Jump to content


Photo

Nogavice


  • Please log in to reply
189 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 10:01 AM

Ne zokni, ampak ženske nogavice, hulahopke, al kako pač že. biggrin.gif

Zanima me, kakšne nosite... one prav do konca ali samostoječe? Jaz nosim oboje. Ta prve se dajo dobiti že ful dobre in ne kakšne mamca varianta. Me zanima, kje imajo res kvalitetne, da se ti že ob drugem potegu gor ne raztrgajo (jaz si jih itak vse uničim z nohti... pa sploh nimam dolgih). Do zdaj sem najbolj bla zadovoljna z enimi, ki so ble v primerjavi z drugimi ful poceni (2k), znamke tulle ricamo, sem jih že ful velikokrat oblekla in so še skos cele.

Katere barve preferirate? Jaz kožno barvo - svetlikajočo, mrežaste črne in kakšne barvne variante - vendar ne preveč pisane in načičkane.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 31 March 2005 - 04:07 PM

do sedaj sem najbolj kvalitetne dobila v fabianiju v mercator centru. drgač ti pa priporočam da si v lekarni kupiš bele bombažne rokavičke in ko oblačiš nogavice jih dej s temi rokavičkami.
ta predlog sem enkrat na televiziji vodla, pa sem sprobala in jke res ful dobr če maš dolge nohte in nočeš žabic strgat.
drgač mam pa osebno rajš samostoječe. navadne me nekak motjo med nogam oops.gif
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 04:25 PM

U, hvala za predlog glede rokavic.

Vem, na kaj misliš, ko si napisala, da te motijo med nogami... vsaj mislim, da vem biggrin.gif ... skratka, vsaj pri meni je tak, da mi nekak rahlo zlezejo skos dol... in potem je res čuden filing. Te, katere sem pa v uvodnem postu hvalila, pa res ostanejo na svojem mestu. Prav presenečena sem, no. Ker jaz nisem ravno ljubiteljica nogavic nasplošno, ampak sem pa blazna ljubiteljica kiklc in zato pač posledično moram, hočeš nočeš, biti ljubiteljica tudi nogavic.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 March 2005 - 05:16 PM

Jaz žab ne morem. Grozen občutek imam. Vse me srbi pa steguje... RAje zmrzujem pozimi. smile.gif
Imam pa kup nogavičk iz Fabianija (mimogrede, nikoli več ne bom kaj kupila pri njih, ker se je cena nogavic tako dvignila tam, da mi finančno ne znese).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 March 2005 - 08:33 PM

ene fajne bombažne full debele žabe sem dobla za miklavža od hudsona, črtaste, lila varjanta. pa ene črne full debele najlonke od polzele mam. sm že enx padla, ko sem jih mela oblečene s kratko kiklo, pa se niso strgale. smile.gif pa niso zlo drage. drugače sem pa pristašica kratkih bombažnih nogavičk, čimbolj pisanih.
  • 0

#6 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 31 March 2005 - 08:39 PM

Imam (in nosim) par pisanih najlonk iz Calcedinie. V glavnem enobarvne. So kar hvaležne. Pri barvnih nogavicah je OK predvsem to, da so lahko debele in gladke, in ni take nevarnosti, da bi se raztrgale. Nogavic kožne barve tako gostega tkanja pa...khm raje nebi.
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 10:17 PM

Jaz imam ponavadi samostoječe v kožni barvi, všeč so mi tiste svetlikajoče. Ampak so ful tanke in se mi ful hitro strgajo. Resnično si bo treba tisto rokavico kupit. :=)
Sicer pa komaj čakam, da bo topleje in da dam noge čist na luft.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 ela

ela

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 01 April 2005 - 12:49 PM

jaz pa nosim od Polzele kolekcijo Fler so dokaj trpežne in zeloooo dolge, drugih pa itak ne spravim do gor, ker imam problem predolgin nog.
  • 0

#9 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 08 April 2005 - 01:01 PM

Ola!
Jaz mam pa eno vprasanje.
Kupila sem si roza balerinke, zelo rada pa nosim kake pisane dokolenke na jeans al pa kaka druga krila. Zdej me pa zanima kake barve nogavick si naj kupim,da bo pasalo skupaj?? ermm.gif:
Imam ze celo kombinacijo:roza balerinke,jeans kiklca in pa roza topek,za dokolenke pa res ne vem kaj bi pasal zdraven rolleyes.gif
Ful hvala za vse odgovore
Pika
  • 0

#10 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 08 April 2005 - 01:16 PM

Nogavice - obožujem jih. Fabiani, Hudson, Woolford. Slednje so sicer zeelo drage, toda izjemno kakovostne - doslej sem strgala samo ene, zelo tanke, debelejših, tj. zimskih pa še nobenih. Mislim, da me nakup dražjih nogavic na koncu pride precej ceneje - zdržijo namreč veliko dlje. Tako se mi veselo nabirajo in imam razvrščene po barvah, vzorcih in denih.
Samostoječe nogavice pa imajo sploh šarm.
  • 0

#11 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 08 April 2005 - 01:29 PM

tud js sm nora na samostoječe nogavice in nadkolenke:pa še fantu je to zlo všeč laugh.gif wink.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#12 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 14 April 2005 - 06:01 PM

mi res nobena ne zna pomagat na moje-zgoraj zastavljeno vprasanje? cry.gif
  • 0

#13 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 14 April 2005 - 06:03 PM

pika a imas topek sam roza barve ali je bolj pisan?Jaz bi nogavicke vsekakor kombinirala s topom.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#14 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 14 April 2005 - 06:12 PM

Sej mam vec barv topov,sam kar oblecem,se mi zdi da ne pase skupi,zato pa prosm za nasvet oops.gif
  • 0

#15 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45412 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 March 2006 - 11:34 AM

Jaz navadno nosim hlačne nogavice. Tak sem pač navajena. biggrin.gif Navadno nosim pozimi tiste debelejše in vzorčaste, spomladi, ko pa še ni dovolj toplo da bi nosil krilo brez nogavic pa čisto tanke kožne barve ali pa mrežaste.

Sicer pa so mi všeč npr. takšne:
IPB Image IPB Image
  • 0

#16 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 01 March 2006 - 02:56 PM

nism sur ce je z ktera omenal sam men so full dobre FABIANIjeve, p se kvalitetne, sicer p tut mal drazje...
je pa res d znajo bit te do konca presneto motece, jz pol sploh niam obcutka med nogani, se mi zdi d mi pol se hlace kr nekam zlezejo, nwm no...
  • 0

#17 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 03 March 2006 - 02:39 AM

Ijaaa, Fabiani ma res zlo dobre nogavice... sploh od Max Mare so zlo lepe. tongue.gif
  • 0

#18 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45412 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 March 2006 - 05:46 PM

Jaz sem si nazadnje takšne kupila. Ful lepo pridejo na črne škornje, jeans krilo ali žametno krilo in ujemajočo se majčko biggrin.gif
IPB Image
  • 0

#19 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 12:23 PM

Kalypso, tele so mi všeč, sam jaz nosim samo hlača in sem mi tole ne splača kupit.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 April 2006 - 01:59 PM

V MB se je odprla CALZEDONIA. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users