Jump to content


Photo

umetni nohti


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 27 December 2004 - 10:54 PM

Joj-umetne nohte sem kupila, pa jih lepo gor pritrdila, sam zej pa ne vem glih, kak se jih dol spravi oops.gif

V navodilih piše da s pomočjo odstranjevalca umetnih nohtov-sam katero je ta odstranjevalec? Zraven nohtov je priložena neka vrečkica, notri pa je neka tekočina-alkoholna....je to to? In kako to uporabim? Nanesem na nohte, ali zlijem v kak lonček in notri namakam nohte-čeprav te tekočine ni ravno veliko.... rolleyes.gif

ali je kak drug način??


Kaj nasplošno menite o umetnih nohtih? wink.gif
  • 0

#2 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 28 December 2004 - 10:20 AM

Uff kriza,ker ne morm tega vidt in ne morm nič konkretnega rečt ermm.gif Vidla sem že,da se posebi kupi ta odstranjevalec...v tvojem primeru pa bi jst najprej dala malo tega priloženega "odstranjevalca" na vatirano palčko pa nanesla na noht-najprej na mezinec,da vidiš kako bo vse skupi reagiral. Upam,da ti bo uspelo...če ne pa pejt v tisto trgovino,kjer si to kupila pa vpraši kaj narest...mogle bi vedt tiste kao specializirane prodajalke rolleyes.gif V primeru,da se ti vse skup sviži pa zahtevi denar nazaj :!: Nepopolna navodila mad.gif mad.gif AMATERJI
VSO SREČO!!!
  • 0
user posted image

#3 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 28 December 2004 - 11:16 AM

Pa predvsem pazi na svoje nohtke, da si jih ne uničiš! sad.gif

Jaz, ko sem si prvič dala umetne nohte, sem tudi mela neka nepopolna navodila in nefunkcionirajoč odstranjevalec in sem si tako hudo uničla svoje nohte... cry.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#4 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 28 December 2004 - 09:23 PM

Pa kej veste kolk časa se ima lahko gor ene nohte?

Ker jst bi si jih čez praznike pustila-ker ful lepo zgleda;))
Če se jih ima lahko tako dolgo, ali mora tudi tu kaj dihati koža, ali kaj podobnega??
  • 0

#5 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 30 December 2004 - 01:19 PM

Samo za božjo voljo si jih ne puli na silo dol, ker bo šlo še pol tvojega nohta! Preverjeno! Jaz sem rabila potem pol leta, da se mi je zadeva sanirala. Privdigni umetni noht, samo toliko, da spodaj pride ta odstranjevalec, ki bo zmehčal lepilo, da bo umeten noht lahko odstopil. Te nohti so krasna pogruntavščina, če bi obstajal varen način odstranjevanja. Obstajajo pa tudi taki, ki imajo lepilo nanešeno na umeten noht in jih lahko večkrat namestiš in snameš, mislim da ima to Art deco. Da pa noht pod tem ne diha, je pa jasno.
  • 0

#6 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 30 December 2004 - 01:19 PM

Samo za božjo voljo si jih ne puli na silo dol, ker bo šlo še pol tvojega nohta! Preverjeno! Jaz sem rabila potem pol leta, da se mi je zadeva sanirala. Privdigni umetni noht, samo toliko, da spodaj pride ta odstranjevalec, ki bo zmehčal lepilo, da bo umeten noht lahko odstopil. Te nohti so krasna pogruntavščina, če bi obstajal varen način odstranjevanja. Obstajajo pa tudi taki, ki imajo lepilo nanešeno na umeten noht in jih lahko večkrat namestiš in snameš, mislim da ima to Art deco. Da pa noht pod tem ne diha, je pa jasno.
  • 0

#7 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 30 December 2004 - 01:20 PM

Samo za božjo voljo si jih ne puli na silo dol, ker bo šlo še pol tvojega nohta! Preverjeno! Jaz sem rabila potem pol leta, da se mi je zadeva sanirala. Privdigni umetni noht, samo toliko, da spodaj pride ta odstranjevalec, ki bo zmehčal lepilo, da bo umeten noht lahko odstopil. Te nohti so krasna pogruntavščina, če bi obstajal varen način odstranjevanja. Obstajajo pa tudi taki, ki imajo lepilo nanešeno na umeten noht in jih lahko večkrat namestiš in snameš, mislim da ima to Art deco. Da pa noht pod tem ne diha, je pa jasno.
  • 0

#8 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 January 2005 - 10:04 AM

daj na vatirano palcko tisti odstranjevalec( ali pa aceton, saj je isto) in potem okoli kozice samo pocisti. Potem vzemi kaksen zovotrebcek pa pri kozici lepo dvigni umetni noht(ce ne gre namoci se malo z raztopino, dokler se nohtek ne bo dvignil-umetni-) ce ne gre, potem pa ne na silo delat.
  • 0

#9 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 04 January 2005 - 04:26 PM

Pojdi v kozmeticni salon tam ti bodo najbolje odstranili nohte...drugace pa take stvari raje delaj v salonih...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#10 Tami

Tami

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Veeeeliko ......

