Jump to content


Photo

Koliko jih je bilo?


  • Please log in to reply
456 replies to this topic

#441 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45400 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 August 2012 - 11:21 AM

Nisem prepričana, da razumete. Ni da ne bi imel rad prartnerja in da bi bilo z zvezo karkoli narobe. Lahko se zgodi, da se ob vseh spremembah na prehodu v "odraslo življenje" s katerimi se soočaš, na neki določeni točki pričneš zavedati, da je vajina zveza prerasla mladostniške okvire (ne znam prav ubesedit, upam, da sem napisala razumljivo. pričneš se zavedat, da imaš temelje na katerih lahko gradiš skupno življenje, družino, se lahko spustiš v dolgoročne skupne projekte kot je npr.gradnja hiše ipd.)... da si nevede zdrsnil v odraslost. In se pričneš spraševat kdaj so minila vsa ta leta in ali je tvoj partner res oseba s katero se vidiš na stara leta? Čeprav je odgovor povsem jasen, da si tega zelo želiš in da se v prihodnosti vidiš samo in edino z njim, te dejstvo, da bo, če bo se vse odvilo v skladu s pričakovanji, on edini s katerim se boš zapletel v posteljne aktivnosti, kar nekako straši. Ni zdaj, da bi seksu s tvojim partnerjem kaj manjkalo, niti da bi želel preizkusiti sexy soseda ali podobno hudega random tipa pri sosednji mizi v lokalu, ampak pač pride do stanja čustvene zmedenosti, ko občutki v kombinaciji z bombandiranjem s sexom iz vseh smeri, pripovedmi kolegic o njihovih xyz tipih in sproducirajo enega majhnega črva, ki sproži takšne misli, da nekaj zamujaš.
Pač zapleteno je izrazit te občutke. Upam, da sem vsaj malce razumljivo napisala.
  • 2

#442 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 August 2012 - 11:28 AM

Jaz te razumem in tega problema nikakor ne pogoujem s tem, ali imaš perfect zezo ali pa ne.
Sama lahko seksualnost in tudi posledično spolni odnos nekako razmejim od razmerja oz ljubezenske zveze, zame to splojh ni nujno povezano. Reči hočem, da mi je nek xy tip lahko ful hud in me recimo privlači, lahko si predstavljam (želim) seks z njim, nikakor pa ne resne zveze. Nekdo me bo recimo privačil ne glede na to, ali sem v zvezi ali pa samska, to je čist fizični pojav, saj ne postanem v zvezi kar slepa za vse ostale, ravno tako opaziš boljše in slabše primerke na trgu, hahaha :evilgrin:
  • 1

#443 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 23 August 2012 - 11:48 AM

jaz tudi popolnoma razumem, ker je točno tako bilo pri naju...prehod iz tistih študentskih let v odraslost je zakomplicirana zadeva in pri naju ni šlo brez komplikacij, imela sva težave in jih rešila. in tudi jaz jasno razlikujem sex in razmerje, ko sem bila mlajša mi ni bilo ravno jasno, ampak sem to prerasla. zato sem tudi napisala tisto o menjavi partnerjev (al kako se reče), mi2 se veliko o tem pogovarjava (pač rekel mi je, da če me zamika, naj mu povem, pa bova to nekako rešila)

Nekdo me bo recimo privačil ne glede na to, ali sem v zvezi ali pa samska, to je čist fizični pojav, saj ne postanem v zvezi kar slepa za vse ostale, ravno tako opaziš boljše in slabše primerke na trgu, hahaha :evilgrin:

se popolnoma strinjam
  • 0

#444 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 23 August 2012 - 11:48 AM

Te popolnoma razumem Kaypso. Jaz se kdaj počutim totalno neizkušeno, ko sem s kolegicami in padejo v kakšno debato a avanturah, sexom na plaži s tujci ali pa o čudovitih aktalnih ljubimcih. Ampak ko ga vidim ali pa slišim, sem pa ful srečna, da ga imam in mi ni mar.
Jaz pa ne bi mogla samo sexat z nekom, bi se čustveno navezala in bi me bolelo, ko me ne bi več poklical ali pa samo takrat, ko mu paše. Sem preveč občutljiva za te reči. Rada se počutim posebna in da me moški obožuje.
Dobre primerke pa tudi jaz kdaj uočim hehe
  • 0

#445 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16130 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 August 2012 - 11:54 AM

Kalypso je super povzela kaj sem mislila napisat. Pa tudi M.
V puberteti se precej spremeniš, pogosto se zgodi, da posamezniki, ki so že od rosnih let v zvezi, enostavno ne znajo več živeti sami in se zvez oklepajo tudi iz tega razloga. Hkrati pa moraš imeti veliko srečo, da najdeš nekoga, da se po vseh vihrah in spremembah v puberteti, tudi kasneje super ujameta, imata podobna pričakovanja, interese. In da si lahko posledično z eno osebo do konca.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#446 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2012 - 11:55 AM

Kalypso, je razumljivo in pred časom sta kolega iz tega naslova tudi razmišljala o menjavi partnerjev (kot je omenila Riddle), vendar se zaenkrat se nista odločila za ta korak.

