Jump to content


Photo

Krema/serum - AUBREY ORGANICS Vegecol Moisturizing Cream


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 January 2008 - 04:45 PM



IPB Image

Sestavine:
Kremna baza iz kokosovih maščobnih kislin, organska aloe vera, nepozebnik (naravni rastlinski ekstrakt), ekstrakt preslice, ognjičevo olje, olje šentjanževke, ekstrakt navadnega lapuha, ekstrakt rudbekije, panthenol (vitamin B5), linolejska kislina (vitamin F), korenčkovo olje, organsko olje limonine lupine, Aubreyjev konzervans (ekstrakt semen citrusov, vitamini A, C in E).



Po porabi Laverinega Neutral fluida sem iskala spet nekaj naravnega, sestavinsko še boljšega in sem našla tole kremo, katera je izpolnila vsa moja pričakovanja, še več - me je presenetila. Gre za lahko, a vseeno ne prelahko kremo (no, za kakšno suho oz. zelo suho kožo bo prelahka, za kakšno zelo mastno pa morda malo pretežka) čudovito mazljive konsistence (porabi se je posledično res malo), polno kvalitetnih in nekomedogenih sestavin. Ne vsebuje parabenov in dišav, tako da je primerna tudi za občutljivo kožo - takšni je pravzaprav tudi v osnovi namenjena. Moja koža, ki je trenutno normalna do morda malo suha in zadnje čase nekam čudno občutljiva, jo vsrka v trenutku. Koža je odlično navlažena in tudi kanček nahranjena, pomirjena, krema pa ne pušča popolnoma nobenega zoprnega filma (kar je meni izredno pomembno). Pred uporabo jo treba nujno pretresti, je take rumeno-rjavkaste barve, vonja pa tudi precej specifičnega - midva s fantom (on jo tudi ima in je z njo nadpovprečno zadovoljen) precej vonjava alkohol (čeprav ga krema, jasno, ne vsebuje)... no, ko sem se malo navadila na vonj, pa mi je že bolj prijeten, nekam zeliščni, naraven. Embalaža je lepa, preprosta tuba, postavljena na glavo. Vsebnost je 59ml, cena pa okoli 20eur. Zelo priporočam!



Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2008 - 07:55 PM


Kremo sem v presledkih uporabljala le preko testerja, ki je držal kar 5 ml (vsekakor velika količina, glede na 3x manjše količine testerjev še dražjih firm).
Najbrž ji bom naredila malo krivice, ker bi jo mogla za bolj konkretno oceno uporabljati vsaj malo dlje - vseeno pa lahko povem nekaj lastnosti kreme, ter kako so vplivale na mojo kožo.
Krema mi zelo lepo diši, voham nekakšno mešanico citrusov in zelišč, ki sem jih zasledila tudi v vonju AO tonika za mastno kožo. Je rahle oranžne barve, precej tekoča in razmazljiva, v kožo se precej hitro vpije, in sprva ne deluje nič težka in mastna, ne pušča filma. Žal pa je očitno za mojo kožo na T predelu premastna, ker se v zelo kratkem času začnem mastno svetit, in s tega vidika me je krema precej razočarala, ker mi očitno dodatno masti kožo. Sem ful upala, da mi bo ustrezala, mešala sem jo tudi z Vegecol tonikom, pa učinek nekaj časa kasneje ni bil nič boljši.
Sem ful žalostna, ker mi ne ustreza, ker je sestavinsko zelo kvalitetna, naravna, odlična tudi za občutljivo kožo, kot je oglaševana. Sem od AO krem poskusila tudi tisto s faktorjem, ta mi je pa sploh zmastila kožo.
Pred nakupom kremo nujno stestirajte, ker če vam ne bo ustrezala, bo precej denarja stran vrženega (ni poceni). Najbrž bi super ustrezala normalni, rahlo suhi koži, zame pač ni. sad.gif


3/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 April 2008 - 07:08 AM

Meni je ta krema zelo pri srcu. Imam normalno kožo, ki zadnje čase ne potrebuje strašno veliko vlaženja, hranjenja pa sploh ne. Nimam pa problematične kože. Za mastno in mešano kožo ta krema ni primerna.
Ne povzorča alergij, prijetno diši in se mi takoj vpije v kožo.
Cena je 20€ za 59ml, kar se mi zdi kar visoko.
Sicer gre pa za odlično kremo. Priporočam.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users