Jump to content


Photo

Instagram


  • Please log in to reply
3942 replies to this topic

#61 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2019 - 09:26 PM

Dobro, samo zadnje dni je nenormalno toplo, z otrokom sva šla prej na sladoled, mimo naju pa ena s kapuco potegnjeno do nosu. : ))))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#62 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26383 posts

Posted 18 December 2019 - 09:30 PM

Jaz tudi danes z bundo, ovita v topel sal in v gojzarjih, ampak z vrocino ane :D
  • 0

#63 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2019 - 09:36 PM

Ok, to je drugo, če si bolna. :\
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#64 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23536 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 December 2019 - 02:16 PM

Hahahaaha!! : )))

Cocooo, Kamiiii!! : ))) Aha, Matildo sem še pozabila. : )

hahaha. Nekomu se pa res da vse to slikat

Kako so nekateri lepo upgrade-al gleženčke. Tisti z elastiko okoli mi je sploh všeč ... tak fensi


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#65 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82703 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 December 2019 - 02:23 PM

Saj to različni slikajo in potem pošljejo temu. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#66 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30782 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 December 2019 - 06:21 PM

Mah zunaj je noro toplo za ta cajt. Jst se pa čudim zadekanim otrokom s kapami na glavah, jao. Zgleda, da ko enkrat začnejo nosit kape, je pote par mesecev ne snamejo ne glede na temperature.
  • 0

#67 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2019 - 08:40 PM

^^
:lol:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#68 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25740 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2019 - 08:48 PM

Samo res! Jaz sem jima bundi dala v omaro, sta na softshellih
  • 0

#69 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25301 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 December 2019 - 08:50 PM

Ja, ej, jaz sem najine softshelle ravno pospravila prejsnji vikend in sem danes zunaj na sprehodu prav razmisljala, da jih lahko kar nazaj iz omare privlecem. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#70 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2019 - 10:50 PM

Se mi zdi, da je postalo že kar običajno, da sezonskih oblačil ne potisneš več na dno omare za par mesecev. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#71 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25301 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 December 2019 - 07:55 AM

Saj ostalega res ne dajem, edino jakne in cevlje, ker nimava prostora na hodniku za garderobo.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#72 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26383 posts

Posted 22 December 2019 - 06:17 PM

Ja groza, to samo gledam koliko enih igrac in sare imajo eni, kako lahko zivijo v takem?!?!? Saj vem, jaz sem verjetno za take osebe pa pusta. Naletela sem na novo objavo od Lare KN 😬
  • 0

#73 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16960 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2019 - 09:32 PM

 
Se strinjam, vse je marketing dandanes. Ko greš po cesti letaki, mimo trgovine letaki, na youtube reklame ki se jih ne da preskočit, vlogerji/blogerji perejo možgane...vse se vrti samo okrog denarja. Mene je že parkrat prijelo, da bi kar vse zbrisala, ampak sem se potem malo znašla. :)
 
In sicer imam dve rešitvi: - ena fajn čistka - da odslediš vsemu kar te ne zanima
- ali pa da odpreš še en račun (tako imam jaz), če se nočeš komu zamerit zakaj jim ne slediš. Jaz imam še en račun na katerem mogoče sledim 15 ljudem (razne ustvarjalnice in pa prehrana) pač po želji kaj te zanima in tako se večina prijavljam na ta račun in dnevno potem pogledam res tisto kar mi je v veselje in ne izgubljam časa s storyi od vseh možnih znancev. Na privat osebni račun pa se potem vpišem kdaj ko mi je res dolgčas. :D Poskusi, preklapljanje med računi je pa itak najbolj enostavno na instagramu. Pa ne poveži seveda tega računa z nobenim drugim računom npr. fb itd. drugače se ti spet naberejo nepotrebni sledilci...


Hm, starega računa pa se ne da izbrisati?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#74 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2019 - 03:13 AM

Seveda lahko izbrises stari racun, ce to zelis. Meni odgovarja da imam oba, le da pac locena.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#75 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16522 posts
  • Gender:Male

Posted 02 January 2020 - 10:36 AM

https://instagram.co...d=1c8sxxuk5g8kz

Ljudje res nimajo vec idej kaj bi se izsrali iz sebe.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#76 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16960 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2020 - 05:52 PM

Seveda lahko izbrises stari racun, ce to zelis. Meni odgovarja da imam oba, le da pac locena.


Aha, sem ocitno spregledala.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#77 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16960 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2020 - 09:45 PM

Drjoshuawolrich, ta bi bil zate. Nasprotje Ane :D


Ta je kul, hvala. Meni je predvsem common sense všeč namesto fanatičnih pravljic
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#78 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22413 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2020 - 09:40 PM

Jaz pa se vedno, ko gledam kake posnetke, ko se te instagramerke snemajo med hojo na kakšnih javnih mestih in nekaj razlagajo, vprašam, kako debilno mora to v živo izgledat. :lol:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#79 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25974 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2020 - 01:58 AM

Sem že srečala kdaj v živo, se mi pa zdi manj debilno od poziranja na raznih “insta-spots”. Ravno za vikend sem videla eno, ki je prišla do klopi ob morju, se opremila s sončnimi očali, klobukom ter se začela nastavljati za “popolno” sliko. :butl:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#80 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27062 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 January 2020 - 07:29 AM

To ni se nic. Na Baliju, Filipinih, itd. so na najbolj atraktivnih tockah odprte izposojevalnice oblacil, kjer si lahko sposodis vse za popoln outfit za popoln insta shot, od dolgih oblek do modnih dodatkov. :butl:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users