Jump to content


Photo

Obrvi


  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#141 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2009 - 10:01 PM

Ne si temnit, Flafičnik, imaš čist fajne.

Jaz pa bi samo dodala, da je odvisno, kakšen podton obrvi imaš (v primerjavi z lasmi). Jaz ko sem bila platinasto blond, si nisem nič svetlila obrvi, ker so take zanimive barve - ni toplejša rjava, ampak potegnejo na sivkasto, pač ful hladen odtenek. Če bi imela tople, čokoladaste obrvi, bi pa verjetno res izgledalo obupno v kombinaciji s platinastimi lasmi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#142 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 October 2009 - 10:13 PM



Saj si jih ne bom (mi pa frizerka nekaj teži, a je ne poslušam glede tega), kje se mi pa da še s tem ukvarjat. Pa nekaj cajta sem imela temnejše in če gledam slike za nazaj, si prav nič nisem s temnejšimi všeč.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#143 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2009 - 10:48 PM

Js mam čist čist črne obrvi in sploh ni razlike, če si namažem obrvi z maskaro, samo še gostejše zgledajo biggrin.gif Sj drugače tega ne prakticiram s svežo maskaro... Uporabljam samo eno znucano maskaro, da mam obrvi na svojem mestu, pa vseeno mogoče majčken barve gor ostane. In nočem svetlejših! smile.gif
  • 0

#144 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 October 2009 - 11:48 PM

Moje stare obrvi:

IPB Image

IPB Image
(utrujene učke. malo pijane pa zaspane, ampak ni fora v tem)

A so ble prej res tako debele, da jih je blo treba populit v dva tanka, grda črva al kaj? cry.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#145 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 October 2009 - 11:57 PM

A bi lahko prosim dala malenkost večje slike? Sploh za drugo je čist vseen, če je sploh ne bi bilo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#146 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 October 2009 - 12:00 AM

Nimam večjih, to so edine, na katerih so obrvi dokaj vidne, na vseh ostalih slikah imam čez lase.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#147 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 October 2009 - 12:02 AM

Pa after, da lahko ocenimo (morebitno) škodo, o kateri tarnaš na vse pretege. I'm sure its not all that bad! smile.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#148 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 October 2009 - 12:03 AM

No, kolikor se vidi, lahko rečem, da so mi obrvi na prvi sliki všeč, imam rada malo debelejše. Itak že na splošno ne maram izrazito tanko populjenih obrvi, se mi zdi, da pritečejo zgolj stari kurbi, nikakor pa ne mladi punci. Itak so pa pretanko oskubljene obrvi hvala bogu že nekaj časa out. Kaj pa si naredila zdej z njimi? Ful preveč populila?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#149 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 October 2009 - 12:11 AM

Hm, trenutno se mi ne ljubi fotkat pa nalagat slik na komp, so pa zdaj približno take (na sliki je kolegica, ki ima za moje pojme precej grde obrvi):

IPB Image
damn, nič se ne vidi.

Skratka, obupno je, v vsakem primeru. Oči izgledajo žgoljavo čudne, nos pa nekako deluje ogromen. blink.gif
In populila mi je vse tiste majcene svetle dlačice med očesoma, ki se praktično ne vidijo (halo, kaj je šla tisto sploh tikat, kot da sem faking Fredi Miler) in zdej me je strah, da mi bojo zaradi puljenja zrasle večje in močnejše. sad.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#150 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 October 2009 - 12:26 AM

LOL, velikosti tvojih slik grejo pa v vedno bolj smešne ekstreme. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#151 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 October 2009 - 12:29 AM

Jst mislim, da se boš navadla, itak da se sama seb hecna zdiš, je drastična sprememba. sam si lahka ful popraviš s tem, da si mal dorišeš, odebeliš, meni najbolj odgovarja kaka mat rjava senčka pa si s tem poudarim, kjer se mi zdi, da je potrebno (js mam neke defektne obrvi in majo tako lukno vmes tk ko pr eni igralki iz Čarovnic, a je Piper filajht? : sorcerer.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#152 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 27 October 2009 - 12:46 AM

QUOTE(DiLeMa @ 27. 10. 2009 - 0:03) View Post

No, kolikor se vidi, lahko rečem, da so mi obrvi na prvi sliki všeč, imam rada malo debelejše. Itak že na splošno ne maram izrazito tanko populjenih obrvi, se mi zdi, da pritečejo zgolj stari kurbi, nikakor pa ne mladi punci. Itak so pa pretanko oskubljene obrvi hvala bogu že nekaj časa out. Kaj pa si naredila zdej z njimi? Ful preveč populila?