Posted 09 February 2005 - 09:22 AM

Zdravo punce,

Glede na to, da sama delam umetne nohte - ulite - brez lepljenja špic in jih imam sama že šest let, si ne morem kaj, da ne bi malo pripomnila. smile.gif

Tudi jaz sem si pred leti lepila tiste kupljene iz trgovine in sem si jih kar precej uničila. Noht namreč ne "diha", če ga celega zalepiš. Zato je res najbolje, da si jih daste naredit, če jih želite imet, ker danes tako naredimo, da se res ne uničijo.
Poleg tega pa pri nohtih, ki si jih delam jaz, vsa zadeva v dveh mesecih preraste, ker ni nalepljenih špic in se niti ne opazi, da je noht "umeten", potem lahko imate spet naprej svoje dolge nohtke, če jih čuvate.
Lahko pa samo nanesete še maso, da so trši in spodaj vaši.
Cena pa je ista, če same kupite vse pripomočke v trgovini, kot če vam jih naredijo. smile.gif

LP
Tami
  • 0

#11 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 09 February 2005 - 03:33 PM

Aja? To pa nism vedla, da se jih tut "dela"... Kako pa to zgleda? Pa kje to delajo-kozmetični saloni, al je potrebno iti že kam drugam?
  • 0

#12 Tami

Tami

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Veeeeliko ......

Posted 10 February 2005 - 09:03 AM

Ja seveda se jih dela. Saloni so po moje najboljša varianta, ali pa kdo privat, ki to res zna. Seveda so narejeni "lepši" oz. ne opazi se, da so umetni, pa še tvojih nohtov ne uničijo.

Lp
Tami
  • 0

#13 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 February 2005 - 02:36 PM

Zdravo, vem da je to rahlo off-topic, sam mene pa zanima kak je z oblikovanjem tvojih naravnih nohtkov pri kozmetičarki. Rada bi imel francosko manikirane nohte, sam nevem kje je v bližini kakšn tak salonček, kako to sploh poteka, kok so kj cene... A kera kj ve?
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#14 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 February 2005 - 03:14 PM

ja tudi jaz delam nohte, pa tudi na naravne nohte francoska manikura.
noht se samo mal ojača in pa nariše francoska manikura.
ful dober zgleda pa še mir imaš in ne rabiš si vsak drugi dan popravljat.
kakšno mnenje pa imate kaj ve o teh geliranih nohtih.
  • 0

#15 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 February 2005 - 03:16 PM

čuj Tami že dolgo delaš sama nohte? si jih sebi tudi sama narediš?
katero znamko pa uporabljaš za izdelavo?

tudi sama imam že štiri leta te ulite nohte, dela mi jih prijateljica ki tudi dela v salonu. sem fulllll zadovoljna.
  • 0

#16 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 February 2005 - 03:17 PM

Freya, a slučajno kaj veš, če je kkšn kozmetičn salon v katerem bi pač "delal" francosko manikuro v bližini Bleda, npr. Jesenice, Radolca...
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#17 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 February 2005 - 03:21 PM

iz tam ne vem za nikogar ti pa danes do večera sporočim. kličem prijateljico in ti javim. o.k.
  • 0

#18 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 February 2005 - 03:34 PM

evo _Mayckica_ prijateljica mi je rekla da si ona gelira nohte pri ga.Andreji Matušec iz kraja Moste/baje se pelješ proti Žirovnici/- sama ne vem ker nisem iz tistih krajev.
Je pa tudi v Jesenicah ga Tatjana Bučar ki dela saj misli moja prijateljica samo naravno francosko manikuro.
Telefonske mi žal ni mogla dati ker je nima.
Pokliči in se pozanimaj.
Pa javi kako boš uredila.
pa,pa.
  • 0

#19 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 February 2005 - 08:55 PM

Joj Freya, sonček si biggrin.gif Ummm še nekej...kolk pa so prbližn cene za takšno manikuro??
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#20 Freya1

Freya1

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 February 2005 - 07:27 AM

sori _Mayckica_ včeraj nisem mogla več za računalnik me je glava bolela.
evo me. poglej samo da ti oblikujejo in potem z lakom nariše francosko manikure ter gre čez z navadnim prozornim lakom je to približno/vse je odvisno od salona/ od 1500 sit pa tudi do 3500 sit/seveda je to bolj cena v LJ/, če pa si jih daš gelirat se pravi tvoj noht se preobleče z gelom in nariše z barvnim gelom francoska manikura pa stane od 5000 sit pa tudi do 16000 sit/seveda se večje cene v LJ/
Predlagam ti da se malo pozanimaš v tvoji okolici če dela katera na domu. Te so ponavadi cenejše.
Si se že odločila kaj si boš dala narediti?
LP.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users