Jump to content


Photo

Vitisvelt 1500 tablete?


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#1 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 17 May 2007 - 02:51 PM

torej.. zadnjič sem brala revijo Nika, in odkrila en članek ko je neka igralka jedla te tablete (Vitisvelt 1500) in shujšala v 10 dneh za 10 kilogramov. Te tablete se izgleda prodajajo tudi v sloveniji, in sicer preko Vita Natura. V opozorilu piše, da ni priporočljivo v 7 dneh shujšati za več kot 6kg, če pa že moramo pol neki časa prekinit tablete. Kakorkoli, delovale naj bi naravno na metabolizem al nekaj podobnega, s tem da preprečujejo da bi telo ob normalnih vsakodnevnih obrokih vsrkavalo maščobe, in se te izločijo po naravni poti. S tem naj bi telo prisilile, da bi porabljal maščobne blazinice ki so kot nekakšna zaloga, in tako naj bi se znebili odvečnih kg. Ne potrebujete nobenih diet, šport le še pospeši to naravno hujšanje. Vzel naj bi po 2 tableti pred obrokom. Večina nas največ je za kosilo, tako da predvidevam da pred kosilom. Sedaj pa vprašanje:

Ali ste za te tablete že kdaj slišale?..

Kaj menite o tem?

LP
  • 0

#2 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 17 May 2007 - 02:56 PM

Vita Natura je men en velik nateg. Če kupuješ tablete za hujšanje, jih raje kupuj preko lekarne, ne pa prek nekega kvazi podjetja IMO.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#3 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 May 2007 - 03:09 PM

meni se vse shujševalne tablete, čajčki, praški zdijo en velik nateg. najlažje je pač eno tableto požret in voila! kilogrami kar izginjajo. ja pa ja. pojdi raje v telovadnico, fitness, v naravo in migaj pa tolko glej, da se ne boš nažirala pa bodo kilogrami in maščobe tudi izginjali. pa še veliko drugih pozitivnih učinkov bo.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#4 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 May 2007 - 05:09 PM

To je totalen bullshit, sploh pa ne dojamem folka, ki se temu pusti nategnt. Sej se že sliši brutalno, da hujašaš, zraven pa se po mili volji lahko bašeš s čipsom in zdiš magar pred TV-jem. Jst sem vidla že ogromno teh reklam in mi gre na bruhanje poleg. Ja sj verjamem, da mora imet kakšno pizdarijo notr, da te shujša ampak to je verjetno samo trenutni čas, kaj pa ko nehaš žret to sranje!? Zbajsaš se nazaj, zraven dobiš še duplo porcijo. Sicer pa probajte in se prepričajte tongue.gif , meni tle ni logike (sploh pa je to ena navadna laž kar povdarjajo v reklamah in kar vse bo naravno - pajade in zihr je to še kakšna tropska rožca k so jo šele pred kratkim odkrili in dela čudeže, my ass! laugh.gif ) in ne bi nasedala temu.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#5 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 May 2007 - 05:11 PM

Sem brala, ja.
In mi je največja fora pri tem, ko na koncu piše, da... "če z učinkom tablet ne boste zadovoljni, jih lahko vrnete in vrnili vam bomo denar...

Halooo, tabletke poješ, potem pa jih vrneš? Le kako? blink.gif
  • 0

#6 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2007 - 08:20 PM

QUOTE(_M_ @ 17. 5. 2007 - 18:11) View Post

Halooo, tabletke poješ, potem pa jih vrneš? Le kako? blink.gif

Mogoče v predelani obliki? laugh.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#7 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 17 May 2007 - 08:30 PM

mnjah.. sej tut men se je najprej zdelo use krneki. Čeprav, ful sm postala radovedna glede tega, in me res zanima kaj je na tem. Drugače nisem pretežka, in preveč zaobljena, samo od nekdaj sem imela na rokah in trebuhu pod popkom nekaj odveč. Tega nikakor nemorem spravit stran, čeprav poleti plavam, pozimi smučam in bordam, vsak teden 3x jaham... skratka, noče in noče stran. Indeks je pa 21 drugače, čeprav tut to se mi zdi krneki tongue.gif Glede vračanja pa mislim da samo škatlco lahko pošlješ pač da si jih mel al nekaj takega pa ti vrnejo.
kakorkoli, jaz sem razmišlala o tem že samo iz radovednosti, ne pa da nebi bla zadovoljna s sabo. čeprav me tiste blazinice res motijo ker nebi smele biti tam smile.gif)
  • 0

#8 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 May 2007 - 09:06 PM

saj jaz sem tudi že razmišljala, se mi tistih 5 jurjev al kok je, ne zdi tok velik, da neb mogla probat oops.gif
  • 0

#9 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2007 - 09:47 PM

Tle meni ne gre tlko za vprašanje denarja. Večji problem se mi zdi kolko škode na tvojem telesu lahko nardijo take tablete. Nekoč so ble ene, ki so te shujšale tako, da so posrkale vodo iz celic ... Zelo, zelo zdravo ermm.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#10 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 19 May 2007 - 05:02 PM

QUOTE(Jaz @ 17. 5. 2007 - 15:51) View Post

Ne potrebujete nobenih diet, šport le še pospeši to naravno hujšanje. Vzel naj bi po 2 tableti pred obrokom. Večina nas največ je za kosilo, tako da predvidevam da pred kosilom. Sedaj pa vprašanje:

Ej, brez veze se je sploh matrat z nekim športom, škoda cajta, a ni res? Ti samo lepo naroči tablete in "hujšaj po naravni poti". Kaki fitness, zrava prehrana in dodatki neki ... efedrin je pa itak za pussyje. Ti lepo Vitisvelt 1500 zobaj, pa bo. Škodi verjetno ne, če pa že ... kaj pa danes ne škodi ...
Športa pa raje ne, da ne boš kaj preveč pospešila naravnega hujšanja - saj pravijo da več kot 6kg v enem tednu ni fajn. Pa še prav imajo. Dejansko slaba kila na dan ni kul ...
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 May 2007 - 06:37 PM

Mimogrede... danes sem probala trampolin in se mi zdi ena intenzivnejših naprav. Razni orbitreki se lahko skrijejo. Še tek ni tako naporen.

