Jump to content


Photo

Obrvi


  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#161 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 02 February 2012 - 03:02 AM

Kaj če bi najprej probal az eno naključno senčko temnejše barve, ki jo imaš doma?
Sama ne uporabljam nobenih dopolnil, si pa jih fiksiram z gelom, ker imajo drugače svoje življenje.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#162 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 02 February 2012 - 09:48 AM

Da! Jaz uporabljam navadno Revlon Matte rjavo senčko (v Iliriji jih imajo že nekaj časa v akciji, mislim, da so po 2 evra, po drugih trgovinah so pa okoli 4), brez shimra in kar obstojna. Pa navaden kvadraten čopič s kratkimi ščetinami. Svinčnik za obrvi sem že tudi imela in mi ni všeč. Mogoče za res tanke obrvi.

PJ - nazadnje, ko sem bila pri kozmetičarki, sem vprašala, kako bi mi ona oblikovala obrvi. Jaz imam od nekdaj naravno obliko, populim si le tiste dlake, ki rastejo čisto izven naravnega loka. Takrat sem prišla k njej s popolnoma urejenimi obrvmi - po mojem mnenju, res sem si jih lepo populila ob strani. Ona pa začne govorit, da bi jih najmanj za pol stanjšala, normalno, kakšne pa imam, nič oblikovane. laugh.gif

Sem rekla hvala, bom kar obdržala to. Ma pomoje bi mi jih ful stanjšala, baaaa! ohmy.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#163 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2012 - 10:29 AM

Jaz sem se dva dni nazaj s svojo pogovarjala, ki mi dela brazilsko pa mi je vse razložila, ne bi nič tanjšala, je tud ona za naravno obliko. biggrin.gif Najbrž bom šla kar k njej.
  • 0

#164 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 January 2013 - 09:18 PM

Primer meni perfektnih obrvi:

 

EASY-AND-QUICK.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#165 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 01 January 2013 - 10:41 PM

Res so hude.

 

Samo moraš imeti primerne obrvi, da se jih lahko tako oblikuje....jaz imam bolj redke in ne tako poraščene in iz nič potem ne morem si narediti ne vem kakšnih oblik...razen, če bi si jih risala, to je pa grdo.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#166 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 January 2013 - 10:43 PM

Ja enako. Jaz imam tudi way redkejše. Ampak to kar vidiš na sliki niso 100% natur, so pobarvane, s Catrice Eyebrow Set.

Jaz tudi ne morem več živeti brez mojega MAC svinčnika za obrvi, pa čisto naraven je, ne vidi se, da imam malo pobarvane / osenčene obrvi.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#167 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 January 2013 - 12:24 PM

A si katera ureja obrvi tako? :D Meni to res ni jasno, hahahah.

 

http://www.youtube.c...v=iVmbHB2p4WM#!


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#168 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2013 - 12:48 PM

Js ne, je pa sošolka v Turčiji na to hodila in ima tako lepe obrvi. Pa ful je pohvalila to tehniko. Je pa meni znanstvena fantastika. Je pinceta čisto ok.


  • 0

#169 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2013 - 12:52 PM

Ja, za to sem že pred časom slišala (meni se zdi, da so jim enkrat na ANTM makeover-ju oblikovali obrvi s to tehniko. Mogoče bom enkrat probala :D


  • 0

#170 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2013 - 06:35 PM

Jaz sem o tem brala v enem članku, delajo tako v enem salonu v MB, kjer so prav Turki zaposleni.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#171 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 January 2013 - 06:37 PM

Enkrat bom poskusila :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#172 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82160 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2013 - 06:46 PM

Meni ima ta ženska čisto pretanke obrvi, glede na obraz in obliko oči/vek.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#173 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 January 2013 - 06:48 PM

Meni ima lepe.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#174 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2013 - 06:56 PM

Bom probala kdaj. Tiste odvečne dlake, ki rastejo čisto blizu obrvi je pa pomoje težko zagrabiti z nitko.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#175 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2013 - 12:23 AM

Jaz sem že probala, pa mi je uspelo, samo ful manj sem spretna kot ta v videu :D Pa sploh ni težko zagrabit, ker itak z nitko odbereš dlako, ampak jaz nisem pretirano precizna in ostajam pri pinceti.


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#176 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2013 - 04:54 PM

Za moje obrvi se mi kaj takega ne zdi potrebno, je pinceta čisto dovolj.

Ko sem si barvala lase še na temnejšo rjavo in rdečo, sem barvala tudi obrvi (na temno rjavo) in sem si jih morala bolj redno urejat.

Zdaj jih že nekaj časa nisem barvala, in se itak novo zrasle dlačice ne poznajo toliko, ker so svetle.

Jih pa zaradi svetlosti malce poudarim z rjavim svinčnikom, toliko da deluje še vedno naravno.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#177 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 January 2013 - 05:05 PM

Kaj si bodo še vse namislili.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#178 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 13 January 2013 - 05:32 PM

To je drugače ful stara tehnika, ki jo uporabljajo predvsem na Bližnjem Vzhodu in v Severni Afriki.


  • 1
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#179 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2013 - 10:12 PM

Matilda, s katero barvo pa si si barvala obrvi?


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#180 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2013 - 10:22 PM

Imenuje se Wella Aucola in je prav barva za trepalnice in obrvi. Kupila sem jo pred leti pri frizerki, cene se res ne spomnim več.

Zraven pride še kremni aktivator in pa plastična palička za nanašanje.

 

61Mi9iGs6oL._SL500_AA300_.gif31t3gY5%2B0YL._SL500_AA300_.jpg


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users