Jump to content


Photo

glivice in vnetja


  • Please log in to reply
254 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 August 2008 - 04:56 PM

Če nič ne peče, boli, ni občutljivo, potem ni nič. Običajen izcedek.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 06 August 2008 - 06:47 PM

ne nič me ne boli ali pa kaj, samo smotano oz. nadležno in neprijetno. mogoče katera ve zakaj imam to in kako bi se tega rešila?
lp, hvala
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#43 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 August 2008 - 07:09 PM

kaj srbi?
  • 0

#44 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2008 - 08:22 PM

QUOTE(žabica @ 6. 8. 2008 - 13:54)  

nekaj bi vas rada vprašala oz prosla za nasvet...
že nekaj časa pred menstruacijo imam neke grudice (bele barve oz. malo rumene) kot sesirjeno..to opazim ko grem na wc na papirju. a bi mogoč katera vedela kaj je to??
mogoč sm malo čudno opisala ampak ne vem kako bi drgač.
hvala

Jst sm imela čist isto in mam še zdej včasih.Pa sm bla pr ginekologu in je reku, d je to čisto normalno. Tako da nej te ne skrbi. Pač nekako naznanja konec ovulacije, ko sluz ni več taka vlečljiva in redka... smile.gif se pa očitno ne da odstranit tega :/ drugače si dej kšne mini vložke, ker zna bit mal neprijetno, ampak se da potrpet...
  • 0

#45 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2008 - 10:12 PM

Meni se to tudi včasih pojavi.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#46 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2009 - 12:37 AM

Mojemu fantu se na glavici penisa občasno pojavijo čisto majhne rdeče pikice in pravi, da ga tudi srbi. So to glivice? Ponavadi mu po nekaj dneh izgine. Tega se lahko nalezem tudi jaz, ne? Kaj pa če uporabljava kondome? Jaz sicer nisem imela še nobenih težav s tem. Sem mu svetovala, naj gre k zdravniku, ker nočem, da bi se jaz česa nalezla, ampak ni bil ravno navdušen... down.gif Ga bom morala še malo prepričevat, trmavca. rolleyes.gif smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#47 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 13 November 2009 - 12:48 AM

Jap, to je vnetje. Glede na to, da spita brez kondoma, je zelo verjetno da imaš tudi ti, pa mogoče ne veš. Canasten kremo lahko kupiš v lekarni, pa naj se maže z njo.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#48 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2009 - 01:18 AM

Uporabljava kondome. Sem mogoče malo nerazumljivo napisala. Včasih pa tudi brez kondoma(zadnje čase tega sicer ne prakticirava več) ali pa kdaj samo na začetku malo brez. Nisva pa nikoli brez kondoma takrat, ko je imel te pikice. Dvomim, da mam tudi jaz, ker sem bila ravno pred enim mesecem na rednem odvzemu brisa in je bilo vse popolnoma normalno. Če bi tudi jaz imela kaj, bi se najbrž tam pokazalo. No vseeno upam, da ga uspem prepričat, da bi šel k zdravniku, ko se mu bo spet pojavilo. Al mislite, da to ni potrebno in naj si pač samo Canasten kremo nabavi in je to to?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#49 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 13 November 2009 - 11:18 AM

Ja, pomoje tudi če bo šel k zdravniku, bo dobil canesten kremo. Krema je baje dovolj, kak teden mazanja 2x na dan.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#50 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2009 - 11:54 AM

A je treba mazat samo tisti čas, ko se mu to pojavi ali cel teden? Njemu namreč včasih že naslednji dan izginejo pikice.

