Jump to content


Photo

Oriflame T-Balance foundation


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 30 December 2006 - 02:08 PM

Upam, da tega še ni blo (nism našla, tko d mislm d ni)

T-Balance tekoči puder

Izpopolnjena sestava tekočega pudra ne vsebuje olj. Vlaži izsušene predele kože in uravnava izločanje maščobe na T predelu. Po nanosu je koža negovana in brez neželenega mastnega leska. Za mešano kožo. Vsebuje 3-PhytoActive™ in ZF 8.

Seznam sestavin:
aqua (water), cyclopentasiloxane, isododecane, nylon-12, butylene glycol, methyl methacrylate crosspolymer, polyglyceryl- 4 isostearate, hexyl laurate, cetylpeg/ppg-10/1 dimethicone , bis-peg/ppg-14/14 dimethicone , magnesium sulfate, c30-45 alkyl methicone, hydrogenated polydecene, cera alba (beeswax), ethylhexyl methoxycinnamate, propylene glycol, silica, disteardimonium hectorite, methylparaben, propylparaben, parfum (fragrance), hydrogenated castor oil, triethoxycaprylylsilane, disodium edta, trimethoxycaprylylsilane, glycerin, isohexadecane, isooctane, limonene, sodium hyaluronate, nasturtium officinale (extract), hedera helix (ivy extract), eruca sativa (leaf extract), linalool, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, citronellol, hydroxycitronellal, phenoxyethanol, vaccinium myrtillus (extract), rosa canina (fruit extract), plantago major (leaf extract), citral, bht, ascorbyl glucoside, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben, ci 77891 (titanium dioxide), ci 77492 (iron oxide), ci 77491 (iron oxide), ci 77499 (iron oxide).


IPB Image




  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 December 2006 - 02:32 PM

Silikonski, lahek, brez UV zaščite in ni K. Sama kemija.
Šele zdaj vidim, da naj bi imel UV zaščito. Ja, na n-tem mestu ima UVB faktor.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 30 December 2006 - 02:39 PM

aha. pol se ga ne splača nabavit, ne?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 December 2006 - 03:32 PM

Je čisto povprečen. PO želji.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 30 December 2006 - 05:48 PM

Eve če ti kaj pomaga moje mnenje, je že res, da sestavinsko ni bogve kaj, ampak meni ful paše, sem sprobala miljavžnt pudrov, pa zmeraj šla nazaj na tega (no, na flawlless različico, ampak po ocenah je isti šmorn, še celo malo manj masten od tega), ker je res lahek, pa fajn se zlije s poltjo, sploh se ne vidi, da si napudran... Je pa res, da je manj prekriven, ampak meni to ful ugaja.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#6 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 31 December 2006 - 09:33 AM

chandra, hvala. ga bom vzela. smile.gif Zdej k si omenila flawless puder, mislš to tistga kompaktnega al tekočga? Ker v tanovem katalogu majo na isti strani kot je ta tekoč foundation puder, tud flawless kompaktni pa T-Balance kompaktni puder. Kakšna se ti pa zdita ta dva, če si jih že uporabljala? K zgledajo v redu, sam d ne bom brezveze kupila.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#7 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 December 2006 - 10:15 AM

jaz uporabljam flawlless tekočega in kompaktnega in sta mi oba kul. Je pa ta flawlless ful boljši na koži, kot pa recimo GG kompaktni(pa ga hvalijo, da je kao najboljši)Zdaj pa tu in tam uporabim tudi od Giordani Gold tekoči puder, odtenek light ivory in je super, tudi ful fajn puder, se lepo zlije s kožo... Aja, če želiš ti lahko pošljem od GG pudra vzorček(odtenek natural biege), od tega flawlless pa žal nimam. Lahko ti pa ga malo stisnem v kakšno šalčko in ga sprobaš... Po želji! Samo jaz imam res svetel odtenek, k sem sneguljčica wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#8 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 31 December 2006 - 12:01 PM

thanks.gif chandra, ni mi treba poslat, bom kar naročila biggrin.gif tekočga in kompaktnega. sej jst tud rabm bol svetel odtenek, k sm itak bol bleda tko d... sej sm vidla, d majo ful velik odtenkov tekočega, kr je kul. smile.gif a ta light ivory je ful svetel al je ker še svetlejši? hvala hvala kiss.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#9 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 December 2006 - 12:15 PM

men je ta natural ivory(šifra 2355) dost svetel, je pa še en svetlejši odtenek ja, porcelain(šifra 2354). Tekočega flawless tokrat ni v katalogu, sam se ga da vseeno naročit, zato sem ti šifre pripisala, je pa po redni ceni 1987 sit, 8,29 €
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#10 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2006 - 05:58 PM

Chandra, kakšen tip kože pa imaš? mislim, a maš mastno,suho..? pa če poznaš kak dober kompakten puder za suho kožo od oriflame?
  • 0

#11 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 December 2006 - 07:33 PM

jaz mam mešano kožo... mislim da bi ti fajn ugajal od GG kompakten puder, ker meni je bil premasten, je pa drgač zelo fajn puder, lepo pride na koži...
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#12 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2006 - 08:00 PM

QUOTE(Chandra @ 31. 12. 2006 - 19:33) View Post

jaz mam mešano kožo... mislim da bi ti fajn ugajal od GG kompakten puder, ker meni je bil premasten, je pa drgač zelo fajn puder, lepo pride na koži...

hvala! smile.gif
  • 0

#13 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 02 January 2007 - 12:31 PM

malenkost! wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users