Jump to content


Photo

Vaša spolna usmerjenost


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

Poll: Vaša spolna usmerjenost (124 member(s) have cast votes)

Moja spolna usmerjenost je:

  1. Heterosekualna (106 votes [84.80%])

    Percentage of vote: 84.80%

  2. Biseksualna (18 votes [14.40%])

    Percentage of vote: 14.40%

  3. Homoseksualna (1 votes [0.80%])

    Percentage of vote: 0.80%

Vote Guests cannot vote

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 July 2007 - 12:40 PM



No, se strinjam, da že v teoriji moraš imeti neko nagnjenje, željo, to sprobati, ako pride takšna ugodna in tebi všečna prilika. Ampak še vedno pa trdim, da se ne moreš opredeliti za BI ali HOMO, če tega dejansko v praksi ne sprobaš.
Mnogi pa morda gojijo večje simpatije do istega spola, kot si pa to upajo priznati - moje mnenje je, da so to tisti najtahujši homofobi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 July 2007 - 12:51 PM

QUOTE(Jenna @ 6. 7. 2007 - 13:40) View Post

. Ampak še vedno pa trdim, da se ne moreš opredeliti za BI ali HOMO, če tega dejansko v praksi ne sprobaš.


kaj pa, če se zaljubiš v osebo istega spola, do seksa pa iz različnih razlogov (še) ne pride?
men se zdi to bistveno bolj kompleksna zadeva, kokr golo reduciranje samo na seks oz. spolno izkušnjo. najbrž, če bi js dožvelo takšno izkušnjo kot ti, predvsem del o zatreskanosti, bi se mogoče uvrstila med biseksualce. ampak jasno, to je percepcija posameznika.
oz. tkole bom rekla: čustveni vidik se mi zdi bolj odločujoč v tej zadevi, kokr seksualni, čeprav se zelo močno zavedam, da sta neizbežno povezana smile.gif. čist sm se zapletla biggrin.gif
še enkrat: zaljubljenost po moje temelji na fizični privlačnosti, tudi če do konzumacije odnosa še ne pride.

ah crap, sej veste kaj mislm biggrin.gif

  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 July 2007 - 12:56 PM

QUOTE(pinga @ 6. 7. 2007 - 13:51) View Post
kaj pa, če se zaljubiš v osebo istega spola, do seksa pa iz različnih razlogov (še) ne pride?

Vseeno mislim, da moraš sprobati še spolnost, da se lahko okličeš za BI ali HOMO. =) Na koncu koncev je spolnost nekaj ključnega v partnerskih odnosih, pa so to lahko hetero, homo ali bi.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 July 2007 - 01:16 PM

aja pa še neki, tisto, da ti more pasat. men recimo ni pasal seksat z vsemi tipi, s kerimi sm se dol dala, ampak to vidš šele pol, k to dejansko nardiš biggrin.gif. in še vedno sm hetero!! biggrin.gif
še vedno torej stavim na privlačnost, ki se ti zgodi v glavi
sori, meče me, ker grem končno vn iz lublaneeeeeeeeeeee, pa polna sm kofeina
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#25 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 July 2007 - 01:42 PM

v življenju sem se poljubljala z dvema ženskama,čustev ni bilo. Žensko telo se mi zdi bolj seksi od moškega, a nikoli nsiem razmišljala da bi imela punco,ozriroma se v žensko nisem zaljubila.
Hetero.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#26 phairy

phairy

    sramežljivec

  • Člani
  • 33 posts

Posted 06 July 2007 - 01:59 PM

Hetero tudi jaz.
  • 0

#27 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 06 July 2007 - 02:13 PM

js se strinjam s pingo
če se neka ženska zaljubi v drugo zensko in ni se mela z nobeno spolnih odnosov je lezba. ker sicer ne vem kej pomeni ta zaljubljenost..
  • 0

#28 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 July 2007 - 02:27 PM

Jaz sem tudi hetero. Enkrat v srednji šoli je sošolka sicer nekaj poskušala pri meni, ampak se ni nič zgodil, me ni prav ganilo. Hetero torej.
  • 0

#29 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 06 July 2007 - 02:59 PM

Sem hetero. Bi pa omenila en doživljajček, ki sicer skoraj ni vreden omembe, ampak ajde. V življenju sem srečala točno eno žensko, ki se mi je zdela dejansko fizično privlačna, ene 7 let nazaj. Drugače lahko za kakšno brez problema rečem, ta je huda, seksi ... ampak samo z "estetskega" vidika. Njo sem pa videla drugače, prav privlačila me je. Delala je v enem uradu, vidla sem jo pa samo enkrat.
Sem se pa enkrat poljubila s punco. Pijana - ampak ne zato, da bi rajcali tipe (sva bli sami v sobi) ampak kar tako, za hec. Še dobro, da najin odnos ni nič bolj neroden od takrat naprej.
  • 0

