Jump to content


Photo

Koliko jih je bilo?


  • Please log in to reply
456 replies to this topic

#41 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 19 September 2005 - 07:22 PM

QUOTE(Špela)
in še to: po kolkih si pa zgonjena? (da bom vedla, kdaj nehat! biggrin.gif )

pri 20-ih ziher nobena... tud če je Ukrajinka biggrin.gif twisted.gif
  • 0
Posted Image

#42 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 19 September 2005 - 08:48 PM

...
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#43 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 20 September 2005 - 08:06 PM

QUOTE(Marmelada)
Jah, sem bolj konzervativne sorte, priznam. Zame je manj partnerjev lepše. Tinca, imaš pa tudi ti prav ja biggrin.gif Sicer imam stalnega fanta, ampak se bolj malo vidiva-1x na teden, 1x na 14 dni, včasih se celo 3 tedne ne vidiva, pa čeprav živiva samo 30 km stran. Zadnje čase pa se mi niti ne da več sexat kaj preveč, ker ni več takega užitka, kot je bil sad.gif

Sej ne rečem, vsak dela kot mu paše, samo... ne vem, zanimivo da rečeš da imaš stalnega partnerja. :| A ga sploh poznaš (tko kot človeka), če sta tolk mal skupi? Ful škoda no, da imata tko...
Ena kolegica, ki je imela podobno vezo, je ugotovila, da ni edina punca svojega fanta. Ni čudno, ko je pa imel tolk časa (za drugo)... Ne mislim pa, da je tko tud pri tebi. Samo morda tud to, kolk si želita bit skupi, pove o tem kolk je vredno da sta sploh skupaj. Ampak to je itak sam moje razmišljanje
oops.gif
  • 0
Posted Image

#44 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 20 September 2005 - 10:09 PM

...
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#45 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 September 2005 - 09:54 AM

QUOTE(Marmelada)
Sva skupaj 1 leto in pol. In vem, da nima druge, ker me ima preveč rad. Vidiva pa se malo zaradi mene, ne zaradi njega. Seveda mu to ni prav in mi pogosto teži zaradi tega. Nisem se še spravila narest izpita za avto, živim v zakotni vasici, kjer 2x na dan pelje bus, štopat nimam kje, ker ni nobenga prometa. Pa zelo staromodne starše imam, ki mi stalno kaj težijo, ne glede na to, da imam 20 let. Pa sploh ne vejo, da imam fanta. Enkrat so nekaj sumili, ker jim je nekdo povedal in je oče čisto popizdil, kot da še nisem videla in grozil, da me bo pretepel, če me kdaj vidi z njim, njega pa povozil, ubil in še kaj zraven. Moj fant, osel, pa še kar sili, naj jim povem in da bi jih rad spoznal... Mogoče res ni prihodnosti. Sej sm mu že rekla, da lahko končava, ker se je pritoževal, da malo trpi, ampak seveda ni hotel in on kar vidi, da se bova nekega dne poročila. No sej mogoče si je v tem času že kaj premislil. Dovolj te limonade, who cares anyway.

blink.gif boga ermm.gif
joj,res,kr neki,ej. a on ma uredu tastare?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#46 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 September 2005 - 11:30 AM

Marmelada
sorry, tole pol cist spremeni zgodbo. sad.gif In kako pol tvoji starci mislijo, da boš koga sploh spoznala, če ti ne pustijo z nikomer ven... pa sej jih imaš 20! Ne morem verjet, sej smo v 21.stoletju, valda ti ne mislita onadva enga izbrat evil.gif

  • 0
Posted Image

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 September 2005 - 11:43 AM

QUOTE(Marmelada)
Enkrat so nekaj sumili, ker jim je nekdo povedal in je oče čisto popizdil, kot da še nisem videla in grozil, da me bo pretepel, če me kdaj vidi z njim, njega pa povozil, ubil in še kaj zraven.


Tole je pa res 'malo' over the top ... blink.gif blink.gif A si se že poskušala kej s tastarimi pomenit? Probaj jim nekak počasi razložit da si nekoga spoznala, potem pa vedno bolj kako ti je všeč in bla bla ... malo jih privajaj na idejo, da bi lahko imela fanta.

Sicer pa meni to sploh ni jasno ... punca, stara si 20 let!! blink.gif Nikakor ne morem razumet tvojih staršev ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23455 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 September 2005 - 12:13 PM

Se strinjam z Dilemo!

Mislim, da moraš ti in tvoji starši razumeti, da imaš ti svoje življenje oni pa svojega. Razumem, da te poskušajo vzgajati in ščititi, vendar vse ima svoje meje.
Pred 20 leti je bilo normalno, da si v teh letih že poročen,...

Predlagam en resen pogovor, saj če bo šlo tako naprej se bojim, da ne boš nikoli imela svojega JAZ v družini. rolleyes.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#49 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 September 2005 - 12:50 PM

QUOTE(Kami)
Predlagam en resen pogovor, saj če bo šlo tako naprej se bojim, da ne boš nikoli imela svojega JAZ v družini. rolleyes.gif

Men bi se tud zdelo to pametno... samo mogoče je ravno to problem, ona sploh nima besede v tej familiji, starši ji že itak nič ne pustijo (in si jo lastijo)... jst se samo bojim, da bo Marmeladki enkrat prekipel in bo odšla od doma iz dons na jutr (s kakšnim fantom seveda).

