Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#81 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 28 November 2005 - 10:25 AM

QUOTE(rea)
le kaj je z mano zadnje ....hm....20 let biggrin.gif .

zdaj pa rabim le še jeny!!!!

H'suan Wen Hua.-kakšna pa je ta maska,jeny?Se prav,daš masko gor pred šamponiranjem ampak na vsake tok pa tud kot navaden balzam po šamponiranju,ne?A kdaj nardiš oboje naenkrat pri enem umivanju las?(Da si daš gor masko pred šamponiranjem,šampon,in še enkrat masko kot balzam?) oops.gif


sicer nisem jenny, sem pa imela obe maski. H'suan Wen hua je ful močna maska, ki pusti lase svilnate in sijoče. jaz sem si jo ponavadi dala gor pred pranjem las, pustila recimo pol ure ali kako minto več, umila lase s šamponom, dala gor lushev amreican cream balzam. in to je to! v bistvu ti te maske nahranijo lase pred šamponiranjem in potem pač vse dol spereš, učinek na lase pa je viden!
  • 0

#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 November 2005 - 12:01 PM

QUOTE(DiLeMa)
Lush se izgovori 'laš' sam tolk da veste,

aMEN!



Ohh god ... a se bom mogla res v vsaki temi opravičevat za pijanske izbruhe? Vsak dan odkrijem kej novega ... đizus!! rolleyes.gif Uglavnem če še kdo naleti na kak moj čudn post, ne ga upoštevat ker sem bla v 'drugem' stanju.

Hvala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 28 November 2005 - 12:08 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(DiLeMa)
Lush se izgovori 'laš' sam tolk da veste,

aMEN!



Ohh god ... a se bom mogla res v vsaki temi opravičevat za pijanske izbruhe? Vsak dan odkrijem kej novega ... đizus!! rolleyes.gif Uglavnem če še kdo naleti na kak moj čudn post, ne ga upoštevat ker sem bla v 'drugem' stanju.

Hvala.

ti je oproščeno IPB Image IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#84 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 November 2005 - 12:09 PM

Hvala! oops.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#85 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 November 2005 - 01:01 PM

QUOTE(-supergirl-)


sicer nisem jenny, sem pa imela obe maski. H'suan Wen hua je ful močna maska, ki pusti lase svilnate in sijoče. jaz sem si jo ponavadi dala gor pred pranjem las, pustila recimo pol ure ali kako minto več, umila lase s šamponom, dala gor lushev amreican cream balzam. in to je to! v bistvu ti te maske nahranijo lase pred šamponiranjem in potem pač vse dol spereš, učinek na lase pa je viden!


supergirl
a pa misliš,da ni nič narobe,če(tko kt je jenny napisala) daš gor masko še po šamponiranju kot navadno masko,pa potem še tisto spereš?Si kdaj probala še tako?
Kaj pa je American cream balsam?A se spere?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#86 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 28 November 2005 - 06:48 PM

american cream je navaden balzam, ki se spere. meni je ful všeč, ker ima (kot oglašujejo) dvojno moč. je res močnejši kot navaden balzam in po njem so (takrat ko ne uporabim maske) moji že po naravi suhi in malce skodrani, potem pa še umetno posvetleni in likani po vsakem pranju lasje v odličnem stanju. ga ne menjam.
kar pa se maske tiče: mislim, da ne bi smelo biti nič narobe, ampak ti svetujem, da upotevaš navodila. meni osebno je ta sisietm še bolj všeč, ker si dam lepo masko na glavo, lase pripnem v figo in potem pol ure mirno opravljam domača opravila (ali kaj takega), potem pa pod tuš in to je to. (navadne maske mi grejo malce na živce, ker moraš najprej prat glavo, potem na mokre, optane lase daš masko, potem pa spet spiraš!)
sem pa imela še marilyn in the strokes (poleg te h'suan wen hua).
  • 0

#87 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 28 November 2005 - 08:43 PM

Jaz sem s to h'suan wen hua super zadovoljna, pa imam zelo zahteven las (suhi, volumnasti, valovito krepasti). Razmišljam pa tudi, da bi poskusila strokes. Mi lahko malce pokomentiraš, kakšen je in kako se razlikuje od ta prve maske.

Sicer pa mi je tudi Cynthija Sylvia Stout super šampon, pa bi naj bil iz iste linije kot je Strokes maska.
  • 0

#88 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 28 November 2005 - 08:56 PM

Je bila katera zadnje dni v Lushu? Sem že dvakrat iskala The Olive branch gel, pa niso imeli 250 ml. Ve katera, če ga imajo sedaj?
  • 0

#89 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2005 - 10:53 AM

QUOTE(Lilith)
Jaz sem s to h'suan wen hua super zadovoljna, pa imam zelo zahteven las (suhi, volumnasti, valovito krepasti). Razmišljam pa tudi, da bi poskusila strokes. Mi lahko malce pokomentiraš, kakšen je in kako se razlikuje od ta prve maske.

