Jump to content


Photo

Menstruacija


  • Please log in to reply
917 replies to this topic

#81 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2007 - 05:39 PM

Jst se ob taki priložnosti nabašem z bonifeni in potem je takšen blažen mir smile.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#82 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 11 February 2007 - 06:17 PM

men bonifen ni pomagu spljoh. tko da mam zj naprosyn (mislm da ma podobno če ne še clo isto učinkovino kokr nalgesin) pa je kul. sam mam tok neredno de kr res ni (sm bla pr ginekologinji pa je rekla da zard ciste) in mi je tabletke predpisala...bomo vidl če bo zdj kj bolš
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#83 Sunshine**

Sunshine**

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 12 February 2007 - 04:01 PM

QUOTE(eve @ 11. 2. 2007 - 15:06) View Post

Jst mam tud tko zlo redno, na 28 dni, tud vrjetn zarad KT. Jo zmerej dobim ob ponedeljkih al pa ob torkih (bol izjema), tko d sm takat čist prpravlena.

Mi je pa ful bedno, ker se mi zarad menstre velik spodnjih hlač umazanih (od krvi seveda smile.gif ), posebej ponoč, umaže.. Nwem kaj bi nardila, da mi ne bi tardeča ponoč po hlačah al pa tud na piđamo prkaplala. Se j nwem kaj bi blo narobe, vrjetn se vložek prepakne al kaj, pol pa na hlače pride.. huh.gif



sej vem d se mal čudn sliš,ampk js mam doma prou krpice,k si jih dam ponoč u hlače,u tist kanalčk in nimam nikol umazanih hlač al pa pižame...vem d je bedn,ampak sam tko nimaš umazanije pa dela...

drač pa mene tadrug dan tut ful zvija in tok boli d komi prežvim dan...sam če je res u ibr hudo,pol uzamem al naprosin al pa nalgezin pa pomaga ful...lih pred ene tremi dnevi sm mislna d bom umrla,tok je blo hudo...
  • 0

#84 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 February 2007 - 09:56 PM

prosim za izcrpne odgovore! menstruacija mi zamuja ze kak teden, dva, zizike me pa ze kr fejst bolijo, tut kak teden. js sm upala, da bom ta teden dobila menstro, tko da se bom lahk u soboto farbala. pa je se zmer nimam. tko da sm se odlocla, da ce je jutr ne dobim, se grem jutr farbat. zdej me pa zanima, a je to ful narobe, kaksne so lahko posledice, kaj je najhuj kar se lahko zgodi??? hvala srcki
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#85 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2007 - 10:20 PM

Sej vem da sm čudna, ampak farbala kaj? biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#86 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 February 2007 - 10:21 PM

sramne dlakice oops.gif


LASE, LUBA DUSA
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#87 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2007 - 10:27 PM

Sej se mi je zdelo, samo mi ni jasno, kaj ma to veze blink.gif
Pomojem kšnih katastrofalnih posledic skoraj ne bi smelo bit.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#88 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 February 2007 - 10:28 PM

ja baje da ma veze. se kao ne sme farbat pred oz med menstro, ker potem barva kao ne prime tko kokr bi mogla, pa hitrej se izpira
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#89 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2007 - 10:30 PM

Oho, to pa je uporaben podatek ohmy.gif No, vsak dan se naučimo kej novega!

Tole gre pa direkt do redkvice ohmy.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#90 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 February 2007 - 10:31 PM

no dej, pa ce ma kera ksne izkusnje, da se je farbala med menstro, kr povejte, usaka informacija je dobrodosla!
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#91 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2007 - 11:15 AM

Js mam pa menstro tko na ene 24 dni al pa 26, kokr kdaj, edina sreča je to, da nikol skor nič ne čutim, tko da lahko funkcioniram, medtem ko ima moja sestra izredno bolečo,more vsakič vzet ketonal plus se mi zdi, sam njej tud to ne prime, tko, da pol ponavad še mal brinovca čez rukne, sej res, da je pol mal pjana, pa da to ni zdravo, sam njej to pomaga.
  • 0

#92 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 13 February 2007 - 12:23 PM