Podpis! Opazam, da so na splosno "profesionalne urejevalke obrvi" nagnjene k pretiranemu puljenju - vcasih gledam kaksno preobrazbo na TV in se vsaki so prevec populili obrvi. Obraz je deloval zabuhel. down.gif Sej vem, da se sama sebi zdis grozna, edini pameten nasvet - proc od ogledala. smile.gif Po parih dneh si bos manj cudna, sicer bo pa tako ali tako kmalu spet zrastlo. ;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#153 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16935 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2009 - 02:05 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 16. 10. 2009 - 22:13) View Post

Saj si jih ne bom (mi pa frizerka nekaj teži, a je ne poslušam glede tega), kje se mi pa da še s tem ukvarjat. Pa nekaj cajta sem imela temnejše in če gledam slike za nazaj, si prav nič nisem s temnejšimi všeč.


eh, res je BZ barvat, če si že tako zadovoljen s svojimi obrvmi. Frizerke se nimajo v to kaj vtikat, okej, če bi bilo res potrebno pa da stranka tega ne opazi huh.gif
meni je taka barva obrvi, kot jo ima FTSE ali pa Dilema, ful lepa, takšna nevtralna in paše k vsem barvam las, zato bi si tudi jaz tako štrihnila obrvi (moje so prav nagnusno oranžne, naravno)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#154 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2011 - 08:23 PM

Vlečem iz naftalina. laugh.gif

Te so mi lepe!
IPB Image
  • 0

#155 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2011 - 10:51 PM

Jaz imam čis naravno obliko obrvi, pa sem si zdej zaželela malo bolj izrazito obliko. Kakšni predlogi kam bi lahko šla? Ne bi se tega lotevala doma. Sama imam najboljšo izkušnjo s tehniko Anastassia, samo to je ful drago. Zadovoljna sem bila tudi v Lancome, samo namesto tega je zdaj De Beauté pa ne vem, če še znajo tako kot včasih (stane pa 9€), tuki kamor hodim na depilacijo pa 10. Rada bi, da se vidi sprememba, ne da mi samo kakšno malo popipa, zato mi v tem lokalnem salonu zgleda dokaj obetavno, ker imajo navedeno prav oblikovanje, ne samo "urejanje", pa traja 20 minut (auch, to mene tako boli, vedno mi solze težejo cry.gif ).
  • 0

#156 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22367 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 01:45 AM

Mene pa zanima kakšen v redu svinčnik ali senčka za obrvi in da ni preveč drag. Kaj ve uporabljate? Jaz nisem še sploh nikoli imela ničesar za obrvi in razmišljam, da bi probala.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#157 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 February 2012 - 10:35 PM



Jaz imam od Anastasie komplet Brows in bloom, v katerem sta dve senci za obrvi (uporabljam temnejšo),
HL in vosek (za fiksiranje), pa čopič. Uporabljam temnejšo senco in čist malo, zgolj toliko, da jih nekoliko
bolj poudarim in izpade vse zelo naravno. Imela sem pa tudi od Diorja svičnik Powder Brow Pencil, tudi
ta je zelo vredu. Ni pa ne prva ne druga stvar poceni, a samo s tema imam izkušnje.

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#158 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22367 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 11:34 PM

Koliko pa stane ta komplet in kje se kupi?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#159 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 February 2012 - 11:38 PM




Jaz sem ga zadela v eni nagradni igri, sem pa zdaj malo pobrskala na spletu in sem ga tule našla: KLIK
Na tej strani je kar nekaj izdelkov za obrvi, ne vem pa, kako je zanesljiva, v bistvu prvič slišim za njo.
Priporočam, da še sama malo pobrskaš po spletu, ima Anastasia kar nekaj izdelkov za obrvi, pa upam, da
se še katera oglasi, ki ima izkušnje z drugimi izdelki.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#160 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22367 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 11:48 PM

O, hvala! Tudi jaz prvič slišim za to stran. Sem pa zdaj videla, da imajo napisan seznam drogerij in kozmetičnih salonov, kjer prodajajo izdelke Anastasia. Me prav zanima, kakšno izbiro imajo v teh salonih in drogerijah. Cene pa tam verjetno niso enake, kot tu na spletni strani.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users