Jump to content


Photo

čudesa sveta


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#41 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 October 2005 - 06:39 PM

QUOTE(urša)
jaz tud ne maram tehnologije pa napredka. ko bi bilo tako kot je bilo nekoč. rolleyes.gif twisted.gif twisted.gif


sam ne pa tko kot v srednjem veku... umazanija, bolezni, vse se je delal pot pretvezo "vere" (kar se še zdej rolleyes.gif )... tko no, če nisi bil glih aristokracija je blo po moje prov težko
  • 0
Posted Image

#42 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 10 October 2005 - 08:45 PM

Ja vsaka dobra stvar ma zravn kej slabga, pa vsaka slaba kej dobrga..
V starih časih je blo res bol na izi življenje, k dns je vse nekako "komblicirano", sam so ble pa kt je tanjci rekla velik slabše razmere zarad bolezni predvsem..

Danes je pa zlo napredna medicina, pozdravt se da velik stvari k se jih učas ni dalo, sam je pa zarad vse tehnologije pa razvoja danes posledično tut več onesnaženosti, manj druženja, več stresa...

Mah, upam da ne nakladam preveč, sam tko si jst mislm o tej stvari..

Pa da ne bo off topic: čudesa sveta- mislm da je to bermundski trikotnik(al kater že), pa men je čudeso sveta tut vesolje zarad neskončnosti.
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#43 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 October 2005 - 08:57 PM

QUOTE(*simoncy*)
Ja vsaka dobra stvar ma zravn kej slabga, pa vsaka slaba kej dobrga..
V starih časih je blo res bol na izi življenje, k dns je vse nekako \"komblicirano\", sam so ble pa kt je tanjci rekla velik slabše razmere zarad bolezni predvsem..

Danes je pa zlo napredna medicina, pozdravt se da velik stvari k se jih učas ni dalo, sam je pa zarad vse tehnologije pa razvoja danes posledično tut več onesnaženosti, manj druženja, več stresa...


Glede tega se čist strinjam. Z vsakim novim obdobjem so pršle tako dobre kot slabe stvari.

QUOTE(*simoncy*)
Pa da ne bo off topic: čudesa sveta- mislm da je to bermudski trikotnik


Jaaa... Bermudski trikotnik je tudi meni takšna uganka, še zdej mi ni jasn kaj točno se dogaja. No pa sej nobenmu ni.
  • 0

#44 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 10 October 2005 - 09:07 PM

Hja jst sm bla s tem trikotnikom določen čas prov obsedena-sm po netu iskala vse kaj in kako je s tem-pa mi še zmer ni jasn kej dost.. Sam mi je pa prov grozljivo, me kr zmrazi k mislm na ta trikotnik-čist neki skrivnostnga, uaa oops.gif biggrin.gif biggrin.gif Me je čist prevzelo to wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#45 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 October 2005 - 09:09 PM

Tako kot je grozljivo, tako te tudi privlači. Ravno tisto kar je najbolj misteriozno, je najbolj zanimivo...
  • 0

#46 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 10 October 2005 - 09:20 PM

U, fino da se strinjaš-sm se že zbala da sm edina "nora" na te "privlačno grozljive" zadeve biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#47 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 October 2005 - 09:25 PM

Ah kje biggrin.gif Pa tudi drugače v življenju se mi zdi. Kakšna stvar je prav grozna in se zgražamo nad njo, samo vseeno nas kar nekaj vleče k poslušanju. Hmmm...
  • 0

#48 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 October 2005 - 10:49 PM

QUOTE(*simoncy*)
men je čudeso sveta tut vesolje zarad neskončnosti.

res da ni na Zemlji, samo je pa Zemlja del vesolja... nepredstavljivo in fascinantno res in nikol ne bomo vedl, kaj vse se dogaja v njem IPB Image
  • 0
Posted Image

#49 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 17 October 2005 - 10:17 PM

men se pa zdi najvecje cudo na svetu to,da se lahko rodi en tak clovecek kot sem jaz 8) wink.gif biggrin.gif
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:

#50 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2005 - 08:03 AM

QUOTE(Blaz)
men se pa zdi najvecje cudo na svetu to,da se lahko rodi en tak clovecek kot sem jaz 8) wink.gif biggrin.gif


Tvoja samozavest kar poka po šivih tongue.gif biggrin.gif
  • 0

#51 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 October 2005 - 08:38 PM

Blaz dej men mal te svoje samozavesti wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#52 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 19 October 2005 - 02:36 PM

QUOTE(*simoncy*)
Blaz dej men mal te svoje samozavesti wink.gif


z veseljem ti jo podarim kolikor hoces,ti sam povej tocno dozico kolk jo rabis
biggrin.gif wink.gif :thumright:
p.s. prilozena bodo tudi navodila za uporabo,ker lahko ima napacna uporaba
katastrofalne posledice :downtown:
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:

#53 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 19 October 2005 - 04:19 PM

hja, takih zanimivih čudes na svetu je kar nekaj. Stonehenge, piramide,... Men je vse ql.




