Jump to content


Photo

Vampirji


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#21 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17689 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 03 January 2006 - 10:12 AM

Hm, kakšna tema. Preberite si Gogoljeve Večere na pristavi blizu Dikanjke...
  • 0

#22 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 04 January 2006 - 09:30 AM

[/quote]jaz mam pa teke zobe kot vampirji. včasih je kr mal grozn. twisted.gif twisted.gif[/quote]

Na žalost jaz tudi ;(
  • 0

#23 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 21 February 2006 - 07:49 PM

uff mene pa vampiri kr mau privlačijo twisted.gif
  • 0

#24 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 21 February 2006 - 08:01 PM

QUOTE(sajk)
Jaz bi mel samo eno morda neumestno vprašanje. Namreč - kaj imajo vampirji z \"lepoto od znotraj\"? twisted.gif twisted.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ah človek no...kje maš domišlijo? Ti bom razložil...ženske imajo očitno veliko potlačeno željo po nadvladi, zato so morda to sprejele kot skrito željo in lepoto ''od znotraj''. twisted.gif twisted.gif twisted.gif
  • 0

#25 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 05:09 PM

QUOTE(*sweety*)
QUOTE(*simoncy*)
Ja valda, da verjamem v vampirje...sj to so čist navadna bitja-napol miši napol ptiči tongue.gif

Ampk v une, človeške vampirje............risanke ermm.gif

ne verjamem u njih


se popolnoma strinjam biggrin.gif


biggrin.gif Ne verjamem v njih.
  • 0

#26 egika

egika

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:maribor
  • Interests:vse

Posted 08 September 2006 - 06:52 PM

GRofu Drakuli je bilo v resnici ime Vlad Tepeš, ki je živel v Purinoju na jugu Transilvanije v Romuniji.Za nekatere Romunce je bil narodni junak, saj je v času turških vpadov pretental Turke, vendar so ga drugi imeli tudi za okrutneža, saj je s svojimi sovražniki ravnal zelo kruto..naj bi jim pil tudi kri, vendar so dokazali, da to ni bilo res, v bistvu je to bil del antipropagande, saj mu je marsikdo zavidal njegovo premoženje in njegov status..Potem je zbežal na Madžarsko, zaradi nevarnosti, tam je ostal 12 let, toda ob vrnitvi domov je spet zasedel prestol. Naj bi bil ubit v bitki, kjer naj bi ga izdali, vendar obstaja tudi teorija, da so se njegovi vojaki zmotili in ga po pomoti ubili.
Po legendi sodeč, naj bi leta 1474 njegovo truplo prenesli na nek otok, kjer je bil samostan, glavo pa poslali v Istanbul kot dokaz, da je največji morilec Turkov mrtev. Arheologi so v tem samostanu našli le kosti, nek kelih iz 15.stol...Naj bi bil pokopan pred samostanskim pragom, saj ga je njegov temkec želel ponižati na tak način, da bi vsak, ki bi stopil v samostan, ga pohodil in s tem poteptal njegovo čast..Kakorkoli že..po drugi sv. vojni so te kosti izginile...

V Romuniji vampirje imenujejo strigoi oz. moroi...vendar so tam ljudje še vedno vraževerni. Nekega Petra so izkopali, ker so sumili, da je strigoi. Nato so njegov pepel spili z vodo in naj bi se vsi počutili bolje. To njihovo počutje je bil dokaz, da se niso zmotili..

Če vas kaj bolj konkretnega zanima glede vampirjev, pa vam lahko svetujem eno kjigo z naslovom Vampirji, ne vem točno katera založba je ali pisatelj, ampak je res vse razloženo, od kdaj se pojavlja ta beseda, nekaj primerov vampirstva v sodobnem svetu itd..

Zdaj sem se pa razpisala..to glede Drakule-sem gledala en dokumentarec na discpoveryju biggrin.gif
  • 0
Like the painting of a sorrow
a face without a heart (Hamlet)
Shtypjen e zemres do ta perfundoj,
sepse kurr me ty nuk do t'jetoj...

