Jump to content


Photo

Prison Break


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#1 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 28 April 2007 - 09:16 PM

prison break wub.gif
khm. obsedena? oops.gif
yeah, res res. po TV sm spremljala. ampak na koncu me je premagala radovednost. in zdej? že 3x pogledla prvo in drugo sezono. se splača wink.gif zakon je. happy.gif


  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#2 SaRcHiiQaa

SaRcHiiQaa

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 821 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...

Posted 29 April 2007 - 01:19 PM

QUOTE(z3a @ 28. 4. 2007 - 22:16) View Post

khm. obsedena? oops.gif


That makes two of us smile.gif

Trenutno sem koncala pri 7 delu 2. sezone, ker se druge epizode nekako nocejo zloudat mad.gif In bom kmalu znorela, ce ne bom gledala naprej .. Moram zvedet kaj se zgodi s tistim denarjem ..

Sicer pa gledam veliko vecino Prison Break - a samo zaradi T - Baga .. Matr, kaksen fukabilen tip (vem, da je vsem grd, ampak fuck it, meni je dober) twisted.gif
  • 0

In veš da hočem te še bolj
ko gledam tvoj obraz
nikdar mi ni dovolj
sem to sploh še jaz?
Ko grizem tvoje dlani
ne čutiš bolečin
držim te med zobmi
nikdar te ne spustim.

#3 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 April 2007 - 01:23 PM

Punce, jaz sem pogledala do konca druge sezone. SaRcHiiQaa, ne se bat, ne bom prav nič izdala glede denarja. wink.gif Bom pa samo povedala, da je druga sezona v primerjavi s prvo vsaj meni osebno veliko bolj nezanimiva. Ampak to je seveda semo moje mnenje!

T-bag je pa seveda car, tudi meni zelo všeč! wink.gif Uživajte ob gledanju!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#4 SaRcHiiQaa

SaRcHiiQaa

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 821 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...

Posted 29 April 2007 - 03:22 PM

Meni je tudi tale 2 sezona manj zanimiva kot 1 .. Ta Mahone je odtrgan, pomojem ga sploh ne skrbi za dobrobit drzave, ker so usli kao nevarni kaznjenci, ampak samo za te njegove 'miselne' igrice s Scofieldom rolleyes.gif Bellick mi gre pa tako na jetra, da mi nemore it bolj ..

Najboljsi mi je bil tisti del (mislim, da zadnja epizoda 1. serije), kjer Patoshik/Haywire ukrade tamali kolo in pobegne z bajkom .. Lol, nemores uidt s KOLESOM .. Pa tisto, ko ukrade bakici sliko Nizozemske z mlinom na vetru in si hoce naredit splav (najde pa samo 1 palico) .. biggrin.gif
  • 0

In veš da hočem te še bolj
ko gledam tvoj obraz
nikdar mi ni dovolj
sem to sploh še jaz?
Ko grizem tvoje dlani
ne čutiš bolečin
držim te med zobmi
nikdar te ne spustim.

#5 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 29 April 2007 - 09:27 PM

aahhhhh, prison breaaaaaaak wub.gif biggrin.gif
sploh pa scotfield. am......zakon je. kr ne morem ga nehat gledat. in sploh tist njegov pogled.

in punce, še 121 dni do tretje sezoneeeeee worship.gif

in poglejte si še to....it makes me cry cry.gif love.gif
http://www.youtube.c...M...ted&search=

[attachmentid=1742]

...in glede prve in druge sezone, tud meni prva absolutno zmaga smile.gif

...in glede bellicka-kill him! rpg.gif biggrin.gif (ljubim te smeškote:D)

....in vsi k sodeljuejo pr pobegu so zakon. totalno wub.gif

Attached Files


  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#6 SaRcHiiQaa

SaRcHiiQaa

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 821 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...

Posted 30 April 2007 - 04:57 PM

Sucre je legenda, pa Abruzzi biggrin.gif

Na katerem kanalu pa bo 3 sezona, na Foxu .. ? A kabelska ima Fox sploh?
  • 0

In veš da hočem te še bolj
ko gledam tvoj obraz
nikdar mi ni dovolj
sem to sploh še jaz?
Ko grizem tvoje dlani
ne čutiš bolečin
držim te med zobmi
nikdar te ne spustim.

#7 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 April 2007 - 06:54 PM

Ja, na Foxu se to vrti. In seveda kabelska nima tega programa, Internet pa je vse dol že naslednji dan! wink.gif

Njoy! biggrin.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#8 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 04 May 2007 - 08:24 PM

weeila smile.gif
ni kej, prison break je zakon.
drugač pa ja, jst poberem z neta in pol gledam.

