Jump to content


Photo

Tek


  • Please log in to reply
800 replies to this topic

#21 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 31 March 2005 - 08:44 PM

Nike, prav za tect, mi je tam svetoval. 23 jurjev so bile. slikce pa nimam :/ Edin ce je kej na netu, sam ne poznam stvari.
  • 0

#22 teenagerka

teenagerka

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Interests:vse

Posted 22 April 2005 - 01:46 PM

jaz sem tudi začela tečt pred kakim tednom, včasih vzamem s sabo psa, včasih pa grem sama smile.gif ampak ti predlagam da če maš psa kot je moj, da se vsakih 10 metrov vstavi in ga morem pol dobesedno vlečt za sabo da se kam premakne, to ni pretirano dobra motivacija biggrin.gif tako da raje nikitko poslušaj pa kakšno punco zraven vzami, bo tut ego nardil svoje biggrin.gif če pa nobene ne dobiš pa se s kakim kolegom, ko je par km od tebe pa do njega teči na pijačo (športniki pijejo seveda brezalkoholno wink.gif ) potem pa tek še nazaj do doma pa maš lepo rundo za tečt wink.gif
  • 0
preety women walkin' down the street...
preety woman try to fly by feet..=)
user posted image

#23 mini

mini

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:LJ
  • Interests:Tipi

Posted 05 May 2005 - 02:48 PM

Že cel mesec laufam na Rožnik... dvakrat zaporedoma, če sem pri volji. Vsak drugi dan! Pa nimam najdražjih superg, pa tud mal hitrej laufam kt 4-6 km/h oops.gif

Rečem vam, vse je v glavi!

A bi šou kdaj kdo z mano? wink.gif
  • 0
Polhne ustnce in tmni kodrčki...

#24 mecajek

mecajek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 06 February 2006 - 07:05 PM

Ima kdo kakšen dober predlog glede tekaških copat?
Iščem nekaj primernega za okol 20k pa za raznovrsten teren.

Nosi katera hoferjeve tekaške obleke? Cena me zanima.
  • 0

#25 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 February 2006 - 09:41 PM

Pod 20k ne kupuj, je škoda kolen, zelo dobro je imeti dober tekašli copat. Za podobno ceno se dobi Nike Air Pegasus ... kvalitetna reč. Sicer pa - pobrskaj po tekaškem forumu za kake nasvete. Za slabše vreme so dobri Air Max Moto.
Kar se tiče Nike - glej Bowerman serijo. Ostalih firm pa ne poznam, mi Nike krasno služijo. Zgoraj omenjena dva modela.
  • 0

#26 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 February 2006 - 10:22 AM

s tekom začni tako,da se obleči v primerna oblačila,obuj si superge,lase spni v čop in laufi biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#27 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 09 February 2006 - 08:28 PM

Ne gre. Ne morem spet las v čop blink.gif
  • 0

#28 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 06 March 2006 - 06:17 PM

jst sm si pa nabavla ene nike tekaške čevle. tko da zdejle k bo sneg šou stran (upam da čim hmau mad.gif ) bom še mp3 uklučla in začela tečt. tek mi je dobr z to ker lahko zravn tut ko tečš razmišlaš o bilokaterih stvareh biggrin.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#29 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 06 March 2006 - 06:25 PM

QUOTE(xonethousandtearsx)
zravn tut ko tečš razmišlaš o bilokaterih stvareh biggrin.gif .

jest pa ne morm tega...

1. če sem jezna, tečem prehitro in pregorim
2. včasih se zasanjam in ugotovim, da se mi ne da več
3. nikoli ne pridem do zaključka, ker me zmerja kaj zmoti
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#30 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 06 March 2006 - 06:35 PM

Tiste, ksi tse iz Ljubljane..kje tečete?? Jst živim za Bežigradom in se mi še sanja ne kam bi lahko šla tečt! Usepovsod same ceste ermm.gif Kdaj mi prov zasede, da bi šla mau laufat sam k ne wem kam...avtomobilskih izpuhov pa res ne bi vdihavala.
  • 0

#31 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 March 2006 - 07:20 PM

QUOTE(vrana)
Tiste, ksi tse iz Ljubljane..kje tečete?? Jst živim za Bežigradom in se mi še sanja ne kam bi lahko šla tečt! Usepovsod same ceste ermm.gif Kdaj mi prov zasede, da bi šla mau laufat sam k ne wem kam...avtomobilskih izpuhov pa res ne bi vdihavala.

Kje iz Bežigrada pa? Jaz sem iz Novih Stožic, zraven je udobno blizu gramozna jama, PST ... tudi proti hipodromu se gre lahko ... Če si pa na začetku Vojkove/Linhartove ti pa seveda ni spasa biggrin.gif
  • 0

#32 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 06 March 2006 - 07:27 PM

[quote=\"sajk\"][quote=vrana]Če si pa na začetku Vojkove/Linhartove ti pa seveda ni spasa biggrin.gif[/quote]

tongue.gif
  • 0

#33 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 March 2006 - 08:23 PM

IPB Image
  • 0

#34 dea

dea

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:Lucija

Posted 08 March 2006 - 12:43 PM

QUOTE(Damjan)
Živjo.

