Jump to content


Photo

Garnier Fructis Repair & Shine Šampon


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (11 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (6 votes [54.55%])

    Percentage of vote: 54.55%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [9.09%])

    Percentage of vote: 9.09%

  3. 3 (zadovoljivo) (3 votes [27.27%])

    Percentage of vote: 27.27%

  4. 2 (slabo) (1 votes [9.09%])

    Percentage of vote: 9.09%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 September 2006 - 07:01 PM

Dober šampon, sestavinsko kvaliteten, zelo hitro se speni in tvori gosto, kremno peno, lasje so po uporabi prijetno mehki, gladki in zelo lahko razčesljivi že brez balzama, dobijo tudi nekaj leska in prijeten jabolčkasti vonj. Ovojnina je meni izredno lepa, prozorno zelena in fajn za uporabo. Točne cene ne vem, mislim pa, da je zmerna.

IPB Image

5/5

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2006 - 07:09 PM

Hvala, DiLeMa oops.gif

Šampon je pravzaprav dober, vendar se mi ne zdi nevem kaka revolucija. Peni se odlično ob majhni količini, spere se ga normalno, lasje so po uporabi mehki, sijoči in ultra lahki. Zelo mi je všeč, da mi ne masti las, kljub temu, da je namenjen suhim in poškodovanim lasem brez leska. Pakunga dobra, svetlo zeleno prozorna. Malce me moti pokrovček, zaradi katerega se zadevo nerodno odpira. Vonj prijeten, sadno poživljajoč. Cena je ugodna.

Dam mu štirico, vendar se ga glede na ceno splača probat.

4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 November 2006 - 03:12 PM

Šampon sem sprobala prek testerja (taka mini plastenkica), kar je zadostovalo za kar nekaj uporab. Se izredno lepo peni, začuda se ne zazna tistega tipičnega Fructisovega vonja, oz. je le-ta šibak. Pod prsti daje nekako svilnat občutek, lase dostojno umije, a je uporaba balzama vseeno "mus". Šampon je naprodaj po ugodni ceni (okoli 500 sit, mogoče stotak dva več ali manj), verjetno najboljši izmed kolekcije. Sicer pa se mi ne zdi da bi po čem izstopal iz povprečja.

3/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 anemari

anemari

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 29 January 2007 - 11:33 AM

šampon je bil kar ok, nič pretresljivega ampak boljši od nekega šrota.
  • 0

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2007 - 09:18 PM

Ehh... kupila sem ga že pred časom, pa mi je naredil več škode kot koristi. ermm.gif
Mogoče imam tako strukturo las, da mi ne odgovarja. Lase mi je naredil čisto slamnate in čudne. huh.gif
Diši lepo, embalaža je tudi ok, pa med pranjem las tudi izgleda da bo kaj, ampak po uporabi sem bila pa razočarana. Poskusila se še nekajkrat, ampak je bil vedno enak učinek.

2/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2007 - 01:44 PM

Meni pa ta šampon zelo odgovarja, uporabljam fructisove šampone že 4 leta, mi res pašejo na lase. Embalaža je ful lepa, opazne barve. Cena je tudi primerna...meni naredi mehke lase. Vonj je ful prijeten, saden - to zadnje mi je nujno, ker ne maram da bi mi lasje dišali po kakršnih koli cvetlicah.

Ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#7 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2007 - 06:37 PM

Ko sm ga sprobala mi je spet najbl u nos šou vonj.Vsi fructišovi šamponi tko lpo dišijo.Lase pa res nardi mehke.Čeprov mal man k od Keune.Pa pocen je tale fructis...no usj pr ns...:Dpa zelena pakunga je fajn toko da

5/5
  • 0

#8 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 July 2008 - 12:10 PM

Zadnje čase ugotavljam, da mi najbolj ugajajo Fructisovi šamponi. Med drugimi tudi ta Repair & Shine različica. Všeč mi je, da se hitro speni in ta pena se lepo spira. Lase naredi prijetno mehke in gladke. Sama navadno uporabim po pranju las še balzam, ampak tudi, če ga ne se lasje dajo lepo razčesati in so prijetno mehki. Glede vonja sem nekako nevtralna. Ni mi kaj posebej všeč, ni pa mi tudi moteč. Pač tak tipičen za Fructis. Je pa res, da se tudi ne obdrži nevem kako dolgo po pranju.
Embalaža je tipična za Fructis - živo zelena in tudi oblika je všečna. Pokrovček me ne moti, mi ni nikoli delal problemov pri odpiranju. V bistvu ne najdem nobene napake, ampak same dobre stvari, zato mu prisojam najvišjo oceno.

Ocena: 5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users