Pa ne mislit da sem črnogleda, pa vidim sam takšne scenarije biggrin.gif biggrin.gif

Moja prijateljica je tko naredila, ker jo je doma mat skoz sekirala, zarad faksa (ce ni kdaj izpita nardila), pa ker je debela, češ kaj je ipd. Do 22 leta je to prenašala. Ko je pa spoznala enga fanta, ki je imel tud probleme s starci, si najdla službo in sta se skupi preselila v najemniško stanovanje. Faks je valda pustila. :| Samo sta srečna in zdej ji je ful lepo. Res nimata glih velik dnarja, samo pa varčujeta za eno garsonjero v LJ in se 2007 selita. biggrin.gif
Ni pa presenečenje, da je zdej mat kr prijazna z njo in hoče da večkrat prideta k njim. rolleyes.gif

  • 0
Posted Image

#50 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2005 - 10:16 PM

...
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 September 2005 - 11:13 PM

ojej,res grdo vse skp....kaj anj rečm? potrp ,če si bla tok let tih....a mislš,da ,če bi šla k fantu žvet,da bi tastari se kej umiril,pa bi rekl,da prid nazaj...al pa kej tazga?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2005 - 11:28 PM

...
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#53 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 September 2005 - 10:24 AM

Ne morem verjet, kako razlišljata tvoja starša... ok, včasih ko so zaključil sr.šolo, bli stari 18 let pa so si najdel enga. Ker študiraš pravo boš še kar nekaj časa gor, a ti naj bi po njihovem do 25-27 leta ostala devica, ki ni nikol bla še na zmenku ipd. Že sama si rekla, da se ne znaš pogovarjat s starejšimi, ker se tud doma s starši ne... to enako pomeni, da tud s fanti ne bi vedla kaj delat, če bi bila do diplomiranja odrezana od njih. Pa že itak ne srečas "tapravga" takoj. Jst sem ga recimo po 8 letih. Pri tebi bi to pomenil 33-35 let. Žalost rolleyes.gif Hkrati ti ne pustita met fanta, po drugi strani jima boš pa sramota, če se boš "šele" pri recimo 34 poročila. Ne vem, malo razmisli o tem in sama presodi kaj je prav. Veš, starši nimajo vedno prav, čeprav vem, da sta te v to prepričala. Še najmanj pa je važno kaj mislijo sosedje... ali so vredni, da TI zaradi njih nimaš življenja kot si ga želiš ermm.gif: :!: evil.gif

Sej, Marmelada, ti nisi kriva, da sta starša taka, to pišem samo zato, ker niju ne razumem in mi je žal, da imajo takšni ljudje otroka, ker verjemi, to kar delata tebi se ti bo še dolgo (vedno) poznalo. Občutek imam, da si tudi zaradi tega tako nesamozavestna (če že doma ne smeš nič povedati in takoj je vse narobe). Ko boš enkrat srečala fanta, ki ti bo v PRAVO podporo (in ga boš imela rada), boš z veseljem z njim skupaj zapustila starše in vas. Za moje pojme je to edino prav, ker verjemi, karkoli boš naredila, staršem ne bo prav. Vedno se bo končalo pri "kaj bodo pa sosedje rekl" in "da jima sramoto delaš".

  • 0
Posted Image

#54 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2005 - 03:05 PM

[quote=Tanjci]Še najmanj pa je važno kaj mislijo sosedje... ali so vredni, da TI zaradi njih nimaš življenja kot si ga želiš ermm.gif: :!: evil.gif



:hello1:
  • 0

#55 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 22 September 2005 - 05:17 PM

Marmelada, res maš zastarele starše... Groza! Glede študija pa jima povej, da "poznaš" eno, ki ma že od 16 leta fanta in je to ne ovira. Pa verjamem, da tudi ti nisi zaj. letnika zaradi fanta.
Pa tudi jaz mam kolegico, ki ma podobne starše in sploh ne vejo kaj vse dela za njihovim hrbtom - mogoče bi se morali vprašati, če niso sam krivi za to...
  • 0
user posted image

#56 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 22 September 2005 - 07:10 PM

vem kk je, ce zivis na vasi..in zato tud ne morm js neki ful tipov vlacit domov...pa doma niso taki..sam vem, kk je blo k ga je soseda pa so pol vsi vedl, k sta sla narazen..bv smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#57 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 23 September 2005 - 07:52 PM

Marmelada, kaj pa če bi jima napisala pismo. ko si omenla da se ti je težko z njima pogovarjat o takih stvareh. ampak če je tvoj oče res tak da se takoj razjezi, jaz na tvojem mestu ne bi bila tam, ko bo to bral.

sam nasvet. upam di ti bo šlo kmau na bolš.

lp

urša
  • 0

#58 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 September 2005 - 08:31 PM

Ja Urša. Pismo je dobra zamisel..
  • 0
Viens, reste ici!

#59 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2005 - 11:49 PM

Joj, kako ste prijazne :notworthy:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#60 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 September 2005 - 12:11 AM

ej,kaj pa glede drugih stvari...so tud tko zastareli...glede žuranja,kina,oblek in to...?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users