Jump to content


Photo

Sanjski lasje/pričeska


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21

  • Guests

Posted 25 February 2009 - 11:19 PM

Meni je vsec ene par od teh, ki ste jih ze naleple, recimo Gwyneth na sliki zgoraj. Ma splosno so mi pa vsec naravno blont lasje, dolgi, gosti in valoviti. js sm sicer blont ampak temno blont in zmeraj temnejse mam, pa slabe lase mam, tako da dolgi nikoli niso tk zares lepi..

Perfect mi je tole:

IPB Image

Drugac pa tele, saj so si vse bolj al manj podobne.

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

  • 0

#22 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 12 March 2009 - 09:21 AM

QUOTE(izabela @ 25. 2. 2009 - 23:19) View Post

Perfect mi je tole:

IPB Image


Tako barvo bi takoj imela thumbup.gif

  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#23 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82164 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 March 2009 - 11:53 AM

^^Jaz ti jo šenkam, sem se je naveličala. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#24 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 13 March 2009 - 11:56 AM

Si jih barvaš (s čim?) ali imaš naravne?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#25 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82164 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 March 2009 - 08:25 PM

Naravne. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2009 - 08:31 PM

Naravne maš take? Preklinjam te! cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82164 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 March 2009 - 08:38 PM

Pa saj ni nič posebnega, taka hladna mišja blond. huh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#28 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 March 2009 - 08:51 AM

No, Dilema, jaz sem imela približno tako frizuro (kot je na slikci, ki si jo prilimala), ko sem imela dolge lase. S tem, da sem po naravi temno blond, se barvam na svetlejšo in ponoči sem morala imeti debelo kito, da mi je tko skodrano prišlol. Ful mi je žal, da sem se takrat postrigla, sedaj sploh ne pridem več na to dolžino las....
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#29 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 20 March 2009 - 01:48 PM

QUOTE(Jinadaze @ 13. 3. 2009 - 20:38) View Post

Pa saj ni nič posebnega, taka hladna mišja blond. huh.gif


Js mam tud čist iste pa mu tud sploh ni...taka dolgočasna je(vsaj moja)
smile.gif
  • 0

#30 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 20 March 2009 - 02:18 PM

Ve ste hecne. Js bi ubijala za tako barvo.
  • 0

#31 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 20 March 2009 - 02:27 PM

QUOTE(Goddess @ 20. 3. 2009 - 14:18) View Post

Ve ste hecne. Js bi ubijala za tako barvo.


Pofarbaj se biggrin.gif

  • 0

#32 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 20 March 2009 - 02:32 PM

Mja. Js mam naravno čist temno rjave lase in moram met ful dolgo peroksid gor, da kaj razbarva (ko sem mela še blond obdobje, sem mela po 50 minut gor, pa mi je razbarval do temnejše zlate barve), plus men tako hitro lasje rastejo, da mam že po 3 tednih 1 cm narastka. Nima smisla se barvat sploh.
  • 0

#33 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 20 March 2009 - 02:51 PM

aja škoda...sam tebi bi ful pasala blondfarba biggrin.gif
  • 0

#34 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 20 March 2009 - 02:56 PM

Ah ne govor cry.gif . Moja največja želja že miljon let.
  • 0

#35 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 20 March 2009 - 03:40 PM

Pa saj ko si enkrat blond, si samo narastek potem še farbaš, ostalo barvo pa samo za 5 min pustiš na ostali dolžini. Če se odločiš, te podpiram ker bi ti res noro pasala thumbup.gif
  • 0

#36 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 20 March 2009 - 03:54 PM

Cenim tvoje podpiranje, samo dvomim da bom kdaj res zbrala dovolj poguma, da bi pridružila svetlolaskam tongue.gif . Me odbija tudi to, da je pri moji frizerki barvanje narastka 40€, kar pa nisem pripravljena vsak mesec plačevat.

Da ne bom OT. Moja sanjska barva:
IPB Image
Pa ta mi je tud noro lepa:
IPB Image
za obliko mi je pa ta:
IPB Image
  • 0

#37 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 20 March 2009 - 04:09 PM

Zanimivo, toda najbolj na sebi (od vsega na sebi) sovražim prav svoje lase, ker se mi zdi, da mi pokvarijo videz obraza, razen ko so u nulo profesionalno sfenani. Všeč mi je le naravna barva (dokaj svetla topla rjava). So izjemno gosti (preveč, tako da si jih izjemno težko oblikujem in sušim in če bi si jih posušila naravno, bi izgledala ko strašilo), zeeelo suhi (kakšno likanje las in prepogosto barvanje zame ne prideta v poštev), hitro se poškodujejo, debeli - slamnati in gosti bi bili, če ne bi redno uporabljala intenzivnih mask. Kar naprej se mi lomijo (pa se nisem barvala že 7 mesecev, likala še manj), tako da moja dolžina ostaja enaka, ker se vsak mesec strižem zarad lomljenja.

Skratka, z njimi imam križ in težave od začetka pubertete - vendar sem se sprijaznila, naj bodo taki, kot jih je pač naredila narava, ne morem nič. Moja sanjska prićeska: normalno gosti, svilnati, zdravi, svetleči, ravni ali rahlo valoviti vsaj do sredine hrbta (nimam neke sanjske pričeske)- barva mi ni toliko pomembna. Samo da bi bili svilnati, bi že bila zadovoljna.
  • 0

#38 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 20 March 2009 - 09:15 PM

A si probala z nevtralno kano v prahu?Bi ti znala pomagati ker ima ful hranilne sestavine.Za zgubit pa tak nimaš nič če ti slučajno nebi ustrezala, ker je naravna in ti nebi poškodovala las.
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 March 2009 - 11:34 AM

Ancha, kakšni pa so popolnoma nebarvani lasje na narastku? Tudi suhi in žimasti?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2009 - 04:31 PM

Moji sanjski lasje so blond lasje. Ravni ali pa rahlo valoviti, dolžina pa največ do sredine hrbta. Tudi manj mi je všeč. smile.gif
Barva mi je všeč taka naravna blond, so mi pa tudi svetlo rjavi oz. temnejše blond barve lepe. Ne maram pa čisto belih peroksidnih las, ker delujejo preveč umetno.

IPB Image IPB Image IPB Image
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users