  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#9 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2007 - 09:57 PM

Vse, ki se vam dopade T-Bag ste mal zmešane biggrin.gif Igra tak noro, da te čist prepriča, da je psihopat, pa dej ne more se ti pol dopast!
Ko vse govorite, da vam je 1. sezona bla ful bolša, men se pa ne zdi. Men je 2. tut noro dobra in ful, ful napeta. Pogrizla sem si nohte do te stopnje, ob gledanju, da me boli, ko tipkam, faaaaak.

Pa fant je bil ful jezn name, ker sem pač v treh dneh pogledala obe sezoni in se ga nism am vzela. biggrin.gif Bogi moj lubek, je reku, da mi bo kišto čez okn vrgu.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#10 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 May 2007 - 08:49 AM

OK, jaz na T-baga ne gledam kot na dobrega tipa (čeprav ženske kar padajo naj v nadaljevanki) - všeč mi je izključno vloga, ki jo v PB ima - odlično je upodobil psihopata (ko si včasih ustnice oblizne me kar zmrazi).

Ja, ti je pač druga sezona boljša - meni ne, ker sem dobila občutek, da se bo to vleklo v nedogled. Ampak se bom pustila presenetiti! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#11 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2007 - 09:43 AM

Sej mi ni bolša, ampak mi je tut ful dobra. T-Bag pa res ej, kapo dol.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#12 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 05 May 2007 - 10:35 AM

ja...T-bag. tud mene kr zmrazi ko začne s tistimi njegovimi pogledi in tem. brrr:)

glede druge sezone-itak da je dobra. je bol akcijska...
  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#13 SaRcHiiQaa

SaRcHiiQaa

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 821 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...

Posted 07 May 2007 - 06:41 PM

QUOTE(Kinky @ 5. 5. 2007 - 9:49) View Post

OK, jaz na T-baga ne gledam kot na dobrega tipa (čeprav ženske kar padajo naj v nadaljevanki) - všeč mi je izključno vloga, ki jo v PB ima - odlično je upodobil psihopata (ko si včasih ustnice oblizne me kar zmrazi).


Heheh, meni je pa ravno takrat fukish twisted.gif Sej vem da sem malo zmesana, jbg, ampak zmeraj padam na take norce .. Scofield je tipicno lep, samo ni pa fukabilen .. xD

Ja, jaz tudi loudam po netu, samo gre prek jebene Shareaze takoooo pocasi, da se ti zmesa vmes .. Pa se 11 del se mi noce in noce nalozit .. Prav zanals pomoje, ker ve kako tezko ga cakam .. hmm.gif

  • 0

In veš da hočem te še bolj
ko gledam tvoj obraz
nikdar mi ni dovolj
sem to sploh še jaz?
Ko grizem tvoje dlani
ne čutiš bolečin
držim te med zobmi
nikdar te ne spustim.

#14 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 07 May 2007 - 07:32 PM

Hja, vsakemu svoje, če ti je všeč ti je pač všeč! biggrin.gif

Punca, en namig - torrenti, bo precej hitreje šlo! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#15 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2007 - 10:53 AM

Men je pa od sestre fant dal kr 2 dvdja z obema sezonama. biggrin.gif Hvala Matejček.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#16 SaRcHiiQaa

SaRcHiiQaa

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 821 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...

Posted 08 May 2007 - 03:06 PM

Uf, lucky you! smile.gif

Meni bi mogel sosolec ze zdaunaj prinesti, pa zmeraj pozabi in sem ze obupala .. Vsi drugi morajo pa se pogledat do konca kao .. rolleyes.gif
  • 0

In veš da hočem te še bolj
ko gledam tvoj obraz
nikdar mi ni dovolj
sem to sploh še jaz?
Ko grizem tvoje dlani
ne čutiš bolečin
držim te med zobmi
nikdar te ne spustim.

#17 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 13 May 2007 - 02:09 PM

jst sm dele v treh dneh pogledala celo prvo in drugo sezono in sta res zakon. Mogoče mi je bla 1 sezona mal boljša, druga je bla fuul dobra sam nekje v sredini se mi je čiiist mal vlkel. Drgač pa Michael wub.gif wub.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#18 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2007 - 07:13 PM

Komi sem čakala Prison Break, mam že oba dela 3. sezone, sam odkar vem, da je gej, se sploh ne morm prpravt it gledat. sad.gif biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#19 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5055 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2007 - 07:21 PM

QUOTE(Dragica @ 27. 9. 2007 - 20:13) View Post

Komi sem čakala Prison Break, mam že oba dela 3. sezone, sam odkar vem, da je gej, se sploh ne morm prpravt it gledat. sad.gif biggrin.gif

Hehe, mene je tud pred kratkim na rit vrgl, ko mi je Bibi povedu biggrin.gif SM bla čist shocked. Ampak me nč ne mot. Tud ne vid se mu, ko igra.
In hitr poglej oba dela, ker sta super.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#20 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 September 2007 - 07:22 PM

Kdaj pa je te on priznal da je gey? A niso la to samo številna namigovanja. ermm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users