Jump to content


Photo

Slovenske terme


  • Please log in to reply
242 replies to this topic

#201 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 17 February 2014 - 03:16 PM

Če bi katero zanimalo, ima Sonček do konca marca akcijo za hotel Riviera v Portorožu. Cena za dve nočitvi za dve osebi (polpenzion) je 128€. Rezervirati je treba do 23.2.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#202 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 February 2019 - 09:04 AM

Ta vikend sva bila v Termah Ptuj v GH Primus in so nama bile savne ful všeč - še posebej zato, ker je res čisto in nobene gneče kljub zadnjemu vikendu zimskih počitnic na tistem koncu.  Bazen tudi čisto OK, celo ni bilo gneče v đakuziju, sva se kar pošteno namakala.  Vedno pri vikend paketih gledam, da je neomejen vstop v savne (in na bazen, kar mi ni toliko pomembno), tokrat sva plačala neto 352 €.  V vhodu v savne je na voljo voda, čaji in sadje, hrana raznolika in precej izbire, edino hotel bi lahko malo osvežili, ampak je bil povsem korekten, osebje prijazno. Všeč mi je, ker ni klasičnega recepcijskega pulta, ampak so tiste tri mize ful dobro vključene v inventar hodnika hotela, ki vodi do dvigal, restavracije in spa centra. Bova pomojem še šla, ker je razmerje kvaliteta-cena primerno. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#203 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 February 2019 - 10:19 AM

Tam sva bila tudi midva zelo navdušena, ampak že precej let nazaj, ene boljsih, kar sva jih preizkusila vsekakor.
  • 0

#204 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 November 2019 - 11:24 AM

Terme Olimia oz vsaj kar se tiče bazenov so me po prenovi res navdušile. Tam smo bili sredi oktobra, ko ni bilo gužve in je bilo praktično par družin v Termalija family fun delu. Takoj sem opazila precej visok nivo čistoče, res je super urejeno glede materialov, da nikjer ne drsi (neka masa, niso ploščice), za otroke je na voljo veliko različnih animacij in vodnih atrakcij, še vedno pa to niso npr Čateške, ampak mislim, da se tja ne bomo več vrnili; zraven je igralnica, kamor lahko greš sicer le v suhih oblačilih (ki so lahko kopalke, le da niso mokre in da ti ne kaplja od las ravno), pa nekaj, kar še nikjer  nismo videli - peskovnik v bazenu :-)

Ker sva bila midva tam že kot par pred leti zelo zadovoljna, me sicer zelo mika, da bi se tja odpravila še sama, da sprobava še savne in mogoče še Orhidelijo. Malo preverjam zdaj cene za eno noč, pa so še kar navite. Vsekakor pa se bomo tudi kot družina še kdaj vrnili, če bo na voljo kakšna ugodna ponudba.

Prejšnji mesec smo šli preko Megabona in smo bili v apartmaju v hotelu Rosa, plačali smo nekih 210 € za apartma  in 2x polpenzion za vse tr v hotelu Breza (zastonj imajo otroci le do 5. leta), pa vključeno je bilo kopanje v Termaliji Relax in Fun.


  • 0

#205 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14915 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 07 November 2019 - 12:23 PM

M, daj mi ppvej a polnega penziona se pa ne da dobit? A je samopostrezni zajtrk in vecerja? Kaksna je izbira?
  • 0
 

#206 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 November 2019 - 12:29 PM

Ne vem glede polnega penziona, pomoje se da. Mi smo šli tisti dan, ko smo bili cel dan tam, vmes ven, na kosilo v pivnico Haler.