Sicer pa mi je tudi Cynthija Sylvia Stout super šampon, pa bi naj bil iz iste linije kot je Strokes maska.



hm, the strokes sem uprabljala pred dvemi leti. in kolikor se spomnim mi je bila ful dobra. sem jo pa uporabljalal v kombinaciji z sylvia šamponom. ampak še vedno je najboljša maska h'suan wen hua (imam podoben las kot ti- vsaj iz opisa), ki i lase lepo zgladi, so svilnati in svetleči,
  • 0

#90 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 November 2005 - 01:18 PM

a majo tud kak izdelk,k se ne spere(za lase)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 November 2005 - 09:26 PM

Tale LUSH mene že nekaj časa blazno mika, sicer ga v Celju nimamo, vendar pa itak mislim enkrat pred novim letom v LJ in bi potrebovala nekaj podatkov.

Zanimajo me šamponi, balzami in maske za lase, pa me zanima kaj od tega je vam najbolj všeč. Imam zelo suhe, beljene lase.

Tle je nekaj izdelkov, ki so bili na nekem drugem forumu zelo pohvaljeni, pa me zanima kakšni se vam zdijo, če jih je kdo že uporabil ... zanimajo me sestavine (Sonchika? wink.gif ) in občutek na laseh oz. regeneratorske sposobnosti.


Cynthia Sylvia Stout Shampoo:

Šampon s pivom za vse vrste las za sijaj in volumen.

Sestavine: Irish Stout (Beer), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocoamide DEA, Lauryl Betaine, Yeast Infusion (Yeast betaglucan), Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Cognac Oil, Lemon Oil (Citrus limonum), Perfume, Methylparaben, Propylparaben.


American Cream:

Regenerator za lase.

Honey Water (Mel, Aqua), Vanilla Pod Infusion (Vanilla plantifolia), Propylene Glycol, Fresh Oranges (Citrus dulcis), Cetearyl Alcohol (&) Sodium Lauryl Sulfate, Fresh Strawberries (Fragaria vesca), Perfume, Lanolin, Cetrimonium Bromide, Cetearyl Alcohol, Vanilla Absolute (Vanilla plantifolia), Clary Sage Oil (Salvia sclarea), Lavender Oil (Lavendula hybrida), Benzoin Resinoid (Styrax benzoin).


Coolaulin:

Kokosov balzam za lase z limono, za skodrane, suhe ali poškodovane lase.

Sestavine: Fresh Coconut Decoction (Cocos nucifera), Fresh Coconut Milk (Cocos nucifera), Cetearyl Alcohol (&) Sodium Lauryl Sulfate, Propylene Glycol, Lanolin, Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Vetivert Oil (Vetiveria zizanoides), Benzoin Resinoid (Styrax benzoin), Styrax Resinoid(Storax), Perfume, Cetrimonium Bromide.


H'Suan Wen Hua:

Regenerator/maska za vse vrste las, ki ga uporabimo pred umivanjem las.

Sestavine: Fresh Bay Infusion (Laurus nobilis), Fresh Watercress Infusion (Nasturtium officinale), Fresh Free Range Eggs, Cetearyl Alcohol (&) Sodium Lauryl Sulfate, Fresh Bananas (Musa paradisiaca), Fresh Avocado (Persea gratissima), Balsamic Vinegar, Olive Oil (Olea europaea), Lanolin, Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis), Cinnamon Leaf Oil (Cinnamomum cassia), Lecithin, Perfume, Methylparaben, Propylparaben.


Pa zelo bi bila vesela, če mi lahko kdo zraven še napiše vsaj okvirne cene. Hvala! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 December 2005 - 12:23 AM

QUOTE(rea)
a majo tud kak izdelk,k se ne spere(za lase)
wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#93 Charmed25

Charmed25

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 01 December 2005 - 02:17 AM

kje tocno je trgvoina Lush zanas ki nismo iz LJ?
  • 0
The power of three will set you Free.

#94 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 December 2005 - 11:07 AM

QUOTE(Charmed25)
kje tocno je trgvoina Lush za nas ki nismo iz LJ?


SLOVENIA
LJUBLJANA – Ciril Metadov Trg 21, 1000 Ljubljana

streljaj stran od robbovega vodnjaka/magistrata. itak pa ti bo tak dišalo, da boš prec vedla, kje je ta trgovina. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#95 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 01 December 2005 - 11:49 AM

QUOTE(Irena*)
Je bila katera zadnje dni v Lushu? Sem že dvakrat iskala The Olive branch gel, pa niso imeli 250 ml. Ve katera, če ga imajo sedaj?