Ps: Punce, ko sem prebrala vaše poste sem se nasmejala. Ne, na avatarju od punchke ni NOBENA angelina jolie, pač pa GWEN STEFANI, nekoč članica skupine no doubt. Pa ne tega razumet kot žalitev, očitno se pač ne zanimate za njo (jaz tud ne, ampak poznam jo pač), ali pa vam je ušel kak podatek. Saj veste; DON'T WORRY, BE HAPPY!!!! wink.gif

http://www.postersar...osterswhite.jpg
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#54 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 October 2005 - 05:11 PM

Joj Joj...cela zmešnjava je nastala iz tega. Točno tak je, kot je STORM pojasnila. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#55 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 October 2005 - 08:08 PM

QUOTE(Blaz)
QUOTE(*simoncy*)
Blaz dej men mal te svoje samozavesti wink.gif


z veseljem ti jo podarim kolikor hoces,ti sam povej tocno dozico kolk jo rabis
biggrin.gif wink.gif :thumright:
p.s. prilozena bodo tudi navodila za uporabo,ker lahko ima napacna uporaba
katastrofalne posledice :downtown:


Hvalaaaa :wav: Že deluje-ups, k kej škod če ne bereš navodil? rolleyes.gif wink.gif

Em.. kaj pa življenje samo, kot čudež narave? K če primerjamo življenje človeka u primerjavi z drugimi živi bitji-vauu, keri "privilegiji" pa vse.. Pa rečte če ni fajn wink.gif biggrin.gif (Ej, Blaž, k si mi ti morde ves optimizem podaru, mal sem si sumljiva blink.gif biggrin.gif biggrin.gif )
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#56 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 October 2005 - 08:24 PM

QUOTE(Storm)
hja, takih zanimivih čudes na svetu je kar nekaj. Stonehenge, piramide,... Men je vse ql.




Ps: Punce, ko sem prebrala vaše poste sem se nasmejala. Ne, na avatarju od punchke ni NOBENA angelina jolie, pač pa GWEN STEFANI, nekoč članica skupine no doubt. Pa ne tega razumet kot žalitev, očitno se pač ne zanimate za njo (jaz tud ne, ampak poznam jo pač), ali pa vam je ušel kak podatek. Saj veste; DON'T WORRY, BE HAPPY!!!! wink.gif
http://www.postersar...osterswhite.jpg


Ti si tud faca Storm. Moje prvotno vprašanje se je drugače nanašalo na sliko, ki je bila prilepljena, potem se je pa ne vem kako razvila debata o avatrju biggrin.gif Samo moraš pa tudi to vedet, da je Punchka zamenjala avatar in takrat je še bila Angelina gor. wink.gif
  • 0

#57 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 19 October 2005 - 11:17 PM

QUOTE(mishka)
Ti si tud faca Storm. Moje prvotno vprašanje se je drugače nanašalo na sliko, ki je bila prilepljena, potem se je pa ne vem kako razvila debata o avatrju  :D Samo moraš pa tudi to vedet, da je Punchka zamenjala avatar in takrat je še bila Angelina gor.  :wink:

hvala mishika, za tole razjasnitev... jst sem v mislih že sestavljala razlago, pa sem pol vidla še tvoj post biggrin.gif

na novem avatarju je več kot očitno Gwen Stefani gor... kdo pa nje ne pozna? Vsaj od mladih mislim... pa še ful je razloženo "včasih je bla pri No Doubt".... cccc biggrin.gif biggrin.gif Sej vem da je bla razlaga mišljena dobronamerno... sam po vsem tem kolk se njeni komadi vrtijo na radiu, na MTVju jo pa valda pozna folk

  • 0
Posted Image

#58 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 21 October 2005 - 06:58 PM

Aha...zdaj stvar štekam.... Zadeva z avatarji je rešena, ugotovila pa sem tudi, da je Gwen Stefani tudi eno svetovno čudo, saj smo zaradi nje naredili pravo štalo...

No, pa preidimo na pravo temo!

Meni se zdi čudo sveta človek! Kako misli, kako se giba, vsa ta povezanost delov telesa...Še večje čudo je njegova psiha.
Ne vem, če to glih spada zraven, ampak...no, saj boste povedli.
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#59 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 October 2005 - 07:24 PM

če smo že pri takšnih zadevah je men čudo sveta VIRUS (ebola, ptičja gripa, AIDS, ...) taka mehjna zadeva pa tako velko škodo in tragedijo lahk naredi
  • 0
Posted Image

#60 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 25 October 2005 - 03:57 PM

[quote=Tanjci]če smo že pri takšnih zadevah je men čudo sveta VIRUS (ebola, ptičja gripa, AIDS, ...) taka mehjna zadeva pa tako velko škodo in tragedijo lahk naredi

ja sej clovek je glih tak kot virus...majcken,ampak sranja lahk pa ogromno nardi...celo zemljo lahk v luft spusti cry.gif
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users