Jump to content


Photo

Koliko jih je bilo?


  • Please log in to reply
456 replies to this topic

#21 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 September 2005 - 05:43 PM

dobro, bodimo pošteni ... če ne štejem parih bv seksov, ki to verjetno sploh niso bili (brzostrelci, takozvani), jih je meni naneslo kakih 15. z nekaterimi sem bila v razmerju, z večino ne (vsaj ne v ljubezenskem, prej prijateljskem, vmes par tipov 'za en seks').
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#22 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 08 September 2005 - 05:57 PM

Stara sem 21 in sem bla samo z zdajšnjim (čez nekaj mesecev bo 5 let odkar sma skupaj). Kot ste rekle že nekatere - tek na dolge proge.
  • 0
user posted image

#23 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 08 September 2005 - 07:21 PM

stara sm 18..bla sm pa z enim do zdj...
  • 0
it's not pms, it's you..

#24 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 08 September 2005 - 07:36 PM

amm jst s 4 oops.gif star sm pa 23 let ( da me ne bo kera spet z žensko zamenjala tongue.gif )
  • 0

#25 snake

snake

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 08 September 2005 - 08:16 PM

19let (ok, novembra bo), 2
  • 0

#26 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 September 2005 - 08:53 PM

Zanimivo kolk je ene kao sram (uporabljajo :arrow: oops.gif) ker so imel mal različnih partnerjev. Ponavad je to zarad tega, ker so imel daljse zveze. Ce bi taksni pisal KOLIKOKRAT so seksal, bi nemalkrat stevilka presegla tiste, ki so imel vec partnerjev. Ker ce imas ti fanta, pol defenitivno veckrat seksas z njim 8) , kot seksa nekdo, ki ima "one night stands" wink.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#27 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3436 posts
  • Gender:Male

Posted 08 September 2005 - 09:15 PM

[quote=Tanjci]Zanimivo kolk je ene kao sram (uporabljajo :arrow: oops.gif) ker so imel mal različnih partnerjev. Ponavad je to zarad tega, ker so imel daljse zveze. Ce bi taksni pisal KOLIKOKRAT so seksal, bi nemalkrat stevilka presegla tiste, ki so imel vec partnerjev. Ker ce imas ti fanta, pol defenitivno veckrat seksas z njim 8) , kot seksa nekdo, ki ima "one night stands" wink.gif biggrin.gif biggrin.gif

laugh.gif Kako si se poglobila v odgovore.. wink.gif
  • 0

#28 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 September 2005 - 09:12 AM

[quote=Tanjci]Zanimivo kolk je ene kao sram (uporabljajo :arrow: oops.gif) ker so imel mal različnih partnerjev. Ponavad je to zarad tega, ker so imel daljse zveze. Ce bi taksni pisal KOLIKOKRAT so seksal, bi nemalkrat stevilka presegla tiste, ki so imel vec partnerjev. Ker ce imas ti fanta, pol defenitivno veckrat seksas z njim 8) , kot seksa nekdo, ki ima "one night stands" wink.gif biggrin.gif biggrin.gif

ni vprašala, kolikokrat smo že seksali (js zase vem, da ne bi znala preštet niti za lansko leto, kaj šele vse skupaj biggrin.gif ), zanima jo pač število različnih partnerjev, kar nima veze s tem, kolikokrat si že seksal. lohk si z enim do zdej sam enkrat, pa kaj pol. biggrin.gif sploh ni nujno, da se v razmerju seksa večkrat kot seksa nekdo, ki mu do razmerij ni. to je una logika: 'ker mam partnerja zmer bliz, lahko to nardim, kadar čem'. tut oni, ki nima partnerja, mu ni problem seksa dobit, mau v telefon pogleda pa je. big deal. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#29 ROMANA20

ROMANA20

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 09 September 2005 - 11:32 AM

z enim. stara 20
  • 0

#30 kikyca

kikyca

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts

Posted 09 September 2005 - 11:59 AM

z enim, stara bom 19 smile.gif
  • 0
Celo Tvoje Telo Ni Nič Več Kot Tvoja Misel V Obliki, Ki Jo Lahko Vidiš. Zlomi Spone Svoje Misli, Pa Boš Zlomil Tudi Verige Svojega Telesa.