Tudi meni so razne tablete popolnoma mimo. Zakaj ljudje tega ne dojamejo? Mam rajši sto kil, kot pa da bi jedla tablete. Vse je v glavi - tudi vzdrževanje telesne teže. Če si pripravljen kaj narediti zase, lahko tudi shujšaš. Če pa ne, pol je pa itak brezveze. Pol pa tudi nima smisla jesti tablete.
Izvzeti so vsi tisti, ki imajo kakšne zdravstvene probleme in so zaradi tega debeli.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 19 May 2007 - 06:45 PM

A to pomeni da bi imela 100kg in to še vzdrževala? biggrin.gif
  • 0

#13 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 19 May 2007 - 07:13 PM

Raje mam 100 kil kot pohamsam ene fejk tabletke (:

Aja ej,če verjameš tem nategom...Bad for you. Shujšala boš kratkoročno,če boš pa se začela gibat in spremenila prehrano pa dolgoročno. Poleg tega boš mela počutje za 300% boljše...

Ampak če maš rajš tablete...go for it.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#14 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 May 2007 - 07:15 PM

QUOTE(sajk @ 19. 5. 2007 - 16:02) View Post

Ej, brez veze se je sploh matrat z nekim športom, škoda cajta, a ni res? Ti samo lepo naroči tablete in "hujšaj po naravni poti". Kaki fitness, zrava prehrana in dodatki neki ... efedrin je pa itak za pussyje. Ti lepo Vitisvelt 1500 zobaj, pa bo. Škodi verjetno ne, če pa že ... kaj pa danes ne škodi ...
Športa pa raje ne, da ne boš kaj preveč pospešila naravnega hujšanja - saj pravijo da več kot 6kg v enem tednu ni fajn. Pa še prav imajo. Dejansko slaba kila na dan ni kul ...


laugh.gif Naš sajčimir ima vedno prav!



  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#15 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 19 May 2007 - 07:15 PM

Ja, res je. Lari fari.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#16 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 20 May 2007 - 08:46 AM

To so pa mojemu fotru podturili, vzorčne kapsule. Jooj in posledica? Pred kosilom je to res vzel, ampak on ima pa delo čaz dan in sprehod s psom, ga je moral skrajšat in večino časa preživel na školjki biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#17 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 20 May 2007 - 10:02 PM

Moj stric je nabavil neke tablete za hujšanje, ne vem če ravno te.. skratka, folk ga ful sprašuje "no joško, kolk je šlo dol" in on nazaj njim "25 evrov"..

Zame je vedno bil to larifari, če bi ti tableti res tko deloval potem dans ne bi blo močnejših ljudi.
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#18 anjani

anjani

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 23 May 2007 - 09:26 AM

QUOTE(Jaz @ 17. 5. 2007 - 15:51) View Post

torej.. zadnjič sem brala revijo Nika, in odkrila en članek ko je neka igralka jedla te tablete (Vitisvelt 1500) in shujšala v 10 dneh za 10 kilogramov. Te tablete se izgleda prodajajo tudi v sloveniji, in sicer preko Vita Natura. V opozorilu piše, da ni priporočljivo v 7 dneh shujšati za več kot 6kg, če pa že moramo pol neki časa prekinit tablete. Kakorkoli, delovale naj bi naravno na metabolizem al nekaj podobnega, s tem da preprečujejo da bi telo ob normalnih vsakodnevnih obrokih vsrkavalo maščobe, in se te izločijo po naravni poti. S tem naj bi telo prisilile, da bi porabljal maščobne blazinice ki so kot nekakšna zaloga, in tako naj bi se znebili odvečnih kg. Ne potrebujete nobenih diet, šport le še pospeši to naravno hujšanje. Vzel naj bi po 2 tableti pred obrokom. Večina nas največ je za kosilo, tako da predvidevam da pred kosilom. Sedaj pa vprašanje:

Ali ste za te tablete že kdaj slišale?..

Kaj menite o tem?

LP


Pozdravljena, tudi sama sem u Niki zasledila clanek o cudeznih tabletah, in jih tudi sama narocila...kot izgleda neuspesno , saj se vedno cakam na posiljko. Zanima me ali si tudi ti narocila tablete in ali imas slucajno stevilko (kjer naj bi se jih narocilo prek tel.)???
  • 0

#19 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25757 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2007 - 10:50 AM

Enkrat sem gledala eno nanizanko. Bejba je v ful kratkem času shujšala (in zato so jo ene barbike sprejele v skupino). Shujšala je pa tako, da je prek interneta naročila ene 100% naravne tabletke. Nazadnje se je izkazalo, da je bila v tabletkah trakulja. Nič se niso zlagali - 100% naravna in zelo hitro shujšaš.
  • 0

#20 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 May 2007 - 09:55 PM

sick.gif fuj.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users