Jump to content


Photo

Brazilska depilacija


  • Please log in to reply
1266 replies to this topic

#1 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 16 July 2007 - 01:33 PM

Danes sem po dolgem odlašanju bila prvič in morm povedat, da res boli - ampak je hvala bogu hitro konec smile.gif Sama sem imela tudi precej močne dlake tam spodaj (zaradi britja, poleg tega imam tudi lase dost močne), ampak je šlo vse lepo ven. Definitivno bom še šla ;)

Se je še katera okorajžla spravit h kozmetičarki na depilacijo svojega intimnega predela ali se več ali manj brijete/depilirate doma?



  • 0

#2

  • Guests

Posted 16 July 2007 - 02:21 PM

kje si bla to?
  • 0

#3 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 16 July 2007 - 02:54 PM

SPA center lepote na Viču (dolgi most). Vse pohvale thumbup.gif
  • 0

#4 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 16 July 2007 - 02:58 PM

Ej, a ti je tista že "malo starejša" s krajšimi malce valovimi bolj blond lasmi, kar dosti visoka, delala ?


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#5 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 July 2007 - 03:00 PM

Jst sem šla konec maja na voskanje - cele noge + bikini.
Nisem šla prav na brazilsko, me je blo malo strah. laugh.gif Tako tista bikini linija niti ne boli tolko, dlake pa ful počasi rastejo. Ampak je to v bistvu po drugi strani tudi velik minus, ker čakaš celo večnost da ti zrastejo in greš spet zvoskat.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#6 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 16 July 2007 - 03:04 PM

To je velki minus jap ... ker moraš prav dosti časa počakati, da si spet primeren za voskanje down.gif

Po nogah morajo men še malo zrasti (so mi ful ogabne noge z veliko pol cm kocinami videt cry.gif ), pa bo bikiniju, da bo vse prjel ... pol pa že komi čakam, da grem thumbup.gif

Samo kakšne smešne tagice ti dajo laugh.gif laugh.gif .. lahko bi ble vsaj malo po velikostih razporejene, moji sestro so ble fuul prevelike laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#7 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2007 - 03:06 PM

Jst sem šla prejšnji četrtek na brazilsko v Cosmetic line. Nikoli več se ne brijem!
  • 0

#8 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 16 July 2007 - 03:10 PM

Jz bi šla mogoče tud na brazilsko, ne sam bikini .. samo mi je kr mal šit, ker mam vseskozi vraščeno kej in ful ne zgleda down.gif .. samo bi kr na nulo, nč črtice ali kej podobnega ... bi bila čist free na morju laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 July 2007 - 04:43 PM



Jaz se epiliram doma.
Me pa nekaj zanima glede te brazilske depilacije - ali ti v večini salonov skinejo VSE (se pravi, da maš popolnoma vse gladko spodaj) al samo bolj na "zunanjih" predelih?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2007 - 04:56 PM

Vse ti poberejo, tudi na trebuh se obrneš da ti še tam vse populijo. Lahko ti pa, po želji pač, pustijo črtico.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 July 2007 - 04:58 PM



Hm... po sklepam, da moraš biti brez gat?

sneguljčica*,
klko si pa plačala? Kak dolgo je trajalo?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2007 - 05:07 PM

Ne s tangicami in pol odmikaš kolikor pač rabi.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 July 2007 - 05:24 PM




Aha. Ker jaz moram precej napet kožo... sploh tam med lulo in ritjo, a ne... še mora biti kar smešno pri kozmetičarki. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 16 July 2007 - 05:52 PM

Jenna,
vse ti da dol - čist vse tongue.gif
  • 0

#15 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2007 - 06:12 PM

Eno je depiliranje bikini linije, drugo pa je brazilska. Pri brazilski gre ven čist vse na sramnih ustnicah in okol anusa ter kakorkoli pač želiš oblikovat hribček. Pri bikini pa naredijo samo toliko, da ti dlakce ne kukajo iz hlačk.
  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 July 2007 - 06:59 PM




Ok, tnx!

sneguljčica*,
si pozabla odgovorit - kak dolgo je pri tebi trajalo, pa cena me zanima... ;p
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 16 July 2007 - 08:44 PM

Jenna
ful hitro sem bila konec, kake 20 minut. Cena je pa 16,50 eur smile.gif
  • 0

#18 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 July 2007 - 08:58 PM

Samo?! Pol so te povoskali samo spodaj, drugje po telesu (noge, pajske, kaj tretjega) pa ne?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19

  • Guests

Posted 16 July 2007 - 09:54 PM

Jaz bi tud že enkrat rada šla na to depilacijo pa še zdaj nisem nikjer našla nobenega salona v MB kjer bi to delali sad.gif
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 July 2007 - 10:10 PM



Hvala za odg.!
Jaz si sicer to komot sama delam z epilatorjem, ampak tja od polovice gor proti gričku pa ne zdržim več in si tam pobrijem...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users