Jump to content


Photo

Chanel


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2006 - 10:59 AM

Hvala *Ar|anchY* za poročilo! wink.gif Se mi je zdelo, da bo nekaj takega ... bo treba it pogledat Diorjevo vijoličasto, tisto sheer varianto.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 25 February 2006 - 11:40 AM

hehe ne bos verjela, ampak lih jst sm ta isto od Diorja gledala in jo mam ze v nacrtu, da si jo kupim. Je ful lepa, prosojna z vijolčnim shimmrom-men je božanske barve no! wink.gif
  • 0
Posted Image

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 December 2006 - 05:38 PM

Punce, a mogoče katera ve, koliko stane Chanel Pink Lame (iredescent eyeshadow)? Baje vsebuje rožnate, srebrne in zlate pigmente ter pride na vekah enkratno.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 12 December 2006 - 06:07 PM

Uf, to zgleda pa fulful lepo oops.gif
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#25 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 December 2006 - 06:12 PM

Sem jo probala na roki in pride ful brezveze. Cene pa jasno ne vem... oops.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 December 2006 - 06:41 PM

Crna, brezveze na kakšen način? Je bleda barva al kaj?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 December 2006 - 06:45 PM

Brezveze v smislu da izpade nekje kot vsako drugo senčilo, potegne malo bolj na toplo rozasto, pač z nekaj shimmra, ki je pa itak predroben da bi se bolj opazil (ne vidi se razlik med vsemi temi raznobarvnimi bleščicami). Poskusi jasno, samo sem mnenja da res ni razlike med množico ostalih nežnih shimmrastih senčk.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#28 leprotto

leprotto

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Car design, avtomobilizem

Posted 17 December 2006 - 11:46 PM

Na oko bi rekla, da ta zadeva stane cca 10k SIT, lahko pa da se motim. biggrin.gif
  • 0

#29 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 October 2007 - 07:53 PM

A je katera probala Brillance Pur ali Blanc Universal? Ne najdem nikjer sestavin, me zanima, če je komedogeno, ker drugač zelo hvaliijo. smile.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#30 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2008 - 10:43 AM

Mene pa zanima, če kera ve za senčilo od Chanela-je črno in ima notri bleščice. Res mi je božansko, sem ga zadnjič videla v Maxiju, ampak se mi je tako mudilo, da nisem uspela pogledat cene in niti kako se imenuje...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#31 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2008 - 03:32 PM

^^Ja, enojno je nekje 24€, četvorček pa 45€. Se slednjega seveda bolj splača kupit, men so ful všeč odtenki!
Ombre Essentielle (zgleda takole, samo da je črna-majo namreč več odtenkov)
IPB Image
Les 4 Ombres De Chanel wub.gif
IPB Image
  • 0

#32 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 17 October 2008 - 03:34 PM

Četvorček je čudovit wub2.gif
  • 0

#33 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82366 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2008 - 11:10 PM


Meni je pa brezzvezen. ermm.gif Ti dve sivini dosežeš tudi s črno in belo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2008 - 10:08 AM

Se podpišem pod Jino.


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 October 2008 - 10:23 AM

yes.gif Jaz sem ga ravno zadnjič gledala v Mullerju in mi je bil grozovito grd, ne vem, neki me moti na njem, čudni odtenki so.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#36 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 18 October 2008 - 01:56 PM

Ja meni sive niso všeč črna in bela sta mi všeč biggrin.gif
  • 0

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2008 - 02:10 PM



Četvorček je res beden.
2 senčki popolnoma nepotrebni (jaz bi poleg črne in bele dala kakšni dve ful odštekani, oni dve sivi sta dobesedno KRNEKI, kot da bi na hitro, brez kančka domišljije, hoteli zafilati 2 placa) - ampak verjamem v to, da bo šel v prodajo pri nekaterih ... ene bi kupile tudi četvorček samih belih farb, če piše gor Chanel.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 18 October 2008 - 03:18 PM

Mene pa Chanel nikakor ne pritegne. Čeprav ima temu prave cene, ga nikakor ne morem gledat kot visokocenoven in fancy razred, ne vem zakaj ne. Ne simbolno, ne po izdelkih mi ni uau (seveda gledam samo slike, imela nisem še ničesar) Prav tako ne razni Shiseido, Estee Lauder ipd. Bom pa verjetno kdaj kaj probala kupit, iz druge roke, če mi bo resss odtenek všeč...samo v smislu, "zdaj si pa bom privoščila neki high class, kar me je očaralo", pa na C ne morem tak gledat. Je pa tudi res, da se nikoli ne ustavim ob njihovem štantu, ker se tistih trgovk kar malo ustrašim....ob nižje cenovnih imaš pa mir.



Sem pa zato postala pravi sucker Diorja. On mi je edini high class po mojem okusu, čeprav se zavedam, da so mnogi bolj...K sreči, no. Sem do sedaj kupovala nižji razred, zdaj si pa občasno kupim tudi kaj od Diorja in sem cela srečna. Koza.



  • 0

#39 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 October 2008 - 03:23 PM

Meni so Chanelove maskare super. Je pa res da ostalih high end maskar nisem na veliko sprobavala.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#40 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 18 October 2008 - 03:25 PM

Meni ima Chanel neverjetno všečne glose biggrin.gif (Ciljam na kolekcijo Glossimrov) jih imam kar nekaj..no nekaj sem jih že razdevala ker mi potem slučajno odtenek ni bil več všeč ali pa kaj takega.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users