Jump to content


Photo

NENAVADNO


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#41 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 09 July 2006 - 02:21 PM

js tut učas neki delam al pa kej...pol se mi pa zdi ko da sm že enkrat to počela....zadnč enkrat se mi je celo zdel da sm tis dan ko sm ga žvela takrt že žvela...če razumete tongue.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#42 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 09 July 2006 - 05:16 PM

QUOTE(*anya*)
a se ne reče temu dejavu (al kako se napiše,prebere se dežavu oops.gif ), kar pomeni že videno...to smo imeli pri psihologiji,dogaja se pa zaradi tega,ker v določenih trenutkih možgani hitreje spremljajo dogodke,ki se nam dogajajo, kot pa mi lahko hitro mislimo..in s tega sledi da se nam vse skupaj zdi znano...no tko nekak smile.gif

OMG, kok smo zakomplicirani ljudje!
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#43 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 27 July 2006 - 05:51 PM

Js pa dejavu-ja že dolg časa nism mela. V bistvu od takrat k sm zvedla, da ima ta občutem ime smile.gif

Drugač pa se mi kkšni dogodki v glavi zdijo znani, samo jih ne vem kam jih uvrstit. Ponavadi se mi zdi, da sem jih sanjala, ampak mi je čudno, ker sama ne verjamem preveč v take reči.. ermm.gif V mislih imam to, da verjameš, da sanje nekaj pomenijo. Pomojem so sanje zgolj posledica trenutnega počutja (če si v stresu, sanjaš grozljive sanje ipd.). Mislim, da s sanjami lahko definiraš trenutno počutje, ne pa le-tega napoveš laugh.gif
  • 0
Beauty is only skin deep.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users