Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#1 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 October 2004 - 02:06 PM

Zanima me kako kakovostna je ta kozmetika pa ce se splaca vclanit?
Hvala za odgovor. Lep pozdrav, Anja
  • 0

#2 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 03 October 2004 - 02:22 PM

splaca se ti vclanit takrat ce narocas masovno, plačaš po položnici,poštarju pa ne Če se ne motim, je pri nakupu nad 5000 sit res znatno cenejša (višina naročila od 0 do 2.499 znaša 2.000sit, do 4.999 znaša 1.000 sit, 5.000 - 14.999 znaša 600, 15.000 do 39.999 znaša 300 sit, pri višini naročila nad 40.000sit pa se dostava ne plača).
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#3 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 03 October 2004 - 02:41 PM

Miška, brez veze, če rabiš ti lahko jaz zrihtam. Jaz kot tudi moje kolegice, jemljejo preko mene pri moji sestrični. Tko da res, če rabiš, me kontaktiraj.
  • 0
LP, Finatina

#4 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 03 October 2004 - 06:56 PM

Kakšna pa je kakovost te kozmetike? Kaj pa Oriflame?
  • 0

#5 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 03 October 2004 - 09:14 PM

_tan_, verjetno sprašuješ za Avon?
Čisto odvisno od produkta, jaz sem zadovoljna z nekaterimi stvarmi. Ravno zato si pa tu izmenjujemo mnenja. Recimo meni so laki ok, nekaterim sploh ne, ker se lušči. So pa recimo od Oriflame baje dobri. Sam meni Oriflame nekako ne potegne. Ne vem.
Na splošno pa kar pohvalijo Avon, pridružujem se tudi jaz.

Kvaliteta, osebno menim da je dobra. Cene so normalne in občasne akcije, na katerih tudi privrčuješ.
  • 0
LP, Finatina

#6 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 04 October 2004 - 02:16 PM

Ene izdelke ima Avon boljse druge ima Oriflame.Odvisno od posameznika tako kot je napisala Finatina.
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#7 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 October 2004 - 08:37 PM

Vsaj nad 5000 sit se res ne splaca narocevat. Jz sicer poznam Oriflame pa mi je full vsec pa ze dost izdelkov sm narocila, zdej sm hotla pa poizkusit se z Avonom. Finatina hvala za ponudbo, sm jih zdej v parih dneh ze veliko dobila biggrin.gif
Kdaj pa gres med neaktivne clane?A pol ne mores dobiti kataloga ane?
Lepo se imejte, lahko noc!
  • 0

#8 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 05 October 2004 - 07:42 PM

Tudi jaz sem kar zadovoljna z nekaterimi izdelki od Avona. Pri Oriflemu nisem imela take sreče. Je pa veliko odvisno od distributerke, kaj in kako ti svetuje in priporoča...
Mislim, da četudi nisi član Avona lahko dobiš katalog.

lp
  • 0

#9 salome

salome

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 05 October 2004 - 10:14 PM

Sama sem pri Avonu, kolegica pa pri Oriflamu. Zelo sem zadovoljna z Avonovimi izdelki, ceprav tudi nekateri Oriflamovi niso slabi, so pa tudi dosti cenejsi od Avonovih.
Kot clanica v Avonu nisem kaj posebej aktivna, saj narocam izdelke le za svoje potrebe in potrebe mojih bliznjih kolegic.
Ce mesecno ne bos opravila nakupa nad 5.000 sit se ti res ne splaca vclaniti.
Katalog lahko dobis tudi kot neclanica, a kaj ko se moras za dejanski nakup tudi vclaniti. ermm.gif
  • 0

#10 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 06 October 2004 - 09:59 AM

Sama sem članica Oriflame, kupim pa vsakič tudi kaj od avona, ker ga sodelavka prodaja. Kot vsaka kozmetična hiša imajo in eni in drugi določene pomankljivosti in prednosti. Pri avonu so mi osebno všeč zelo parfumi in nekateri laki, pri Oriflamu ne tolko, kar je povsem normalno saj pri Oriflame izdelujejo izdelke, ki so narejeni iz naravnih sestavin in so vonji bolj nežni...
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#11 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 06 October 2004 - 06:38 PM

Helena, meni pa so parfumi bolj všeč od Oriflema. Od Avona se zelo hitro razdišijo.
  • 0