Anyone?
  • 0

#96 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2005 - 01:07 PM

dilema, jaz ti svetujem, da se informiraš na www.lush.com
drugače pa so prodajalke tam itak na tekočem z izdelki in ti dobro svetujejo. oops.gif
  • 0

#97 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 December 2005 - 01:21 PM

Ja, tisto informiranje na spletnih straneh je bolj tko ... je treba pač verjet, kar napišejo. Mene bolj zanimajo izkušnje uporabnic. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#98 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2005 - 01:52 PM

[quote=DiLeMa]Tale LUSH mene že nekaj časa blazno mika, sicer ga v Celju nimamo, vendar pa itak mislim enkrat pred novim letom v LJ in bi potrebovala nekaj podatkov.

Zanimajo me šamponi, balzami in maske za lase, pa me zanima kaj od tega je vam najbolj všeč. Imam zelo suhe, beljene lase.

Tle je nekaj izdelkov, ki so bili na nekem drugem forumu zelo pohvaljeni, pa me zanima kakšni se vam zdijo, če jih je kdo že uporabil ... zanimajo me sestavine (Sonchika? wink.gif ) in občutek na laseh oz. regeneratorske sposobnosti.


Cynthia Sylvia Stout Shampoo:

Šampon s pivom za vse vrste las za sijaj in volumen.

Sestavine: Irish Stout (Beer), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocoamide DEA, Lauryl Betaine, Yeast Infusion (Yeast betaglucan), Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Cognac Oil, Lemon Oil (Citrus limonum), Perfume, Methylparaben, Propylparaben.


ful dober šampon. resnično dobro očisti lase, jih pa tudi neguje. dobra stvar. zaradi močnega vonja po pivu in konjaku ne priporočam za jutra z mačkom! laugh.gif

American Cream:

Regenerator za lase.

Honey Water (Mel, Aqua), Vanilla Pod Infusion (Vanilla plantifolia), Propylene Glycol, Fresh Oranges (Citrus dulcis), Cetearyl Alcohol (&) Sodium Lauryl Sulfate, Fresh Strawberries (Fragaria vesca), Perfume, Lanolin, Cetrimonium Bromide, Cetearyl Alcohol, Vanilla Absolute (Vanilla plantifolia), Clary Sage Oil (Salvia sclarea), Lavender Oil (Lavendula hybrida), Benzoin Resinoid (Styrax benzoin).


ta regenerator imam že drugo pakungo. mi je všeč. je močnejši kot ostali regeneratorji (vsaj meni se zdi), po njem se mi lasje svetijo in dišijo po vaniliji oz. milkshakeu (vonj se obdrži na laseh par dni. cena ni pretirana: za 500 ml flašo je 3200 sit (jaz sem jo kupila v začetku oktobra in sem porabila tretjino do sedaj)! laugh.gif

Coolaulin:

Kokosov balzam za lase z limono, za skodrane, suhe ali poškodovane lase.

Sestavine: Fresh Coconut Decoction (Cocos nucifera), Fresh Coconut Milk (Cocos nucifera), Cetearyl Alcohol (&) Sodium Lauryl Sulfate, Propylene Glycol, Lanolin, Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Vetivert Oil (Vetiveria zizanoides), Benzoin Resinoid (Styrax benzoin), Styrax Resinoid(Storax), Perfume, Cetrimonium Bromide.


H'Suan Wen Hua:

Regenerator/maska za vse vrste las, ki ga uporabimo pred umivanjem las.

Sestavine: Fresh Bay Infusion (Laurus nobilis), Fresh Watercress Infusion (Nasturtium officinale), Fresh Free Range Eggs, Cetearyl Alcohol (&) Sodium Lauryl Sulfate, Fresh Bananas (Musa paradisiaca), Fresh Avocado (Persea gratissima), Balsamic Vinegar, Olive Oil (Olea europaea), Lanolin, Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis), Cinnamon Leaf Oil (Cinnamomum cassia), Lecithin, Perfume, Methylparaben, Propylparaben.


fenomenalna maska. par postov nazaj sem jo opisala pod to temo. cena za 225ml lonček je okoli 2000 sit. je pa tudi tako koncentrirana, da je ni treba uporabit zelo veliko. lasje so po uporabi kot novi. vonj ima meni zečlo všečen.

Pa zelo bi bila vesela, če mi lahko kdo zraven še napiše vsaj okvirne cene. Hvala! wink.gif



upam, da sem ti malo pomagala! če te pa še kaj zanima pa vprašaj!
  • 0

#99 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 December 2005 - 02:41 PM

Najlepša hvala -supergirl-!

Moram prit kej v Lj, da si nabavim šampon Cynthia Sylvia Stout, regenerator
American Cream in masko H'Suan Wen Hua ... jim bom kr dost keša pustila. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#100 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 December 2005 - 02:42 PM

supergirl,kera maska pa ti je veesn boljša?Una hu hau hin al kva je biggrin.gif al american cream?Sj napisala si,da je amrican cream regenerator-al je maska?Učer sm šla not uprašat,če majo kej,k se ne spira dol pa nimajo ermm.gif
sam je pa pocen če je 500ml not!!!za 3000 je to full pocen!!!!!!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users