Jump to content


Photo

Zaroka / poroka


  • Please log in to reply
1324 replies to this topic

#41 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2008 - 12:32 AM

Ne, saj to sem že jaz misla napisat, niso. To je pač iz filmov, pol majo pa tipi v glavi, da to more bit. Meni je tudi moj enkrat rekel nekaj v stilu 'veš, da jo morem met, če jo majo pa vsi'. blink.gif Pa jaz tudi za nobenega še nisem slišala, da bi jo dejansko imel.
  • 0

#42 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 18 January 2008 - 08:53 AM

jaz se ne bom poročila. Niti nikoli nisem snjarila o kaki poroki. Če BI se bi se pa v ožjem družinskem krogu, bi šli na matičnegega,nekam na večerjo pa vsak po svoje biggrin.gif Oni cirkusi od porok so mi katasrofa, sploh ko se povabi daljne sorodnike ki si jih videl mogoče 1krat v življenju..... rolleyes.gif

glede fantovščin.dekliščin mi je to tudi brezveze, vem pa za primer ko so imeli striptizeto in je bodočemu vrlemu možu na dekliščini striptizeta fa*fala . Seveda jih ve kar nekaj, razen žene
  • 0

#43 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17693 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 18 January 2008 - 09:10 AM

Hm, poroka ni slaba stvar. Itak, da ne pomeni nič, če ozadje ni pošlihtano. Za moj okus pa je to reč med dvema človekoma in ne voyerska fešta za kar se da oddaljene sorodnike in trumo prijateljev, od katerih prenekateri omaga pod pezo hrane in maliganov. Tudi ne maram tekmovanja v dragih darilih, tudi zato, ker je vmes morda kdo, ki si ne more privoščiti plačati za darilo toliko kot poje njegova družina v mesecu dni. Moja poroka bo: ona, jaz, starši (bratje/sestre), priči in intimno kosilo v družinskem krogu. Je pa to (verjetno) najbolj zajeban scenarij, ker se mora familija res štekat in znat obnašat, da je sposobna preživeti tak dogodek. Kljub temu, da sem liberalec, mi je familija vrednota.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#44 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2008 - 01:38 PM

Odkar sva z mojim skupaj sva bila na dveh porokah. Na eni tipični kmečki poroki (z igrami, magistratom, cerkvijo, kmečko zabavo z muzikantom, ki je trosil šale) in na eni manjši v ožjem družinskem krogu (cc.20 ljudi) samo na magistratu. Morm rečt, da mi je bila tista ta manjša veliko bolj všeč. Če bi se slučajno že kdaj bi se poročila tako ali pa na enem tropskem otoku. Sicer pa se tako ali tako ne nameravam poročiti. Moji starši in tudi niso poročeni in se imajo enako radi tudi brez prstana. Tako da mi to ne pomeni veliko. Za razliko od tega fantu poroka veliko več pomeni. Sploh pa njegovim staršem. Ful več kot mojim. Njegov foter me je pogledal kot da sem z lune padla, ko sem rekla, da se jaz ne mislim poročit. No, v glavnem, pri tem ali se morda kdaj res poročiva njegovi starši ne bodo imeli niti besede. Navsezadnje je to najino življenje. Bomo vidli kaj bo prineslo. Tako ali tako se mi zdi, da je pri 21 letih še veliko veliko prezgodaj razmišljati o tem.
  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 January 2008 - 04:27 PM



QUOTE(TiTa @ 18. 1. 2008 - 8:53) View Post
vem pa za primer ko so imeli striptizeto in je bodočemu vrlemu možu na dekliščini striptizeta fa*fala . Seveda jih ve kar nekaj, razen žene

Omg, nagnusno.


QUOTE(Dragica @ 18. 1. 2008 - 0:23) View Post
Pa kaj so pri nas tut tak popularne striptizete na fantovščinah? Poznam kr neki poročenih parov, pa noben ni mel ne striperja ne striptizete.

Hja, najbrž poznaš same take, ki imajo v glavah pošlihtano. Takih je pa malo.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 January 2008 - 06:42 PM

Tukaj bi jaz omenila tetino poroko, ki je bla maja. Zlo sem se veselila ampak sem od poroke preveč pričakovala. V bistvu smo naša familija in vsi bližnji sorodniki doma tukaj blizu mb, ona se je pa preselila k fantu oz. zdaj k možu v Rogaško Slatino in se zdaj ful manj vidimo na žalost. No, pa da vam opišem potek.

VSI povabljeni smo se zbrali pri hiši njenih staršev, ko je kao ženin prišel po nevesto. Mi ki smo iz tega konca smo tak prišli sem oni iz Rogaške (ki jih je blo ful velik kr ma njegova familija neko firmo in že iz tega ful nekih potegne, pa žlahte je miljon, še iz slovaške in nevem iz kot vse še) so prišli z AVTOBUSOM laugh.gif . Že tukaj so začeli z kao pevskim nastopom skavtov, ampak to mi je še blo okej ker je ona skavtinja že od nevem 12 leta? In ima tam tesne prijatelje in je blo luštno, je kar solzne očke dobila. Ampak okej pol je prišla mažoretna skupina rolleyes.gif . Tam smo jedli neki golaž (bljak) potem pa smo se odpravili v Rogaško Slatino (vozili smo se eno uro). Potem pa cerkvena poroka, civilna poroka in smo šli na tisto "čago" v neki hotel. Naj omenim da jima je v cerkvi pel Peter Januš na čagi pa poleg onih muzikantov še skupnina Suter. Jaz in moji sestri smo šle raje v hotelsko sobo gledat BB laugh.gif ker nismo poznale skoraj nobenga in ni melo smisla.