#12 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 06 October 2004 - 08:18 PM

no..čisto mogoče....nisem vseh provala. oops.gif ..enih par jih imam rada tudi od Oriflama......
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#13 salome

salome

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 07 October 2004 - 02:14 PM

Meni se tudi zdi da se Oriflamovi parfumcki ne razdisijo tako hitro kot Avonovi. Ce kupim parfumcek, ga kupim pri Oriflamu.
Ceprav najbolj ocitna razlika med obema ponudnikoma kozmetike se mi zdi v kvaliteti samponov: AVON ima izredno kvalitetne sampone! Resnicno. Sploh tisti 3v1-em za mastne lase je dober!
  • 0

#14 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 07 October 2004 - 02:18 PM

....oriflame je s tem mesecem pričel z novo kolekcijo šamponov, ki so res super......sama pa nisem pristaš nobenih izdelkov 2 v enem oziroma tri v enem........ni logika....sploh ne...
šampon moraš vsaj dvakrat nanest na lase in dobro sprat in ni priporočljivo, da pustiš ful časa na laseh, kajti služi le kot odstranjevalec nečistoče, medtem ko ti maske in obloge negujejo lase, medtem ko balzam naneseš, samo na konice, oziroma na izsušene predele, pri tem se moraš izogibat lasišča, ker je sestava v balzamih zelo moča..pustit moraš delovat nekaj časa...nato tudi temeljito sprat..če pa vse to skupaj namešeč na glavo, ne more bit nekega dobrega učinka, pa še zdravo ni....
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#15 salome

salome

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 07 October 2004 - 10:08 PM

No, moram probat to novo Oriflamovo kolekcijo.
Glede 3v1... meni ustreza ker imam srednje dolge lase, ki se zelo radi mastijo, so pa tudi tanki in se radi vozlajo. Preden sem zacela uporabljati ta sampon 3v1 sem si posebej ob vsakem samponu kupovala se balzam, pa se posebej serum za konice las. In odkrito lahko povem, da so se mi lasje prej zmastili, konice se imela bolj unicene kot sedaj. Probala sem ze veliko samponov in moram priznati, da mi najbolj ustrezata DOVE in ta Avonov sampon, ki ga res toplo priporocam (aja, ker si pogosto umivam lase (ker so mastni) si sampon ob vsakem umivanju nanesem samo enkrat, saj se mi dvokratno nanasanje zdi nepotrebno in premocno - to ne pocnem samo pri Avonovem, ampak sem pocela tudi pri drugih samponih).
  • 0

#16 PetraP

PetraP

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 06 November 2004 - 10:17 AM

Lep pozdrav sem petra in sem nova. Izkoriščam začeto temo za par vprašanj o Avonu...Jaz bi se zelo rada včlanila pa me zanima ali je včlanitev brezplačna?? Vem, da glede na to da bi naročala samo za lastne potrebe (in kake kolegice) da se nakup pod 5.000 Sit ne splača, vendar me pri tem zanima ali imaš kake obveznosi nakupa (hočem rečt a imaš kake pogoje kako pogosto moraš naročit oz. kak znesek moraš npr. v enem letu naročit, ali lahko naročiš kadar bi kaj pač imel?)....Pa kaj potem ti redno pošiljajo kataloge domov?

Do sedaj sem nekaj naročala preko ene punce (ki je osebno ne poznam-le kot raprezentantko) in mi je ful neugodno saj je iz drugega kraja in se pol morave skoz vozit ena k drugi...Skratka če bi blo možno bi raje se sama včlanla in naročala kadar mi paše....pa me zanimajo kakšne so obveznosti kot članica??

Hvala...
  • 0

#17 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 November 2004 - 10:25 AM

Petra

dobrodošla. Poglej pri temi Mali oglasi, kjer dekleta prodajajo izdelke kataloške prodaje.

LP N
  • 0

#18 PetraP

PetraP

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 06 November 2004 - 10:46 AM

Nadi, sem si prebrala, vendar tam večinoma piše kako in kaj če bi rad od njih naročal-preko raprezentantov...mene pa bolj zanima da bi jaz osebno postala članica in ne več naročala preko drugih, ker mi to jemlje preveč časa, pa vedno imam probleme s službo in ostalim ko se je treba zmenit kdaj se dobit itd....pa bi kar sama bla članica...
  • 0

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 November 2004 - 10:48 AM

Vem... Predlagam ti, da pošlješ zasebno sporočilo eni izmed članic in ti bo pomagala do včlanitve. smile.gif

LP Nadi
  • 0

#20 PetraP

PetraP

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 06 November 2004 - 11:10 AM

OK hvala.. biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users