Pa hvala za pomoč. smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#51 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 November 2009 - 01:31 PM

naj se maže toliko časa, dokler so pikice.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#52 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2009 - 01:37 PM

Aha, ok! Hvala, mu bom posredovala nasvet. smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#53 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2009 - 05:43 PM

LOL tema je "glivice in vnetja", zadnji post pa od Marmelade; na hitro preletim forum in preberem "glivice in marmelada" biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#54 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2009 - 07:02 PM

Hihi. laugh.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#55 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2009 - 12:54 PM

Jst mam spet težave. Mela sem pred kakim mesecem pa pol glivično vnetje nožnice in sem si po parih dneh podravila z naravno metodo tampon, namočen v jogurt.
Bel skutast izcedek v grudicah in srbenje je izginilo, sva pa mela težave pri spolnih odnosih, ker me je vedno neki peklo okoli nožnice. Okoli torej, sploh ne not.
In par dni nazaj sem jo spet dobila. Šla sem po Canesten vaginalno tableto in si jo vstavila v četrtek zvečer. Danes imam še vedmo malo skutastega izcedka, srbi me, peče, seksat ne morva.

To se že tok vleče, je mela kera podobne bleme? Kaj naj naredim?
A je možno, da mam to zato, ker hodim plavat?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#56 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 22 November 2009 - 03:00 PM

Princeska, jst ko sem bila mejhna sem imela s tem skoos probleme, pri kakšnih 7 letih, VEDNO zaradi bazena. In takrat sem šla potem ene 2x h ginekologu, so mi vstavili eno cevko, po kateri so mi v notransjost spustil vodo, da se je to spralo al saj nevem. Mi je bilo pa BLAZNO neprijetno, sem bla tok mejhna, samo kakšnih 7 let stara cry.gif Tko da ja, pomojem je to zaradi bazena. Mogoče še posebaj, če si v kakšnem obdobju bolj občutljiva, al nevem zaradi česa je to, jst zdej z bazeni nimam več problemov, v otroštvu sem jih mela pa ogromno sad.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#57 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 22 November 2009 - 03:10 PM

jaz sem se šla pred leti 2krat kopat in sem imela 2krat potem vnetje down.gif Ziher je od bazena, jaz se prav zaradi tega izogibam
  • 0

#58 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2009 - 03:25 PM

Se mi je kr zdelo. A naj sedaj počakam, das mine, ker sem itak že vzela Canesten ali moram k ginekologu? Ker dvomim, da lahko kaj več kot to naredi.

Plavat ne bom več hodila. Plus, da mam vsake toliko po bazenu alergijo. Kr neki!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#59 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 15 December 2009 - 09:53 AM

Meni se srbečica in pekoč občutek vlečeta že več kot en teden. Metodo s tamponom 3x dnevno za pol ure uporabljam že od začetka pa mi v bistvu samo odleže, preneha pa ne. Včeraj sem si čez noč ustavila to Canesten vaginaleto in danes zjutraj je bilo še bolj porazno sad.gif . Meni se bo zmešalo, ker je res ne za zdržat tolk srbi. Spomnim se, da sem enkrat, ko se mi je to tolk časa vleklo šlak zdravnici in sem potem mogla ene 4 mesece jest ene kapsule, šele potem je bilo bolje. Zdaj pa ne vem kaj narest, a nej grem za vikend k osebni zdravnici, če ne bo bolš, a nej še počakam. Ponavadi si še kar nekako spomagam sama, zdej sem pa že prov obupana, ker se mi zdi, da bi se lahko do krvi spraskala.
  • 0

#60 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2009 - 10:12 AM

Jst mam zdle kronična vnetja. Že tretje vnetje!!
In sm najprej povezovala to s plavanjem, zato je zdravnica rekla naj pač neham plavat in počakam, zdej sm pa še na eni terapiji s canesten tableto+mazilom, če to ne bo pomagalo, grem tja, da dobim neko zdravilo.
Pri meni je fora v tem, da se srbečica neha in zgleda, da je vse v redu, pa sem mi čez 2 tedna spet pojavi+imam pekoče sp.odnose.

Ora, poskusi še s kombinacijo canesten krema, meni je ta ful pomagala, drugače pa odhod k zdravniku, ker nimaš več kej narest. Vem pa kako je tečno sad.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users