Jump to content


Photo

turbo schuh


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 13 April 2005 - 06:43 PM

A je katera ze kupovala cevlje v turbo schuh a ste bile zadovoljne?sicer pa "mal dnarja mal muzke"IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 April 2005 - 07:53 PM

Nikoli. Aja, enkrat ene copate. Pa niso dolgo zdržali.
Sama nikoli ne kupujem v Turbotu, niti v Massu, ampak samo v Peku in Alpini. Skoraj nikjer drugje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 13 April 2005 - 08:57 PM

totaln sit od cevljev...sama plastika...mal dnarja mal muske...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29035 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 April 2005 - 09:46 PM

se me niti v to trgovino ne spravi, kaj šele, da bi kupovala tam ... mi deluje res smotano ... smile.gif
  • 0

#5 CEBELCA

CEBELCA

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 14 April 2005 - 07:50 AM

Jaz sem si enkrat kupila tam ene čevlje in sem jih tako kmalu zabrisala v kanto, ker so me noge bolele za umret. twisted.gif
To je sama plastik fantastik in ti samo nogo uničuje.
Jaz dam raje malo več za čevlje, pa da so mi udobn in da se v njih dobro hodi.
Tako da odsvetujem kupovanje tam!! :thumbdown:
  • 0

#6 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 14 April 2005 - 09:12 AM

Njihova obutev je ze videti tako poflasta, da niti jurja ne bi dala zanjo. Pa ce bi zanemarila videz, si ne predstavljam, kako se da hoditi v takih cevljih - po moje se ti noge "vzgejo".
  • 0

#7 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 14 April 2005 - 09:44 AM

Nism še nikol nič kupila v tej trgovini. Pa tud če bi hotla kej kupt, ne bi itak nč pametnga najdla, ker majo same ogabne stvari tm notr. Niti en čevelj ali karkoli mi še ni bil všeč, kadar sm šla notr pogledat.

Tko da: :thumbdown:
  • 0
IPB Image

#8 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 14 April 2005 - 01:11 PM

Prov si povedala Mal dnarja mal muske, pa sej res tut na vn zgledajo tko, k da so iz ...smetišča! oops.gif
  • 0

#9 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 14 April 2005 - 01:44 PM

sj kaki lepi se se najdejo ampak kaj k te noge v njih bolijo sad.gif tko da ni glih fajn tam kupovat
  • 0

#10 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 14 April 2005 - 02:20 PM

[quote=Špela]se me niti v to trgovino ne spravi, kaj šele, da bi kupovala tam ... mi deluje res smotano ... smile.gif

Hvala enako! biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#11 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3168 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 April 2005 - 05:24 PM

Zj me boste pa grdo gledale k jo jst nam skritizirala oops.gif

Men je pa ful rči tm všeč, skor zmerej najdem neki zase, zejle sm si kupila take luštne superge, pa natikače si ponavad tm kupujem, vse možno... pa tut prodajalke so ful prijazne. Edino malo bolj svečane čevlje raje kupujem v pekotu ker sem dokaj izbirčna glede tega oops.gif

Pa ful mi je dobr k si lahk sam postrežeš s čevlji ni ti treba prodajalko prost za cifre... V glavnem jest mam zlo pozitivno mnenje glede turbota in rada zahajam tja rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#12 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 14 April 2005 - 05:26 PM

Zakaj bi te pa skritizirale biggrin.gif to je lepo slisat,da si zadovoljna.Jaz grem raje v Humanic.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#13 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 14 April 2005 - 06:09 PM

Tud jaz sem zelo zadovoljna. Sicer me njihovi modeli ne prepricajo velikokrat,ampak dva para cevelck sm pa nasla tud po mojem okusu in so zelo fajn.
Je pa res,da kadar potrebujem kaj bolj elegantnega se pa raje napotim v Alpino,Peko,...je vseeno boljsa kvaliteta in eleganca.
  • 0

#14 Dina

Dina

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 18 April 2005 - 08:12 PM

Jaz sem ene pet let nazaj kar dosti tam kupovala, čeprav je res da je bolj plastik fantasti, ampak vzdržljivi so bili pa blazno. Sem ene čevlje s peto nosila non stop ene dve tri leta, bili so neverjetno udobni in zlepa niso hoteli razpasti. Potem sem si kupila ene take bolj glomazne superge za psa ven vozit za pozimi in jeseni ko je ful dež in slabo vreme, pa jih imam že ene tri leta, pa so tudi bili cel čas dobri, niso puščali vode in tudi za hodit so bili udobni, pa midva s psom kar dolge sprehode delava. Tudi ene sandalce sem tam kupila, pa so bile in udobne in trpežne, ter tudi lepe, zdaj so pa že iz mode, zato jih več ne nosim. Zadnje dve leti ne kupujem več v Tubo Schuju, ampak ne vem ali sem jaz spremenila stil na bolj kvalitetnega ali pa ne delajo več take robe kot včasih. Zdaj mi ni od tam nič več všeč in ne kupujem več.
  • 0

#15 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 04 July 2007 - 04:41 PM

js pa ne kupujem kaj veliko tam,ker ponavadi ne najdem kaj takega da bi rekla ''waaaaaw'' in mi je glupo kupit neke šuhe če mi niso lepi.sem si pa pred 3 leti kupla ene japonke,ko so mi bli začuda lepi in so bli fuuuuul fajni in so dolgo zdržali.
drugač pa ne vem kaj bi rekla o turbotu.je vlk trgovin ko so mi dosti bolj všeč.
  • 0

#16 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2007 - 04:49 PM

V mladih letih nam je mama tam kupovala copate in škornje za na dež biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#17 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 July 2007 - 04:52 PM

ja, jaz sem tudi v mladih letih tja zahajala, zdaj pa nisem bla že sto let.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2007 - 04:55 PM

Kaj sm se zdej spomnla, tam so meli zakon tobogan s kroglicami biggrin.gif Joj, ko sm jst rada hodla v Turbo Šuh, se me vn ni dalo zvlečt biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#19 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 July 2007 - 05:03 PM

Ahahha, jst tudi, vedno sem silila mamo 'Dej gremo u Turbošu!', samo da sem se lahko valjala u tistem bazenu s kroglicami biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#20 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15486 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2007 - 09:23 PM

Men so tut grozni šuhi tam. Edino Dilemca je mela, ko je bla še res čisto majhna od tam ene teniske, ko so mele lučke montirane na petah in, ko si hodil je rdeče svetilo. laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users