#30 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 July 2007 - 03:43 PM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#31 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 July 2007 - 04:52 PM

3 članice/člani od 36 so BI. Približno kot sem pričakoval, je pa še vedno majhno število ljudi glasovalo. Zanimivo pa tudi to, da nobena/noben od teh, ki so se izjasnile za BI, ni niti malo pokomentirala tega. Sicer pa, kot sem že rekel, tega seveda ni treba.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#32 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15427 posts
  • Gender:Female

Posted 06 July 2007 - 08:54 PM

Hsul pacek. Bi rad, da pokomentirajo in povejo vse sočne detajle, ti pa bi se slinil nad tem. eat.gif Moški! smile.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#33 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 July 2007 - 09:24 PM

Sočne detajle??? Ma dragica dej no. S kečapom jih bom vse pojedel, tako je. Mljask. Ala 'lesbian stories' lahko na netu kadarkoli najdem. Saj nisem prosil da naj pokomentiraj kako lulo ližejo, prosim te lepo.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#34 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 July 2007 - 10:08 PM

Ampak upal pa si, a ne? twisted.gif

Hec, hec wink.gif

Straight.
  • 0

#35 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 July 2007 - 10:33 PM

QUOTE(Dragica @ 6. 7. 2007 - 21:54) View Post

Hsul pacek. Bi rad, da pokomentirajo in povejo vse sočne detajle, ti pa bi se slinil nad tem. eat.gif Moški! smile.gif


kje je kjerkoli v tej temi napisano, da nej kdorkoli karkoli komentira? pa kaj ima spolna usmerjenost s fukom ali čemerkoli drugim sočnim? saj so spolno usmerjeni recimo tudi tisti, ki ne seksajo - kakšne sočne detajle pa od njih pričakuješ?! gre za povsem statistične podatke. ali sem pa samo jaz to razumela tako - se vidi, da s Hsulom živim. smile.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#36 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 July 2007 - 06:49 PM

QUOTE(Jenna @ 6. 7. 2007 - 13:09) View Post

No, pa če se tak meniva... se tebi zdi dovolj, da že nekoga uvrstiš med BI ali celo HOMO, če samo razmišlja oz. fantazira o tem? Po moje je to premalo oz. skorajda nič. Ko res to sprobaš, ugotoviš, kak je... in če ti paše, potem lahko rečeš, da si pa BI ali pa HOMO. No, moje mnenje pač.


pol se tud usi devičniki ne bi mogli opredelit za katerokoli od skupin. pomoje seks sicer ni pogoj, pa da je 'meja' pomaknjena proti 'me privlači in sem pripravljen/a iti v posteljo s to osebo'. ful mi je pa čudno recimo, da bi pol rekel, da ti 'ne paše' hmm.gif .

edit: hetero, drugac.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#37 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2007 - 07:01 PM

Hm, ja men pa je brat brskal po netu in odklukal, da sem homoseksualno usmerjena laugh.gif Sm hetero... tako da moraš, Hsul, eno osebo črtat iz ankete laugh.gif
  • 0

#38 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 08 July 2007 - 07:32 PM

Moram priznat, da me je kar presenetila tista enka biggrin.gif Kaj pa pustiš bratu da ti šari po compu!
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#39 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 08 July 2007 - 07:34 PM

V srednji sem bila kar nekaj časa zaljubljena v svojo sošolko, ampak se mi zdi, da je bila bolj možača.Oz. v njej se je mešala ženska čutnost in moška robustnost (drža, pogled pa spominjam se obrvi, ki so me na moške asociirale). Me je kmalu minilo.
Sicer pa nas je bilo v SŠ dost zmedenih, tako da se to ne šteje glih.
Ene dvakrat sem se potem poljubljala z ženskama, pri eni kolegici sem mogoče kaj čutila (ali pa sem čutila samo alkohol), bila je res ... seksulja.
Ampak to so bila neka poskušanja.
Hetero, definitivno.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#40 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2007 - 09:22 PM

QUOTE(Hsul @ 8. 7. 2007 - 20:32) View Post

Moram priznat, da me je kar presenetila tista enka biggrin.gif Kaj pa pustiš bratu da ti šari po compu!

Če pa je moj komp oh in sploh hiter in ne vem kaj laugh.gif
biggrin.gif
A bi lahk tist popravu, da ne bo prišlo do kakšne zmede? wink.gif Vglavnem, sm hetero
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users