Jump to content


Photo

Regenerator - TIGI Catwalk Headshot Reconstructive Intense Conditioner


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2008 - 03:34 PM

IPB Image

Preizkusila sem že skoraj vse TIGI proizvode, pa naj gre za šampone, regeneratorje ali intenzivnejše nege, kot sta Chocolate Head in Treat Me Right maska iz poprove mete. Kvaliteta njihovih proizvodov zelo variira, od sestavinsko totalno povprečnih in tudi ne posebej učinkovitih, do sestavinsko izjemnih izdelkov, ki dajejo navdušujoče rezultate.

Kljub temu, da tale regenerator sestavinsko pač ni v Oatmeal & Honey ligi (takih je itak izjemno malo, ne glede na to, pri katerem proizvajalcu se ustaviš), gre vseeno za sestavinsko zgleden izdelek. Headshot vsebuje dobršno merico proteinov, pohvali pa se lahko tudi s celo četico aminokislin, vitamini in nekaj rastlinskimi izvlečki, kot so aloe vera, vrtnica, ginseng, alga spirulina in azijski vodni popnjak. So far so good, motijo pa me tri stvari - ogromno parfuma, vsebnost silikonov (ki meni niso ljubi) in pa to, da je večina rastlinskih izvlečkov na repu spiska sestavin in jih je zanemarljivo malo.

Spada med goste in zelo kremozne regeneratorje, vendar se vseeno po teksturi nekoliko razlikuje od večine drugih. Po občutku je namreč zelo svilen, skoraj nekako sluzast, kar se vidi tudi po tem, da se ga po nanosu zelo težko spere z rok, je treba roke konkretno namilit ali pa s toplo vodo spirat 5 minut. Nanaša se zaradi te izredne svilenosti krasno, čeprav je gost se ga porabi izredno malo in se že majhno količino zelo enakomerno porazdeli po vsej dolžini las. Zaradi te zdrsljive teksture ima instantni učinek razvozlavanja (četudi gre za kakšne hardcore vozle) in mehčanja. Na laseh ga pustim 20 minut, potem pa ga temeljito sperem. Najprej sem se bala, da bodo lasje kljub obilnem 5-minutnem spiranju mastni, a temu k sreči ni tako. Kljub temu, da so ves čas spiranja lasje prav nenavadno zdrsljivo gladki (tako šokantno gladkih las nisem imela še po nobenem regeneratorju/maski), se potem lepo posušijo in na suhih laseh ni zaznat nobene čudne plasti. Med sušenjem s fenom se konice nič ne zatikajo, prsti gladko zdrsijo čeznje, mislim da bi Headshot ukrotil frizz in zgladil tudi tiste res najzahtevnejše in najbolj divje lase. Vsekakor je opazen tudi lesk, meni se lasje že po naravi sicer zelo svetijo, a tukaj gre že za pravo filmsko svetlikanje. Vsekakor je čutiti tudi konkretno navlažitev, regenerator pa je po občutku tudi nekoliko hranljiv in bo zato primeren tudi za suhe lase (čeprav takim ne bo škodil še občasen pre-wash treatment z olji, saj jih dotični regenerator ne vsebuje).

Headshot se lahko, kot vsi ostali Tigi izdelki, pohvali z zanimivim in opojnim vonjem. Na internetu večina uporabnikov vonj opisuje kot mešanico zrelih jagod in peperminta (nekateri zaznajo še vanilijo) in tudi moj nos se strinja. Torej, sladke gozdne jagode in konkretna merica peperminta, ki doda svežino in malo ostrine. Vonj je izjemno močan (parfum že zelo hitro na spisku sestavin) in se ga na laseh vonja do naslednjega pranja, kar je pri meni dva do tri dni. Tudi moja soba (v kateri sem regenerator nanašala na lase) je močno dišala še ure po nanosu, čeprav se kasneje v njej nisem več zadrževala. Edina slabost vonja je to, da se ga bo marsikatera verjetno precej hitro naveličala, saj je res opojen in močan ter 'nasiten'. Ravno zato ga sama ne nameravam uporabljat pogosteje, kot vsako tretje ali četrto pranje, imam namreč 750ml plastenko in se ga ne bi rada prehitro naveličala. Pri takih vonjavah je tudi bojazen, da se ti (kljub začetnemu navdušenju) čez čas dobesedno zagabijo, česar pa res nočem.

Jaz sem ga kupila v akciji, kjer dobiš 750ml šampona in 750ml regeneratorja, vendar sem vzela samo regenerator, šampon pa je šel v druge roke. Ta velika plastenka ima pumpico in je zato super za uporabo, zaradi svoje velikosti pa je ravno ne bi sabo jemala na potovanja, ker zavzame precej prostora. Izven akcije je Headshot pakiran v lepi, svetlo lila bleščeči tubi, ki drži 250ml. Cene ne poznam, je pa verjetno okrog 15€, kar ni ravno poceni in se zato nakup v akciji še toliko bolj splača.

Če strnem - v kolikor iščete regenerator z dokaj zglednimi sestavinami in efektom pravljično gladkih, dišečih in svetlečih las, bo tole vsekakor prava izbira.

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 22 October 2008 - 06:44 PM

Strinjam se s predhodnico. Regenerator je sicer dober, vendar obstajajo tudi boljši (zame je trenutno štev. 1 Tigijiev Dumb Blonde regenerator). Lasje so po uporabi negovani in lepi, vendar ne tako, kot pri Dumb Blonde. Moji lasje po tem regeneratorju svetijo manj kot po Dumb Blonde, pa tudi malo bolj polizani so.

Skratka, dober regenerator, ni pa nek presežek.

4/5
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#3 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 June 2010 - 07:11 PM

Jaz sem od tega balzama pričakovala več, ker se je pač govorilo, da naredi res gladke in dišeče lase.
Meni osebno tole ni noben presežek in od vseh balzamov, ki sm jih sprobala in so bli oh in sploh je zame še vedno njabolši od loreala tist roza. Edini balzam, ki mi nardi res res gladke lase in dišijo vsaj še ene 3-4 dni po umivanju.
Pri tem balzamu se vonj razdiši po parih urah, kot sm rekla pa tudi ne naredi neki ful gladkih las.

Jaz mu dajem oceno 3/5, zaradi ok sestavin, kupila ga pa ne bom več.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users