Naslednji dan je bil pri hiši njegovih staršev še neki piknik in potem smo šli KONČNO domov. Oba dva sta ful vredu človeka jaz ju imam zlo rada ampak taka poroka sploh ni po mojem okusu. Pa saj pomojem teta niti ni tak htela, ampak res on pa ma tolko žlahte in nevem česa vse da ..

Zaključla bom pa z stavkom ki ga je moja mami rekla eni kolegici ko jo je vprašala kak je blo: bla je sestrina poroka, pa sem jih od 200 poznala 15. smile.gif
  • 0
Memento mori.

#47 Cali

Cali

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 134 posts

Posted 18 January 2008 - 09:42 PM

Bom se poročila enkrat,ampak to je verjetno še daleč.Imam posebne žeje glede tega-pa ne v smislu,bela obleka,pa velika torta..veliko ljudi..nop.Samo jaz in on,opica na moji rami (muhuhu)-nekje v kakšnih eksotičnih krajih...orientalska obleka on brez vesega (hehe)ne hec..al pa..obisk kakega jasnovidca-onega starodavnega ki poka po bobnih hehe.Eno tako avanturistično poroko bi mela,najraje kar v vodi...pa posebne prstane..take ki bi midva naredila iz kake mase ki bi zdržala (vsaj nekaj let-hehe)..no v templju sem misla..kjer bi si izmenjala te prtsne in potem šla sexat pod slap..hehe..in zgubla prstane thumbup.gif potem bi pa tarzan prišo al pa aborigini in bi srečno zaljubljena umrla-kako romantično-skupaj za vedno. laugh.gif
  • 0

#48 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3386 posts
  • Gender:Male

Posted 19 January 2008 - 09:22 AM

Jaz sem tudi bila na poroki lani. Mi je bil koncept všeč. Na uradni del (civilna in cerkvena poroka) smo bili vabljeni samo mi ožji člani, torej 15 ljudi. Vsa ostala "žlahta" pa je prišla zvečer na praznovanje. Meni se je zdelo to smiselno, saj so vse tiste migracije naroda iz enega v drug kraj prav mučne.

Če bo kdaj do poroke prišlo, bo dokaj skromna in po istem konceptu kot zgoraj.
  • 0

#49 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 19 January 2008 - 04:16 PM

Joj, če bi se midva s fantom poročila, bi on ful hotel eno veliko poroko, s polovico povabljencev, ki jih niti ne poznam (npr. prijatelji njegovih staršev ipd bulšit).

Men grejo pa na živce tiste doolge poroke. Predlani poleti sva bila na eni ultra dolgi. Ob 10h smo morali biti pri ženinu, da smo šli potem po nevesto. Vmes še milijon ustavljanj,potem vaščani niso hoteli dati neveste in so zavlačevali v nedogled. Potem pa civilna in cerkvena poroka in vmes spet ogromno zavlačevanja. Samo mučenje, vam povem.

Moja prijateljca je imela lani super kratko poroko. Zbrali smo se na celjskem gradu ob 18h, potem pa na večerjo. Brez kompliciranja.

Mene poročanje niti ne gane preveč, če bi pa se že poročila, bi pa res imela simpl, mogoče kje na travniku. pa brez glupih igric!! ( Sem sodelovala na sestričnini poroki, kjer so se deci mogli slačit, me ženske pa oblačit njihove kose oblačil. Ni to zame.)
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 January 2008 - 04:18 PM



Te igrice so tudi meni totalno glupe, če ne že vulgarne. Jaz si poroko predstavljam kot eno šik reč, na nivoju - pa s tem ne mislim neke zavrte gala prireditve, ampak vseeno pa nočem imeti dogodka, ki bo na ravni 15-razrednih veselic v Godenincih.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 19 January 2008 - 06:27 PM

jaz pa že od malega sanjam o poroki nekje na kakem tropskem otoku.samo jaz in on in naključne priče.
sama poroka, kot dolgoročno gledano mi ne pomeni nič, mi pa pomeni poroka, kot dogodek, če me razumete kaj mislim povedat tongue.gif nevem..že od malega si želim to doživeti tako in nikakor drugače.tisti ceremonialni obredi na katerih je preko 100povabljencev mi je čist out.
nikakor pa si ne želim staršev in ostalih ožjih sorodnikov zraven.ne vem zakaj, ker se s starši sicer zelo dobro razumemo in vse, ampak se mi ne zdi, da sodijo na mojo poroko.aja pa , če (ali ko) se bom poročila se bom v črni, preprosti poročni obleki.
  • 0
mačka figa.

