Jump to content


Photo

Lak za lase


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 29 April 2006 - 04:35 PM

Punce, a poznate kakšen dober lak za lase. Mami je imela včasih enega italijanskega (se ne spomnim več imena), ki je bil ful dober, zdaj pa ga pri nas ne prodajajo več cry.gif Vsakega, ki ga sedaj kupim, mi naredi suhe lase ali pa nima nobenega učinka.
  • 0
IPB Image

#2 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26149 posts

Posted 29 April 2006 - 06:30 PM

js vse izdelke za oblikovanje las uporabljam od welle.zj tko je,vsakmu tipu las drugo paše.
  • 0

#3 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 29 April 2006 - 09:06 PM

A imaš tudi mogoče, kakšen lak od Welle?
  • 0
IPB Image

#4 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26149 posts

Posted 01 May 2006 - 01:07 PM

ja mam ja. trenutno uporabljam wellaflex -hydro style(extra strong hold) je tak modr.prej sm mela pa zlatga(ne vem imena ermm.gif ) tist je biu bolš
  • 0

#5 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 01 May 2006 - 01:52 PM

hvala, si bom šla mal pogledat te lake... od Welle še nisem imela
  • 0
IPB Image

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 May 2006 - 03:43 PM

Tigi Masterpiece ... totalno kvaliteten lak, daleč najbolj od vseh, kar sem jih preizkusila. Diši krasno po tropskem sadju, lase lepo utrdi, ampak jih ne zlepi ali zvozla. Da se ga tudi lepo odstranit s krtačenjem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 01 May 2006 - 04:13 PM

Mmmmm, tropsko sadej!!! Dilema, a mogoče veš, kje se da dobit tega Tigija?
  • 0
IPB Image

#8 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2006 - 04:30 PM

pa cena biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#9 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 01 May 2006 - 05:09 PM

QUOTE(ora)
ja mam ja. trenutno uporabljam wellaflex -hydro style(extra strong hold) je tak modr.prej sm mela pa zlatga(ne vem imena ermm.gif ) tist je biu bolš


Mmhm, tega mam js tud. In mi je kul, čeprav sovražim lake, kr sm mela tak blesav okus v ustih vedno ko se je mami sprejala v kopalnci, pol ga pa inhaliraš tako ali drugače, sapo zajet skoz usta je super zadetno biggrin.gif pri temle pa potrpim(vsaj še ena dva mesca dokler mi čupa ne zraste spredi tok da je ne bo treba sprejat), ker mi blazno radi grejo laski na desno, če jih ne posprejam in uštimam na levo smile.gif Iija. Pa fajn je tud ko si jih zravnam, tud če je vlažno (sneg, dež, avtopralnica, bilokaj biggrin.gif ) da mi kr zdržijo ravni. Jop. En glasen ja za wellaflex. Za tamodrega:) :arrow: IPB Image :thumright:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#10 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 May 2006 - 06:51 PM

Men je ful dobr Taft - za barvane lase.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 May 2006 - 10:06 PM

QUOTE(soraya)
Mmmmm, tropsko sadej!!! Dilema, a mogoče veš, kje se da dobit tega Tigija?


Tigi se prodaja v določenih frizerskih salonih ... iz kod pa si? Stane pa 3.000 tolarjev.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 03 May 2006 - 05:36 PM

A to lahko, kar prideš v salon in rečeš, da bi kupila lak za lasa? A ni pogoj za prodajo izdelkov, da se pri njih tudi strižeš? Sem pa iz Litije
  • 0
IPB Image

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 04 May 2006 - 10:46 AM

QUOTE(soraya)
A to lahko, kar prideš v salon in rečeš, da bi kupila lak za lasa? A ni pogoj za prodajo izdelkov, da se pri njih tudi strižeš? Sem pa iz Litije


Ja kr tko, kot, da si v trgovini biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 May 2006 - 10:48 AM

QUOTE(soraya)
A to lahko, kar prideš v salon in rečeš, da bi kupila lak za lasa? A ni pogoj za prodajo izdelkov, da se pri njih tudi strižeš? Sem pa iz Litije


Ne, striženje ni pogoj. Ti samo prideš tja in rečeš, da bi kupila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 May 2006 - 12:56 PM

QUOTE(DiLeMa)
Tigi Masterpiece

Ja. IPB Image
Še mojega fanta je na počitnicah navdušil. Ga je mi vsak dan kradel. biggrin.gif Si ga bo zdaj kupil.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 04 May 2006 - 01:07 PM

jz mam taft za normalne lase,uzad pa piše :

3v1 učinek :viden volumen,besern sijaj in prožnost kašmirja.Ne obteži las in jih zaščiti pred izsušitvijo.Ne zlepi las in se zlahka razčeše... rolleyes.gif
ok,volumn je pač tak kokr ga maš,nobenga sijaja ne opazm,še mn kšno prožnost kašmerja,lase zlepi in se jih stežka raščeše :!: rolleyes.gif
  • 0

#17 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 04 May 2006 - 05:19 PM

A je mogoče v BTC ali Citiy Parku v Lj salon, kjer je možno kupiti Tigija?
  • 0
IPB Image

#18 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 May 2006 - 06:21 PM

http://tigi.studioma.si/saloni.php
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#19 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 May 2006 - 07:53 PM

soraya: tam znaja tudi malce naviti cene, sej veš - dražja in bolj nobel lokacija rolleyes.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 May 2006 - 07:33 AM

Po mojih izkušnjah imajo v tem salonu veliko izbiro (nikol jim nič ne manjka) pa cene so enako kot na netu.

FRIZERSKI SALON ALEXANDRA
TRG REPUBLIKE 1, pasaža Maximarket
1000 LJUBLJANA
Telefon: 01/251-39-51
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users