V Brezi je vse samopostrežno, izbire je kar veliko, čeprav smo mi precej nezahtevni (ne iščem ponudbe za alergike, pa raznih nadomestkov) in se držimo stvari, ki jih tudi običajno radi jemo. Jaz tudi v hotelih za zajtrk jem maslo in marmelado, haha, edino kakšen bolj poseben kruh si izberem, če je na voljo. Probam pa tudi kaj drugega, zdej sm npr jedla šmorn, pa še malo jajc sem si vzela. Tamala pa klasika - kosmiči z mlekom pa hrenovke :-)

Je bila pa v jedilnici kar precejšnja gužva, kar me je presenetilo, ker je bilo totalno nasprotje obiska v Termaliji, npr. ne vem, kam se potem izgubi ves ta folk iz restavracije. Pa ta aparthotel Rosa ni baš neki. Sicer res nismo bili veliko tam, ampak noter je bilo ful vroče in se ni dalo regulirat, tako da smo odpirali okna, drugače je pa kuhinja čist opremljena in si lahko komot skuhaš.

 

Mi bomo res pomoje do konca leta še kaj šli, če ne drugače, pa vsaj za en dan in vzamem še nečakinjo s sabo. Je pa tole za en dan še kar drago in se ziher ne splača, huh. Sploh, ker ne moreš kupit vstopnic samo za Family FUN, ampak je le Family relax in family fun skupaj.


  • 0

#207 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 December 2019 - 05:47 AM

Hjoj, še dobro, da smo si zadnjič dali delati njihovo kartico! Zdaj je namreč zunaj ponudba za imetnike te kartice v enem od hotelov (Sotelia, Breza) po res ugodni ceni od januarja do marca, v Brezi je 2x polpenzion za dve osebi že cca 200€.
  • 0

#208 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 24 December 2019 - 08:49 AM

A to je kao poceni?
  • 0

#209 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 December 2019 - 08:57 AM

Za Olimije ja. Pa tudi drugače ne vem, če prideš v hotelu kaj ceneje skozi kot 50€/ osebo 1 polpenzion s kopanjem.
  • 0

#210 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 24 December 2019 - 09:42 AM

Midva sva toliko dala na Kuponko za podobno ponudbo v Biotermah, redna cena bi bila cca 100 € več, podobno tudi drugje, tko da to se šteje za ugodno. Ful so drage te zadeve
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#211 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 December 2019 - 09:45 AM

Mi smo tud dal 200€ za Bioterme poleti, sam mene niso navdušile terme same po sebi. Notranji bazeni so čist obicajni, otroški je sam en mali, zunaj je pa še kar, no, poleti je OK.
  • 0

#212 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 24 December 2019 - 09:52 AM

😨 ok, nic jasno, na Obali, kjeer smo bili ppred enim mesecem je bilo 56na osebo polpenzion, zato mi ni bilo jasno.
  • 0

#213 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 December 2019 - 10:03 AM

No sej to je pol isto nekaj cez 200€ za dve osebi za dva dni.
  • 0

#214 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 24 December 2019 - 10:03 AM

Za dva dni?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#215 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 24 December 2019 - 10:54 AM

Drugace je povsod 50-60€ polpenzion/noc vedno skoraj. Obala, Prekmurje, Kranjska, nima veze. Redne cene so zato, da znizajo :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#216 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 24 December 2019 - 07:50 PM

Ne, to je 120.
  • 0

#217 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 24 December 2019 - 09:59 PM

?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#218 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 25 December 2019 - 08:13 AM

Ce je cena na osebo 56 je to malo majn kot 120 za 2 :) kakorkoli ze, ce gledas z vidika koliko povprecna druzina/par zasluzi in koliko stane vikend v toplicah, te vrze na rit. Pa z otroci je itak fino ce gres vcasih :)
  • 0

#219 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 December 2019 - 08:19 AM

Ampak ti govoriš o eni nocitvi potem?
Jaz govorim o dveh, torej od petka do nedelje, dva polpenziona za dve osebi. Za cca 200€.
Ampak v mojem primeru ta ponudba velja samo med tednom in za 5-letnega otroka mastno zaracunajo - prav tako 50€/na dan. In smo na 300€. Adijo pamet.
  • 0

#220 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 25 December 2019 - 08:24 AM

Saj pri ori bi bil pa tak paket 224... Samo ne vem zakaj zacudenje. Se do pred 6 let nazaj pa je bilo normalno, da si dobil dve noci za 2 za 150. Lahko vam pa tu akcije objavljam redno, ce zelite :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users