Jump to content


Photo

ArtDeco


  • Please log in to reply
105 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2006 - 07:09 PM

Odpiram novo temo za tole firmo kozmetike, ker opažam, da dost kupujete in tudi meni imajo ene par super zadev. Sem zelo zadovoljna uporabnica Perfect Teint Concealerja, danes pa sem kupila tudi novi lip gloss iz njihove čisto frišne kolekcije za jesen/zimo, poimenovano Glam Couture.

IPB Image

Gloss sem že pošteno sprobala in sem totalno navdušena. Ovojnina je meni prekrasna, spominja na Revlon Super Lustrous glosse, sama tekstura glossa je božanska, taka lahka in svilena, nanaša se kot pesmica, ni popolnoma nič lepljiv, na ustnicah se obdrži precej dolgo. Jaz imam takega z zelo drobnim in tudi zelo gostim zlatim shimmrom, ki se ga na ustnicah nič ne čuti, izpade pa fantastično, ustnice se krasno intenzivno svetijo in izgledajo sočne in polne - res tak ful sexy izgled. =) Dobi se ga še v močno rožnatem in srebrnem odtenku, jaz pa imam torej tretjo verzijo - zlatega. Cena je zmerna, okoli 2.300 tolarjev.

IPB Image

Strašno me mikajo še nove senčke v prahu, se mi zdijo krasnih odtenkov in embalaže so spet ful lepe.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 December 2006 - 08:24 PM



Jaz morem nujno kupit Eyeshadow base od AD. Ker ful hvalite, ampak se še nisem nekak pripravla do tega, da bi dejansko to kupla. Bom pa sestri kupla kaj za božička od AD, potem boma pa itak obedve uporabljali. Se splača tongue.gif .

Ful so mi všeč njihove mini senčke, iz katerih si potem sam gradiš barvno paleto. Malo me moti edino to, da so fuuul male ampak odtenkov je pa milijon in res najdeš pravega za sebe.

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 December 2006 - 09:35 PM

Jaz imam še vedno močno deljeno mnenje o E, na momente mi sploh ne zdrži in sem že po kaki urci čisto spacana (zgoraj inj spodaj), včasih pa celo nekoliko učinkuje in semj minimalno spacana po celem dnevu. Pa ga vsakič nanesem v enaki količini in počakam da se posuši. Beats me.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 December 2006 - 10:11 PM

Crna, pri meni je popolnoma enako! Nikakor ne morem ugotovit zakaj. Včasih je cel dan vredu, včasih pa mi gre senčka v gubo že po parih urah.
Ravno zaradi tega bom v kratkem kupila podlago od Urban Decay (baje da ta res ne zataji).
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2006 - 10:14 PM

Kje pa se dobi ta od Urban Decay in kolk približno stane?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6

  • Guests

Posted 13 December 2006 - 10:21 PM

Men se podobno dogaja z ESB-jem. Pa opazam da tiste sencke, ki so v osnovi slabse, tut z njim ne zdrzijo, tiste ki so dobre, pa zdrzijo tut brez njega, tk da ne vem ce ga bom se kupla.
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 December 2006 - 10:52 PM

Meni pa s tole bazo zdržijo vse senčke! Je pa res, da mi odidejo v gubo, če si jih z vatirano palčko malo po nanosu ne potapkam... poberem odvečno senčko - s tem se tudi izognem "polmesecem".
Drugače pa je meni ArtDeco že od nekdaj všeč. Imam sumljivo podoben srebrni gloss... čisto podoben onemu zgoraj nalimanemu. Ima ziljon drobnih srebrnih bleščičk, že bolj shimmer in pride na ustnicah fabulous!
Senčke so itak zakon, sploh zaradi skorajda neomejene izbire farb (pogrešam sicer kakšno temno zeleno, temno viola in močno rdečo).
Pa z Magic Eye Linerjem sem tudi več kot zadovoljna, imam ga že nekaj let. No, je v oceni, če koga zanima. =)
Senčke v prahu delujejo zanimivo, ampak me že a priori odvračajo zaradi načina nanosa.
Aja, pa korektor mam tudi od ArtDeco, čeprav sem ga zgolj ene 3x uporabila. =)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2006 - 10:57 PM

QUOTE(Jenna @ 13. 12. 2006 - 22:52) View Post

Imam sumljivo podoben srebrni gloss... čisto podoben onemu zgoraj nalimanemu. Ima ziljon drobnih srebrnih bleščičk, že bolj shimmer in pride na ustnicah fabulous!


Sej ti novi trije so tudi taki, no jaz sem sprobala zlatega in srebrnega, sklepam da je roza isti. Torej zelo veliko drobnega shimmra, ki se ga na ustnicah nič ne čuti, vendar pa je zelo lepo viden in naredi prekrasno žnablovje.

QUOTE(Jenna @ 13. 12. 2006 - 22:52) View Post

Senčke v prahu delujejo zanimivo, ampak me že a priori odvračajo zaradi načina nanosa.