#27 pa3

pa3

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 337 posts
  • Location:sežana

Posted 08 September 2006 - 08:22 PM

preberte Intervju z vampirjem...lepa knjiga biggrin.gif
ja no..usak mora u neki verjet..right?
  • 0
Behind every great woman, is a guy looking at her ass

#28

  • Guests

Posted 08 September 2006 - 08:29 PM

Ojej twisted.gif
  • 0

#29 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 08 September 2006 - 09:25 PM

Ja verjamem laugh.gif ,ker živim v svetu sanj.. rolleyes.gif ,neee vampirjev na žalost ni..a je komu sedaj hudo? laugh.gif
Bi blo pa nidce da bi bili in bi bila jaz izbrana za vampirsko princeso.
  • 0

#30 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 05 October 2006 - 08:40 PM

QUOTE(*simoncy* @ 4. 11. 2004 - 18:21) View Post

Ja valda, da verjamem v vampirje...sj to so čist navadna bitja-napol miši napol ptiči tongue.gif


tist so netopirji drgač laugh.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#31 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 06 October 2006 - 06:16 AM

QUOTE(bluberry @ 8. 9. 2006 - 22:25) View Post

Ja verjamem laugh.gif ,ker živim v svetu sanj.. rolleyes.gif ,neee vampirjev na žalost ni..a je komu sedaj hudo? laugh.gif
Bi blo pa nidce da bi bili in bi bila jaz izbrana za vampirsko princeso.


Ja, men je hudo, ker ni vampirjev. Sicer pa: tko kot pri vsem drugem, smo ljudje vampirje, gusarje, prikazni...naredili nekako romantične...zato bi nekateri radi verjeli. biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#32 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 October 2006 - 07:36 AM

QUOTE
Sicer pa: tko kot pri vsem drugem, smo ljudje vampirje, gusarje, prikazni...naredili nekako romantične...zato bi nekateri radi verjeli.


Jep, ljudje vemo vse narediti romantično, tudi vojne. Pa malo neumno mi je govoriti o vampirijih, če obstaja toliko definicij oz. variant. Všeč mi je Underworld prvi del varianta vampirjev (drugi del je čisti bruh.gif).

  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#33 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 06 October 2006 - 06:03 PM

Mate Dolenc: Vampir z gorjancev smile.gif smile.gif smile.gif Nujno! oops.gif (velja tut za Jenno in Špelo) smile.gif ((ali še posebej za njiju)) oops.gif
  • 0

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 October 2006 - 03:09 PM



w00t2.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 25 October 2006 - 04:49 PM

Romantični vampirčki-a niso glih zato romantični ker so "grda",hudobna bitja? biggrin.gif

Vojne so pa itak najbolj romantične zadeve kar obstaja-toliko rož na grobih in ob krstah,lepi spomini-definitivno najbolj romantično ja blink.gif laugh.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#36 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 26 October 2006 - 08:44 PM

Blueberry, če ne razumeš, pač ne razumeš. Vampirji so postali neka romantična bitja predvsem zaradi seksualnosti. Če še nisi nikoli doživela poljuba na vrat (ali kaj več), nič čudnega da ne dojameš. Sicer pa: romantika ni enaka za vsakogar!!!
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#37 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 27 October 2006 - 01:23 PM

Jaz romantiko dojamem na svoj način-svoje izkušnje in meni predstavljajo vampirji neko iluzijo,sexapil zaradi svoje hudobnosti,svoje mrtvosti,bele kože,krvavih ustnic in prehitrega razkačenja-kazanj svojih zobk in če pogledam na samo sexualno stran pomoje mora bit sex dober ker je zgolj zadovoljevanje in nima čustev, je pa strasten,čeprav je to že bolj človeška lastnost ampak vampirji so strastni.
Ne zaenkrat še nisem čutila ugriza v moj še devičen vrat. smile.gif

Me pa zanima,zeelo -ti si ga in seveda poglavitno vprašanje od koga?
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#38 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 27 October 2006 - 02:53 PM

Seveda sem ga...od čisto pravega vampirja, ki mi namesto krvi pije poželenje. Od mojega fanta of course. biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#39 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 02:55 PM

...dokler ne pije živcev je dobro...OK, OT se umikam...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#40 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 27 October 2006 - 03:17 PM

aha no saj ta taq je najlepši in najbolj strasten. Sem misla glede na tvoje pripovedi da imaš kaj bolj sočnega za povedat o grickanju vratov pa se mi je hudo firbec prebudil. biggrin.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users