QUOTE(piko*biko @ 12. 2. 2007 - 22:28) View Post

ja baje da ma veze. se kao ne sme farbat pred oz med menstro, ker potem barva kao ne prime tko kokr bi mogla, pa hitrej se izpira



kje pa si to pobrala???

logične povezave glih ni ne?!

las je od korena naprej mrtev, torej kot da ni del tebe, tako da je že to ena stvar ki ti lahko da odgovor....
je pa verjetno to kaka 100 let stara vraža

vem samo da ti zoba ne smejo spoulit med M ker se težje ustavi krvavitev, to je vse

ti se kar barvaj.

je pa res da, če misliš da si zanosila, v prvem trimesečju nekateri odsvetujejo barvanje, ker je pač kemija in ti preko lasišča lahko pride v telo....

bolj se obremenjuj zakaj nisi dobila M, kot pa z barvanjem biggrin.gif
  • 0

#93 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 February 2007 - 01:30 PM

ej js sm devicka picka, tko da noseca sigurn nism!!!! menstruacijo mam pa tak al tak neredno, tko da me ne skrbi, moj najvecji problem so trenutno lasje!!!! ves kaj bom nardila, frizerja bom uprasala, kako je s tem farbanjem med menstro, on bo ze vedu, kajnede
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#94 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2007 - 03:09 PM

100% se lahko barvaš, js se barvam že od svojga 14 leta naprej, pa vrjem, da je že naneslo, da sem se tud par dni pred menstro, al med njo barvala pa ni blo nikol nobene razlike. Kolk ti kaka barva prime je odvisno predvsem od tega katera barva je pa kakšn pigment maš ti, glede na to ti pol ene barve bol intenzivno primejo druge pa mnj.
  • 0

#95 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2007 - 03:19 PM

mogoče bom čisto mimo usekala, ampak je nekaj povezano z menstrualnim ciklom. tudi recimo depiliranje nog.
kar se pa barvanja tiče se res nekaj bežno spomnim iz mojega otroštva, ko si je mami še delala trajno in ji enkrat ni dobro prijela, potem je pa nekje prebrala da možno zaradi tega.
lahko so to navadne bučke, ampak mislim, da ima menstrualni ciklus nek vpliv (čeprav spet ne takega, da ti bodo lasje odpadli zaradi tega!).
  • 0

#96 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 February 2007 - 05:33 PM

hvala luciferka, ob takih komentarjih me kr prime da bi tekla k frizerju, sam pol pa k pomislm, se ful bojim da bom spet dala kup kesa za nic ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#97 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 February 2007 - 09:12 PM

Zdj to je tko... kot ima luna vpliv na nas in zemljo (ne more noben zanikat tega), tako ima tudi menstruacija. Tko da tiste k verjamejo, kr verjemite še naprej (sama sicer tega še nisem preštudirala, ampak je zih neki na tem). Jst poznam velik primerov kjer se ženskam, ki živijo skupaj (v družini), menstruacija pojavi ob istem času (ne ravno isti dan...).


  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#98 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 February 2007 - 09:55 PM

QUOTE(nihrida @ 13. 2. 2007 - 21:12) View Post

Jst poznam velik primerov kjer se ženskam, ki živijo skupaj (v družini), menstruacija pojavi ob istem času (ne ravno isti dan...).


to je res, meni in materi sta menstruaciji maksimalno par dni narazen. ne vem pa, kako je, če ena jemlje KT in ena ne, ker pri naju jih nobena ne.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#99 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 14 February 2007 - 06:18 PM

Jaz bi se mirne duše barvala med menzo ali pred. Edino voskanja nog & pipanja dlak se vzdržim pred/med menzisom, to pa zato, ker smo takrat najbolj občutljive in zna bit bolečina veliko večja kot običajno.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#100 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 February 2007 - 06:23 PM

hvala vsem za odgovore!!! js sm se odlocla (sicer s tezkim srcem), da bom use skup prestavla za 1 teden, zihr je zihr. pa se tak al tak sm zbolela, ne vrjamm da bo do vikenda kej bols cry.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users