Pravijo da pomaga, če imaš družbo. Upam da bo moj kuža zadoščal ;)

lp
Damjan



Meni mora tudi kuža zadoščati ni kaj.

Bo že pomlad al ne???
  • 0
Srce lahko presadimo, srcnosti pa ne.

#35 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 25 March 2006 - 11:30 AM

Živjo!

Jaz s tekom nimam problemov. Imam dalmatinca, ki ne zna hoditi, edino kasira ter galopira biggrin.gif

Tak da sploh ni problema, samo pozorna morem bit skoz, ker se gospodič spomne, in se obrne nazaj in preveri vonjave.

Sama pa nkakor ne morem tekat, al pa tisti trapasti krogi v šoli rolleyes.gif
  • 0

#36 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 April 2006 - 03:11 PM

QUOTE(Anja88)
Živjo!

Jaz s tekom nimam problemov. Imam dalmatinca, ki ne zna hoditi, edino kasira ter galopira  :D  

Tak da sploh ni problema, samo pozorna morem bit skoz, ker se gospodič spomne, in se obrne nazaj in preveri vonjave.

Sama pa nkakor ne morem tekat, al pa tisti trapasti krogi v šoli  :roll:


Ahahah, hudo:) Se mi dopade tale tvoj pikec:) Ej, jaz občasno sprehajam sosedovga psa in je isto, samo divja ko zmešan, pol pa zavoha kej in jst ne opazim, tok da mu povodec dol ne povleče ko se kr naenkrat ustavi jaz pa naprej laufam. Raje tečem sama, zato gre z moje strani na sprehod glih 1, 2krat tedensko. Tale teden je že iskoristil svoj bonus smile.gif

Kar se samega teka tiče, men je ful važno da je vreme kuker tuk vredu, da ni neki mokro in mrzlo. Pa zdejle, ko je pomlad in je zuni tk lepo, zelena trava, krasno. Še najbolš je pa poleti, ko lahko laufam po sveže pokošeni travci (v neposredni bližini hiše orjaški travnik smile.gif z orjaškimi krtinami sicer, ma gležnji so zaenkrat še zdržali:) itak grem pa bolj poredko celo turco sam po travniku).

Ja. Men je pa kul. Sam dobit morš tisto začetno kondicijo, ko ti da pol zagon za upgrading smile.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#37 spel4

spel4

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts
  • Location:kranj

Posted 23 April 2006 - 07:46 PM

dons je bil deveti dan odkr vsak dan tečem. začela sm z dvema prjatlcama...rekle smo si, da ne bomo hodile (in klepetale), amapk bomo tekle. sprva smo po 600m prenehale in si privoščile odmor...po 3 dneh smo pretekle že km, ne da bi se ustavile. dons pa je bil napredek še vidnejši. pretekle smo 1,5 km. pol pa mal počijemo (mal hodmo), pol pa spet tek. kondicija se kr nabira, pr mišicah je pa tud že opazen napredek. biggrin.gif
  • 0
...na koncu izberem to, kar mi sede - spet mislim na tebe...

#38 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 April 2006 - 10:09 PM

Naj te ta uspeh ne zapelje ... oz. če resno padeš v tek, boš lahko v dveh mesecih pretekla 10km. Se pravi - boš zmogla. Ampak ne počni tega, drži nizko mejo nekaj časa, recimo 2.5 ali pa magari 5km. Več ne ... in teci samo po mehkem terenu. Asfalt črtaj.

Sicer bodo težave s koleni ... (nihče ne verjame, dokler ne proba, zadnji tak primer je sodelavec, ki se mi je smejal in razlagal koliko je pretekel. Prejšnji teden pa "stari, jst sm si pa po mojem kolen sfukal" biggrin.gif).
  • 0

#39 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 23 April 2006 - 10:47 PM

zato se js teka raje kar izogibam twisted.gif
gleznje in kolena sm si s***ala na treningih odbojke (predvsem na kondicijskih, kjer trener ni poznal meja mad.gif )..tak da grem velik aje na kolo..al pa kr sobnega zajaham (pozimi) pa je to to wink.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#40 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 24 April 2006 - 10:25 AM

kaj vi mislite da je dobro it vsak dan tekat ali je fajn naret 48-urski odmor mezmes? to sem namreč prebrala na moj trener.
drgač pa zdaj hodim približno 4-krat tedensko laufat odkar ni več snega in moram rečt, da se pozna predvsem na počutju...upam pa da se bo kmalu tudi na telesu wink.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users