Jump to content


Photo

Speed Dating - hitri zmenki

zmenkarije druženje

  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2012 - 12:48 AM

Jaz na to ne bi šla. Mogoče, če bi bila čez 10 let samska in mi nikakor drugače ne bi uspelo najti fanta. Jaz imam malo predsodke pred tem. Ne mislim sicer, da se na teh zmenkarijah in ona-on straneh najdejo čudaki in bolani ljudje, ampak se mi zdi, da so pa to bolj taki obupani ljudje, ki jim nikakor ne uspe dobiti partnerja. Jaz vem, da bi se počutila obupano, če bi dala oglas, da iščem partnerja ali se podala v take zmenkarije. Se strinjam s Planet in Kinky - sem za spoznavanje novih ljudi preko hobijev.
Razne klepetalnice in Irc se mi ne zdijo primerljive, ker so na splošno bolj za vsesplošno "druženje", klepet itd. V srednješolskih časih sem tudi jaz precej visela na Ircu in spoznala nekaj ljudi, z nekaterimi sem se tudi v živo srečala, posredno sem tam spoznala bivšega fanta in z enim tipom sem še vedno v stiku preko fb-ja, čeprav se še nikoli nisva srečala v živo. :) Ampak to je bilo drugače, ker nisem zahajala na irc zaradi zmenkov, ampak pač tako, bluzit. Največ sem bila na kanalu o glasbi, ki jo poslušam in tam sem tudi spoznala vse prej omenjene ljudi, ker smo pač imeli skupne interese.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#42 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 22 August 2012 - 11:05 AM

Jaz tudi ne bi šla in priznam, da imam predsodke do tega, čeprav se trudim razmišljat odprto...nikoli ne bom rekla nikoli, ampak zdaj na kaj takega ne bi šla...
  • 0

#43 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2012 - 11:21 AM

Tudi meni se ta način spoznavanja ljudi ne zdi najbolj mikaven. Jaz sem ob prvem stiku precej zadržana in 5 min nikakor ni dovolj, da bi se z nekom ujela/neujela. Potrebujem več časa, da se sprostim in pokažem svoj pravi jaz.
  • 0

#44 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 22 August 2012 - 07:04 PM

Ja, jaz sem tudi takšna, kot Kalypso. Moj prvi vtis je po navadi ful slab. Po mojem bi bila taka, kot da mi je nekdo kol v rit zapičil :D .
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#45 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 August 2012 - 10:22 PM

eh, kaj sem že js vse bla folku na prvo žogo pa me boli briga. 'najlepši' pridevnik je arogantna, pol si lahk mislite, kaj vse še. :lol:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#46 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2012 - 05:52 AM

eh, kaj sem že js vse bla folku na prvo žogo pa me boli briga. 'najlepši' pridevnik je arogantna, pol si lahk mislite, kaj vse še. :lol:

arogantna 19-letna smrklja. Kaj pa drugega? :ninja:
  • 0

#47 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2012 - 03:45 PM

MenTudi meni se ta način spoznavanja ljudi ne zdi najbolj mikaven. Jaz sem ob prvem stiku precej zadržana in 5 min nikakor ni dovolj, da bi se z nekom ujela/neujela. Potrebujem več časa, da se sprostim in pokažem svoj pravi jaz.

Jaz tudi. Sploh, če je tudi druga oseba bolj zadržana in nezgovorna, potem nastane tista mučna tišina in ne veš, o čem bi govoril. Se strinjam tudi s tisto, ki je napisala, da se mi zdijo taka srečanja forsiranje. Tisto, ko greš tja prav z namenom nekoga spoznat, potem pa si samo razočaran.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users