Sicer je pa podobna debata potekala že v "Problemih", ob Zlatolaskinih dilemah.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#447 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 August 2012 - 11:37 PM

No, meni je to da nekdo seksa z nekom, ki ga sploh ne pozna in to za eno noč milorečeno ogabno. Dalje raje ne bom komentirala.
Mi je pa moj fant prvi in tudi ne bom žalostna ali karkoli če bo pri tem ostalo, ker jaz seks povezujem z ljubeznijo in če sem v prvo našla pravo sem pač srečnica. Ne zanima me pa ravno kako drugi seksajo, prej me misel na to utesnjuje.
  • 0
Viens, reste ici!

#448 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45400 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 August 2012 - 05:36 PM

Sicer je pa podobna debata potekala že v "Problemih", ob Zlatolaskinih dilemah.

:yes:

Gremo nazaj na temo: Koliko jih je bilo? :D
  • 0

#449 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25255 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 25 August 2012 - 06:13 PM

Jaz sem še kar pri tri, samo prednja številka se spreminja :D 22/3
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#450 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 August 2012 - 08:32 PM

Tam nekje okrog pet.


Hahaha, sem na hitro letela čez temo in sem mislila, da samo odgovarjaš. Sm kr mal obnemela, nekak ni šlo v račun. :lol:

Jst sem kr precej konzervativna glede števila partnerjev in ne bom se lagala, res kar malo obsojam ljudi, ki so imeli ful spolnih partnerjev. Meni je seks najbolj intimna stvar na svetu, ki je nikoli ne bom jemala kot kao samo neko sproščanje energije. Nikoli nisem seksala zgolj iz tega razloga in tudi ne bi mogla.
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#451 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2012 - 06:48 PM

Pri meni je številka tam okoli 9, imela sem par zvez (recimo 4), ostalo so bili pa bolj za eno noč.
  • 0

#452 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2012 - 07:33 PM

22/2
  • 0

#453 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2012 - 08:15 PM

Jst sem kr precej konzervativna glede števila partnerjev in ne bom se lagala, res kar malo obsojam ljudi, ki so imeli ful spolnih partnerjev.


Se strinjam.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#454 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2012 - 08:30 PM

Odvisno kaj je veliko, men se zdi to zelo relativno. Bolj kot število mi je pomembno to, da oseba ve kaj dela in stoji za tem, ne pa da se na primer brezglavo dol daje z vsakim, po drugi strani se pa pretvarja, da je malo manj kot devica Marija. Če ti je všeč menjavanje partnerjev stoj za tem oziroma za svojim sexualnim lajfom. Ne pa potem govorit, da si na primer želiš vezo, če pa tako ali tako ne zdržiš dolgo samo z enim. Se mi zdi, da mora to vsak posameznik pri sebi razčistit in ugotoviti kak tip človeka je za resne zveze, aferce itd, kaj mu bolj sede ane in ne potem rinit v nekaj kar točno veš, da ni za tebe in si potem razočaran ker ne gre. itak, da ne bo šlo, če pa je cel koncept kontra tvojim potrebam itd. ne vem, mejbi čudno razmišljam.
  • 0

#455 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28966 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 August 2012 - 08:32 PM

hja, men je tle full zlo relativno. vsakmu je pač to zlo različno. enmu je full npr. 5, enmu 10, emnu pa 40. men pa ne eno ne drugo, ker upoštevam tut druge dejavnike, ne samo in zgolj številko.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#456 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23455 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 27 August 2012 - 07:22 AM

velika razlika je, če je nekdo spoznal "idealnega" partnerja pri 16ih, 20ih ali 30ih.
In tako, kot so že komentirale, upoštevati je potrebno tudi druge dejavnike.

Pri 16ih sem bila s fantom skoraj eno leto skupaj, predno sva prvič seksala, če bi zdaj našla novega, bi sigurno zelo hitro (če ne kar isti dan). Je pa res, da meni ni seks nič kaj prida intimnega, težje bi pri neznancu prespala noč v isti postelji, kot pa seksala.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#457 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15442 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2012 - 05:34 PM

velika razlika je, če je nekdo spoznal "idealnega" partnerja pri 16ih, 20ih ali 30ih.
In tako, kot so že komentirale, upoštevati je potrebno tudi druge dejavnike.
če bi zdaj našla novega, bi sigurno zelo hitro (če ne kar isti dan).


LOL
In se strinjam z napisanim.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users