Jump to content


Photo

Strawberry.net


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#41 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2008 - 10:29 AM

Hmm, glede na to da je ena napisala da je to sicer njihova dobra volja, do sedaj še nisem slišala da komu ne bi. ermm.gif A si jih poslala po mailu kopije računa?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2008 - 11:16 AM

Čakte mal. To je njihova dobra volja, ampak ob enem piše, da GARANTIRAJO povračilo, torej bi blo nezakonito, če ga potem ne bi. Ne morejo delat tega selekcionirano ... ali povrnejo vsem, ali pa nobenemu. Drugače delajo razlike med strankami, kar pa se ne sme. Sem jim pa poslala kopijo računa, ja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2008 - 11:19 AM

Aja a piše da garantirajo? No tega ne vem, jaz nisem še nič tam naročala, samo vem da so pač punce pravile da je zgolj dobra volja. No če to piše pol jih kontaktiraj še enkrat, ker je že ful časa poteklo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2008 - 12:00 PM

Ja, ni jim treba vračat tega po zakonu. Ampak oni so se prostovoljno odločili in se zavezali, da vračajo te stroške, zato pa imajo tudi toliko strank. Torej morajo vrnit vsem, ne pa samo nekaterim, kakor se jim pač zazdi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2008 - 12:05 PM

Razumem. tongue.gif No pol jih kontaktiraj, pa povej kako se bo razvilo tole. smile.gif

A smem vprašat za kolko € si naročila pa koliko davka si mogla plačat?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2008 - 12:10 PM

Naročila za okol 140€, davka je prišlo približno 30€.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2008 - 12:51 PM

Aha no 30€ ni malo, tako da upam da boš dobila nazaj. Pa sporoči, mene tudi zanima kako je s tem, bi tudi jaz v prihodnje kej naročila.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#48 sancy84

sancy84

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 31 July 2008 - 07:04 PM

QUOTE(DiLeMa @ 19. 6. 2008 - 13:10) View Post

Naročila za okol 140€, davka je prišlo približno 30€.


30 € je ogromno denarja, upajmo da bodo res povrnili:) Js sm dons dobila od strawberija 2 parfuma in maskaro skupna vrednost 56 evrov. Na pošti sm mogla plačat 15 evrov, fak sm bla jezna kr nekaj, na konc isto pride kot če bi tukaj kupila.... bom dons poslala račun, da vidim če bojo res povrnil te stroške, pa sporočim če bo kaj:) Sm že večkrat naročevala pa ni blo treba plačat...

  • 0

#49 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 July 2008 - 07:08 PM

A to carino/davek ali whatever je, plačas na pošti, ko prevzameš? In ti na pošti tudi dajo račun ki ga potem pošlješ na Strawberry?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#50 sancy84

sancy84

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 05 August 2008 - 06:12 PM

QUOTE(Sarah @ 31. 7. 2008 - 20:08) View Post

A to carino/davek ali whatever je, plačas na pošti, ko prevzameš? In ti na pošti tudi dajo račun ki ga potem pošlješ na Strawberry?


Ja tako je...vse skupaj plačaš ob prevzemu paketa. Pa še od pošte stroške plačaš kr nekaj. Sm poslala kopijo računa ki so ga poslali s carine na strawberry in so mi isti dan odpisali da bodo povrnili denar smile.gif tko da ni slabo se mi zdi. Enkrat sm čist za foro primerjala cene parfumov na strawberry.net in na naši spletni strani princeska se mi zdi da je. Morm rečt da so razlike kar neverjetne, pr ns je seveda PREDRAAGOOO evil.gif

  • 0
bacio sancy

#51 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 11 September 2008 - 03:01 PM

Če bo katera slučajno v kratkem kej naročala, please, let me know, ker bi tut jz mal svoj piskr zravn pristavla, ako se me katera usmili.=)
  • 0

#52 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 17 February 2009 - 07:47 PM

DiLema, kako si pol rešila tole z vračilom denarja za carinjenje?

Me res zanima. Če je bilo vse ok, bom premislila, ta bi tudi sama kaj naročila ... hmm.gif

  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#53 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 February 2009 - 10:23 AM

Samo se se cene ful dvignile ali se samo meni zdi? Chanelova tanova maskara stane isto kot v trgovini praktično. ermm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2009 - 10:29 AM

BusyBee, meni so bili dolžni 30€ in jih nisem nikoli dobila nazaj, čeprav sem pri njih pustila kar zajetno vsoto in bi človek mislil, da me bodo želeli obdržat kot stranko.

Uglavnem, sem zelo razočarana in pri njih ne bom naročala nikoli več.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 18 February 2009 - 10:39 AM

O, to pa je bad. Daj jih še mal zagnjavi ...

Ne vem no, čeprav tolik uporabnic hvali to strawberry trgovino, sem zdaj res skeptična. blink.gif

  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#56 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 18 February 2009 - 10:55 AM

Dilema, gnjavi jih dokler ne vrnejo denarja ker 30€ ni ravno malo.Pa so ti kaj rekli?Da ti bodo vrnili in kdaj?

Pa btw: Če bi katera v kratkem naročala, če bi lahko za dve stvari se pridružla oops.gif
  • 0

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2009 - 11:50 AM

November, poslala sem jim dva mejla, odpisali so samo enkrat in še to krneki, češ da bojo vrnili - pa niso. Na zadnji mejl mi sploh niso odpisali, hehe. Morali bi mi vrnit, sem jim tudi poslala skeniran račun od carine, kjer vse zelo jasno piše, ampak očitno to njim nič ne pomeni in so se odločili, da mi pač ne mislijo nakazat denarja. Jaz se ne mislim več zajebavat, lahko je njim žal, da so izgubili stranko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 18 February 2009 - 11:52 AM

Jaz bi jim pa se enlrat zagnajavila, kako si razočarana, in zagrozila, da boš svojo zgodbo objavila na blogu, forumih ipd. In da bodo izgubili več strank, ne samo tebe.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#59 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 18 February 2009 - 06:56 PM

QUOTE(BusyBee @ 18. 2. 2009 - 11:52) View Post

Jaz bi jim pa se enlrat zagnajavila, kako si razočarana, in zagrozila, da boš svojo zgodbo objavila na blogu, forumih ipd. In da bodo izgubili več strank, ne samo tebe.

Ja, evo tole jim naredi, pa malo jim še zagnjavi kako si mislila da so fer pa očitno niso, da ti je kar nekako žal da si kaj sploh kupila, da je skupaj s tistim prišlo enako kot če bi kupila v trgovini, le da si tukaj še 3x dlje čakala...
  • 0

#60 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 18 February 2009 - 07:16 PM

Dilema, vztrajnost se splača - pa grožnje včasih tud wink.gif .

Poskusi, ker 30 EUR je le 30 EUR. Jaz bi znorela, če bi se meni to zgodilo.

  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users