in itak resnica boli...pa se tako je da pametovanje egoistu je tako kot drezanje v ogenj.

Ja ja razumem da je nenavadno da se nekdo s 5 al 6 sej ne vem posti zoprstavi nekomu ki jih ima 5000 (no comment here)....ubistvu sm se registrerov samo zarad te teme...osnovni namen je bil prej branje raznih lepotnih kategorij ;)


Uh spela je porevec egoisticna da bi nastavla vsakmu...vseeno pa zelo rada in brez problemov nastavlja.

Jaz nism nek novincek niti teoretik. Takih zmanipuliranih razvajenih punck (ki mislijo da so svobodomiselne in odprtega tipa samo NISO) sem srecal ze dovolj. Pri svojih letih imam toliko izkusenj da vem kaksne stvari so. Ja res je jaz nje ne poznam sem pa preprican da so mnoge moje trditve glede nje pravilne...samo ona se ne bo izpostavila do te mere (se posebejh pa ne na forumu kjer ima 5000 postov) se bo raje zaprla oz metala ven ene in iste stvari v drugacni obliki (da teoriziram...ipd)

Oh in ona celo pravi da jo na nekoga spominjam...zanimiva fora samo neuspela...vprasanje kaj je hotela s tem dosect....sprasujem se kaksen clovek s smislom za cut bi hotel biti v njeni blizini...predusem pa zakaj? Egoisti so vedno zahrbtni in poskrbijo samo zase. Njihovega pravega obraza ne spoznas...razen takrat ko imajo napad "histerije" (hitre menjave razpolozenja med jokom in smehom in "normalnim" stanjem) me zanima kdaj ga je nazadnje imela ona in kako pogosto ga ima (verjetno vsakic ko nekaj ni tako kot sama hoce)
  • 0

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 November 2005 - 09:14 PM

Mescaline, na tem forumu lahko ima vsak svoje mnenje in nikogar ne napadamo, tako kot to počneš ti. Tole vsekakor ni konstruktivna debata (pa ne zgovarjaj se, da je tako zaradi Špele rolleyes.gif ) ker si sam zavzel taktiko osebnega napada na namišljenega 'nasprotnika', ki se mi zdi izredno nizkotna in nikakor ne na nivoju neke zrele debate odraslih osebkov. Zaničevanje in poniževanje v smislu nadutega občutka večvrednosti in vsevednosti nikakor ne sodi na to mesto ... za kaj takega lepo prosim najdi kakšen drug forum.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 November 2005 - 09:17 PM

QUOTE(Michelle)
Sploh pa, punce, preberite si, kaj ima napisano Jenna v podpisu na svojem profilu.  :wink:


my thoughts exactly! biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#38 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 20 November 2005 - 09:19 PM

sneg bo sneg že vidm biggrin.gif
  • 0

#39 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 20 November 2005 - 10:22 PM

mescaline...
zenska, ki uziva v spolnosti torej ni dovolj v redu zate in tebi podobne? kaj je narobe s tem, ce uziva...ko se pa tip pohvali kolk jih je polozu je pa kr ql...on je takrat izkusen al kk se ze tem rece? zenska pa ni normalna ipd...
  • 0

#40 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 20 November 2005 - 10:25 PM

Jst pa mislm da je Mescaline nuna k se za moskega izdaja pa je fovs, ker more sama svečo uporablat biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users