#31 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 September 2005 - 02:29 PM

[quote=Špela][quote=Tanjci]Zanimivo kolk je ene kao sram (uporabljajo :arrow: oops.gif) ker so imel mal različnih partnerjev. Ponavad je to zarad tega, ker so imel daljse zveze. Ce bi taksni pisal KOLIKOKRAT so seksal, bi nemalkrat stevilka presegla tiste, ki so imel vec partnerjev.
ni vprašala, kolikokrat smo že seksali, zanima jo pač število različnih partnerjev, kar nima veze s tem, kolikokrat si že seksal.
Jst sem cist razumela vprasanje (in na njega tud odgovorila), komentirala sem pa tiste, ki recejo npr. dva ali tri pol pa dajo zraven tegale smajlija:" oops.gif " kao da jih je sram. Zato sem rekla, da ni nobenga razloga, da te je sram al pa da bi mogu razlagat, zakaj taka mejhna stevilka, ker si lahko recimo v zivljenju vseen veckrat seksal kot ker drug, samo z manj razlicnimi osebani. biggrin.gif wink.gif To je bil moj point. smile.gif
  • 0
Posted Image

#32 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 09 September 2005 - 03:36 PM

Naslednji mesec bom imela 29 let, ljubila sem se s tremi, seksala pa tudi s tremi.
  • 0

#33 tinchy

tinchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:ljubljana

Posted 09 September 2005 - 07:25 PM

z enim..stara pa sm 21..
  • 0

#34 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2005 - 07:26 PM

Z enim, stara pa sem 19
  • 0

#35 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 19 September 2005 - 12:49 AM

0
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#36 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 19 September 2005 - 04:04 AM

QUOTE(Marmelada)
Z 1, stara sem 20. Sem pa ponosna, da sem še sveža in ne vsa zgonjena.


.........pol pa malo seksaš biggrin.gif , če praviš da nisi zgonjena, namreč kilometre si nabiraš s številom penetracij in ne s številom lastnikov spolnega organa s katerim penetrirajo vate biggrin.gif
  • 0

#37 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 19 September 2005 - 07:52 AM

Z dvema.. ce me obcutek ne vara bo tako tudi ostalo wink.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#38 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 19 September 2005 - 06:53 PM

QUOTE(tinca)
QUOTE(Marmelada)
Z 1, stara sem 20. Sem pa ponosna, da sem še sveža in ne vsa zgonjena.


.........pol pa malo seksaš biggrin.gif , če praviš da nisi zgonjena, namreč kilometre si nabiraš s številom penetracij in ne s številom lastnikov spolnega organa s katerim penetrirajo vate biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#39 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 September 2005 - 07:05 PM

QUOTE(Tanjci)
QUOTE(tinca)
QUOTE(Marmelada)
Z 1, stara sem 20. Sem pa ponosna, da sem še sveža in ne vsa zgonjena.


.........pol pa malo seksaš biggrin.gif , če praviš da nisi zgonjena, namreč kilometre si nabiraš s številom penetracij in ne s številom lastnikov spolnega organa s katerim penetrirajo vate biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif

hehe biggrin.gif kera smešna
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#40 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 September 2005 - 07:15 PM

QUOTE(Marmelada)
Z 1, stara sem 20. Sem pa ponosna, da sem še sveža in ne vsa zgonjena.


oprostite, prosim ... js sm vsak dan sveža in spočita, ko se zjutraj zbudim. to nima veze s tem, s kolkimi sem se že dala dol, hehehehe. biggrin.gif sicer pa je tincin komentar na mestu. biggrin.gif in še to: po kolkih si pa zgonjena? (da bom vedla, kdaj nehat! biggrin.gif )
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users