Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#5141 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 September 2021 - 02:38 PM

Frčica, evo, blejzer je menda popravljala pri Tini Martini (Trg OF 13).
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5142 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2021 - 08:21 PM

Hvala vsem
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5143 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26215 posts

Posted 05 October 2021 - 12:29 PM

A je kateri znano a so kaksne od teh ultra udobnih pajkic 😁 slovenske proizvodnje ali je vse kitajska. Poleg Lelosi sem zasledila se pikaluna.
  • 0

#5144 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30670 posts
  • Location:Primorska

Posted 05 October 2021 - 12:30 PM

Slovenske so komfi.si, se mi zdi.
  • 0

#5145 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16114 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 October 2021 - 05:25 PM

Je katera narocala zdaj na AY? Nagledala sem si eno jakno, ki je znizana na 29.9e. Ko pridem na blagajno pa kaze ceno 39.90e?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#5146 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23442 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 October 2021 - 05:45 PM

Jaz sem par dni nazaj.
Cena je bila enaka kot na izdelku.

Sem pa videla, da imajo razlicne barve razlicne cene. Sem prvic cukasto gledala, kaj dogaja
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#5147 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25814 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2021 - 09:30 PM

Kaj oblečete za hojo po hribih v tem vremenu (hladno in vetrovno)? Predvsem me zanimajo tipi hlač in majic/puloverjev. Da je lepo in toplo (da ne prepiha).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#5148 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45395 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 October 2021 - 10:18 PM

Pajkice za sportanje, visoke pohodniske nogavice, zgoraj pa spodaj smucarska spodnja majica, sportna svic majica, prek hoodie iz svic materialov povrh pa se ali sofshell ali pa dezna jakna, ki ne prepiha. Ko je hladneje pa spodaj pod pajkicami se smucarsko spodnje perilo, gor pa oblecem kar bundo.
  • 0

#5149 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25814 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2021 - 11:58 PM

Ook, zabeleženo, hvala! : ) Pajkice za šport mi manjkajo, bo treba na lov. Priporočate katere?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#5150 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23442 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 October 2021 - 07:11 AM

Jaz sem si v začetku leta kupila pohodne hlače Nordwand Pro Pants Women Forest Green, ki so precej dolge.

 

Malo zadržujejo veter in vodo in mi je super (tako za pohodne dni, kot za jadrat)


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#5151 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45395 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 October 2021 - 07:29 AM

Planet, jaz imam ful razlicnih firm pajkic, pa so skoraj vse ok. Ni nekih blaznih razlik. Svetujem, da jih pred nakupom poskusis in ce so ti udobne in se prilegajo v pasu, potem bodo ok za sportanje.

Ce so ti pa bolj vsec taki klasicni modeli pohodniskih hlac, pa pobrskaj po trgovinah za temi. Jaz pajkice nosim predvsem zato, ker jih imam polno omaro in ker se super obnesejo, mi ni bilo zapravljat za posebne pohodniske hlace.
  • 0

#5152 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30670 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 October 2021 - 08:42 AM

Spomnim se, da je AP enkrat objavila link do enih fajn mehkih in toplih hlač iz Decathlona, so kot trenirka, iz flisa. Jaz sem jih potem kupila in jih zelo rada nosim pozimi oz. ko je mraz. Pa še podložene pajkice sem takrat vzela v D., pridejo prav.


  • 0

#5153 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25688 posts
  • Gender:Female

Posted 11 October 2021 - 09:31 AM

Tole:

https://www.decathlo...id_8227508.html


  • 0

#5154 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 11 October 2021 - 09:49 AM

Pa se držijo za to ceno, so dobro zašite? Kroj mi je všeč, sam cheap deluje ta material


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#5155 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16460 posts
  • Gender:Male

Posted 11 October 2021 - 10:52 AM

Jaz sem jih sla lani pogledat pa mi res niso bile vsec. Material je ze tam zgledal zmuckan.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#5156 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25688 posts
  • Gender:Female

Posted 11 October 2021 - 10:57 AM

Eh, ja, to je bolj za doma. Jaz sem jih imela čez trenirko, ko smo se šli sankat (nisem spravila smučarskih hlač nase pa je bila to rešilna bilka).


  • 0

#5157 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30670 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 October 2021 - 11:34 AM

Niso nič kaj fensi ne, ma jaz za v gozd in v te naše hribe jih komot nosim, prijetne so in tople.


  • 0

#5158 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45395 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 October 2021 - 12:01 PM

A ima katera zimsko verzijo Alpine princess pajkic?
  • 0

#5159 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 11 October 2021 - 02:46 PM

Kalypso, povej vseeno s katerimi firmami si zadovoljna😁
Jaz mam ene od UA ko so mi OK, vse ostalo srednja žalost, pa bi tudi nujno rabila.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#5160 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45395 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 October 2021 - 04:27 PM

Adidas imam ene, ki so mi najljubse in jih nonstop nosim. Uporaba se jim je pricela poznat, ampak glede na to, da jih imam nonstop na riti, sem zadovoljna. Potem se imam enih par drugih Adidasovih modelov v 3/4 verziji s katerimi sem tud zadovoljna. Ja, imam ful Adidasovih, ker so ful ugodne v tukajsnjem outletu. :)
Alpine princess so mi fajn, ker ful stisnejo in dajo en tak kul obcutek med hojo. Pa tak trpezen material so. Ampak se mi zdi, da so se po par nosenj malce raztegnile in mi zdaj v pasu malce strlijo. Ko sem jih dobila so mi bile kot ulite. Upam, da se ne bojo se bolj raztegnile, ker sicer bom ful razocarana.
Potem Reebok imam dvoje isti model, ki so ultra udobne, super material, naredijo lepo rito. Jih imam ze ful dolgo in se jim redna uporaba skoraj ne pozna. Spet ene drug model isto Reebok so pa ful shit. Drug material, ful lezejo gor. Jih ne nosim rada.
Mami mi je dala ene, ki jih je kupila v Lidlu brez da bi jih poskusila in so ji bile premale. So ful udobne, ampak so se ful hitro zmuckale in so zdaj res samo se za doma.
H&M imam dvojne (ene dolge in ene 3/4) in so mi sicer udobne, ampak se jim je tud ful hitro pricela poznat uporaba.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users