#52 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 19 January 2008 - 06:35 PM

QUOTE(Jenna @ 19. 1. 2008 - 16:18) View Post


na ravni 15-razrednih veselic v Godenincih.



lol1.gif




Jaz mam namen živet na koruzi do konca svojih dni, ker se mi zdi poroka v vseh pogledih overrated.


  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#53 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 January 2008 - 11:17 AM

QUOTE(Blondi @ 19. 1. 2008 - 18:35) View Post

Jaz mam namen živet na koruzi do konca svojih dni, ker se mi zdi poroka v vseh pogledih overrated.

jaz tudi, razen, če bi bil posredi kak resen razlog, recimo pridobitev državljanstva - pa še to bi bilo, v duhu mazohistične filozofije, itak pogodbeno razmerje. wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#54 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 January 2008 - 11:29 AM

^^ Nutella grozljivo (do tistih skavtov še gre, pol pa no go - mislim Januš, pa Skuterji? Ne me jepat no).


Do poroke nimam nekih izrazito negativnih ali pozitivnih misli, samo mičkeno nelagodje. Nisem si še čisto na jasnem, bi - ne bi. Trenutno sem še pod vplivom poročnega sejma in vseh oblek in slaščic ki so me tam očarale laugh.gif . Bi znalo bit kar ok, le priimka si načeloma ne bi spreminjala...

Glede striptizet nimam ful pozitivnega mnenja, bi jo pa spregledala, seveda ker se mislim poročit z nekom ki mu zaupam, pa mislim da bi se ob nekem ustreznem pogovoru tudi to dalo uredit (bolj kot zaradi "moža to be" bi me grizlo zaradi kolegov, sploh ko so nakupu je to neizbežno tekmovanje kdo si bo več upal in bo večji frajer - kot kura na vrhu gnoja). Konec koncev pa sem že doživela moškega striperja (mi sicer ni blo všeč - ne "predstava", ne on sam) pa mi je bil komičen do kraja, tko da ni zdej to neki primer skrajnega pohujšanja v dolini Šentflorjanski.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#55 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 20 January 2008 - 08:53 PM

A ne, crna. Pretiravanje, res.

Nekateri se tolk trudijo met neko popolno in nepozabno poroko da pride na koncu ven že kičasto, brezvezno. Mogoče bi bla ena stvar za popestritev tak vredu ampak večina pa gre preko meje in potem izpade totalno brezveze.

Mini je maxi! laugh.gif
  • 0
Memento mori.

#56 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 22 January 2008 - 05:26 PM

Ja, se strinjam z nutello. Kot da hočejo nekateri pari s svojo poroko prav tekmovat. Oziroma niti ne pari kot njihovi starši. Pri moji sestrični je bilo podobno. Da je ja cela vas vidla, kako si lahko njeni in njegovi privoščijo. Meni je bil pa neokusen in predvsem prevelike porcije. Mislim, pireja na enem krožniku ko v delavski menzi.

Crna, jaz tudi načeloma ne bi spreminjala svojega priimka, niti ne zaradi neke navezanosti (čeprav tudi ta obstaja), ampak ker ima moj fant v priimku sklop soglasnikov RL, jaz pa to težko izgovorim in se sliši kot L. (Bedno).

Sem bila pa na eni poroki, kjer je bil presenečenje Vlado Kreslin. Ampak je bilo preveč sterilno.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#57 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 January 2008 - 07:13 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 22. 1. 2008 - 17:26) View Post

Da je ja cela vas vidla, kako si lahko njeni in njegovi privoščijo. Meni je bil pa neokusen in predvsem prevelike porcije. Mislim, pireja na enem krožniku ko v delavski menzi.

to si htela povedat, da so si lahko toliko privoščili, da je bilo na vsakem krožniku ja dovolj pireja. laugh.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#58 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2008 - 09:53 PM

Kako pa bi prenesli, če bi punca hotela obdržati svoj priimek, fant ji pa tega ne bi dovolil. blink.gif
Do takšnega spora je prišlo pri prijateljici in fantu, ko sta se slučajno začela pogovarjat o poroki in je ona rekla, da bo obdržala priimek. On je bil pa čist fertik in je rekel, da če se bo z njim ženla, da ji ne bo dovoli blink.gif ohmy.gif Mislm, kater kreten sniper.gif
  • 0

#59 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2008 - 10:08 PM

Wtf? Kr neki, pa zakaj to? Ima kakšne tehtne razloge?
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#60 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 January 2008 - 10:20 PM

Bedno ja, ampak... čist realna situacija.
Ravno o tem sem razmišljala, ko sem brala to temo - da vse pišete o vaših predstavah in željah, ampak ali ob tem pomislite oz. ali veste, kaj si pa vaš partner misli o vsem skupaj, se strinja, so vajine želje enake ali bo potrebno prilagajanje??
Že sama poroka je lahko velik problem; moja prijateljica si je ful želela poročit, ko je zanosila in tud že planirala dost tega, tip pa se je neki izmikal, pač si ni želel poroke.
Kdo naj v tem primeru popusti?? hmm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users