Jaz sem tudi imela predsodke, pa sem potem kupila eno od novih Avon senčk v prahu in je popolna!! Je bila tudi drugje pohvaljena in sem jo morala preizkusit, nanos je sila enostaven, samo namočiš v posodico kot recimo pri laku, s tem da je tle na koncu palčke taka okrogla gobica, nič se ne raztrese po faci, ampak lepo ostane na veki, je obstojna in se ne nabira v gubice - ampak ne vem če so te ArtDeco tudi tako kvalitetne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 December 2006 - 11:04 PM


Malo me čudi, zakaj nisi vzela srebrnega glossa. Ali pa pink. hmm.gif Če bi mogla ugotavljati, bi rekla, da bi se za zlatega zadnjega odločla. =)

A da je priložena gobica... hm, to je pa že drugo. Ker mam jaz skos v mislih tiste prahnate =) senčke od Gosha, kjer je pa treba s prsti operirati.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 December 2006 - 11:06 PM

QUOTE(DiLeMa @ 13. 12. 2006 - 22:14) View Post

Kje pa se dobi ta od Urban Decay in kolk približno stane?


To je ameriška firma in se je pri nas ne dobi. Stane pa okoli 3 jurje.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2006 - 11:09 PM

QUOTE(Jenna @ 13. 12. 2006 - 23:04) View Post

Malo me čudi, zakaj nisi vzela srebrnega glossa. Ali pa pink. hmm.gif Če bi mogla ugotavljati, bi rekla, da bi se za zlatega zadnjega odločla. =)


Rozastega ni blo, zlatega sem vzela pa zato, ker je res lepe farbe, 100X lepši kot na sliki, tle že tak bronast deluje. V resnici pa na ustnivah pridejo take sončnato rumeno/zjate bleščice, fantastično izgleda. Bom pa verjetno itak šla še po srebrnega, je nekje 95% možnosti. =)


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 December 2006 - 11:11 PM



Slikaj. IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 14 December 2006 - 11:10 AM

mene njihov eyeshadow base (zaenkrt) še ni pustu na cedilu...ne vem no hmm.gif men dobr drži. tud senčke so mi zlo dobre, sicer trenutno nimam nobene (zmankal oops.gif) se tud men zdi de jih kr hitr ponucam, sploh če jo pogosto uporablam. tile glossi so mi pa tud zlo mikavni... sam k jst tega tok mal uporablam de se mi ne bi splačal.
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2006 - 11:47 AM

QUOTE(Jenna @ 13. 12. 2006 - 23:11) View Post

Slikaj. IPB Image


Sem že. tongue.gif

Mene je še nekaj stvari pritegnilo, bom kr slikce nalimala.

Glam Couture Lip Stick (tale farba na sliki je božanska)

IPB Image

Glam Couture Lash Sparkler (tole se pa pomoje kr precej na trepalnicah pozna)

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 December 2006 - 01:06 PM

Dolema upam, da boš za Božička fasala šibo!

Tale zadnja stvar je uber fascinantna, na žalost pa verjetno le v tej barvi? (babica style - sive trepalnice)
Za šminko nimam slabih besed, sploh pakunga je tak fancy... wub.gif
Pa še eno vprašanje, kako tale zlat glos sploh paše na tvojo polt? Si ga res ne predstavljam na neki bledolični dami, prej na kaki "zagoreli" . Me mika pa sem že zdaj v precepu kater odtenek mi je najlepši... Ojej.

Za senčke v prahu je pa fajn imet neko spužvico na palčki, ali pa mali čopič s katerim se jih nanese, je dosti lažje in bolj praktično kot pa s prsti.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2006 - 01:14 PM

Lepo pride zlati glos na bledi polti. Ker ni tak prav močno zlat, ampak so bleščice take, hm ... rumenkasto zlate, meni je full lepo.

Bom fasala po riti, ja ... samo ne od Božička. happy.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2006 - 04:32 PM

QUOTE(DiLeMa @ 14. 12. 2006 - 11:47) View Post

IPB Image

Ista nadmaskara je bla v limited edition od Essence prejšni mesec, sem si jo nabavla, res dobro izpade in se precej pozna na trepalnicah. Sklepam da je pri temu enako.
  • 0

#18 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 16 December 2006 - 05:48 PM

sama imam samo Eyeshadow base in z njim sem zelo zadovolnja !
mami pa ima še šminko, in je zelo dobre tekture in predvsem okusa in vonja, če se ne motim smile.gif

nabavila bi si kar nekaj senčk, pa trenutno nism ravno pri financah sad.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#19 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2006 - 06:44 PM


Hoho, čakajo me novoletni nakupi. IPB Image

Stvari so tako mikavne, jst se ne bom mogla upret! IPB Image
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#20 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 December 2006 - 02:58 PM

Jst sm si dons kupila tale Artedco Glam Couture Lip Gloss v srebrni različici in je super! Diši mi booožansko in ustnicam da zelo lep, bleščeč sijaj smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users