Jump to content


Photo

glivice in vnetja


  • Please log in to reply
254 replies to this topic

#161 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 13 June 2010 - 03:28 PM

Jst sem si pa s tisto palčko, se da veliko globje vstavit. Stranskih učinkov nisem imela, samo ful je ogabno, ko se tablet "stopi" pa potem teče ven, ew sick.gif biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#162 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 13 June 2010 - 03:37 PM

Men tablet ni tekel ven, vaginaleta (bl mastna) pa ful laugh.gif
  • 0

#163 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 14 June 2010 - 06:25 PM

Hvala vama.
  • 0

#164 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2010 - 09:10 PM

men je ginekologinja enkrat predpisala Vagisan vaginalete in mi rekla, naj si dam to zvečer not, oblečem gate in dam gor vložek, ker zna to potem zjutraj ven stečt.
  • 0

#165 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 14 June 2010 - 10:54 PM

Jaz ob uporabi taksnih ali drugacnih vaginalet zvecer (vcasih tudi cez dan) vedno uporabim vlozek ("pravi" vlozek, ne samo onega malega za vsakodnevno uporabo), ker mi velikokrat stecejo ven. Je pa bolje (in najbrz tudi ucinkoviteje), ce vaginaleto vstavim globlje. Mi pa ni panike, ce stece zdravilo ven - si predstavljam, kako na poti spira in mori male zelene and it makes me happy. : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#166 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2010 - 05:58 AM

jaz sem si zadnjič dala not vaginaleto, za njo pa še skodelico....it worked big time.

which reminds me - moram si nabavit vaginalete, ker so se mi zdej, ko sem nazaj na tabletkah, začele delat pizdarije (as in smrdeča (ne srbeča) vnetja). Bruh all over bruh.gif
  • 0

#167 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 15 June 2010 - 01:28 PM

Borax vaginalete ftw ja! Ceprav (knock on wood) mi jih ze zelo dolgo ni bilo treba uporabiti (menjala vlozke, menjala intimno milo), vcasih pa parkrat na leto. :|
Skodelica se mi upira. Still. ninja.gif Even if Olivija says .... klik.


: D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#168 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 20 June 2010 - 09:16 AM

Mene je zdej 2 dni spet srbelo. Ko grem k ginekologinji ji bom povedala in potem pliz save me, meni se bo sicer zmešalo.
  • 0

#169

  • Guests

Posted 25 June 2010 - 12:33 PM

Odkar uporabljam skodelico v kombinaciji z naravnimi dnevnimi vložki, še nisem imela resnega vnetja tam spodaj. smile.gif Prej pa kar pogosto. ermm.gif
  • 0

#170 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 25 June 2010 - 02:07 PM

ja ena kolegica se je tudi pohvalila da od uorabe skodelica nima več vnetij
  • 0

#171 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 04 August 2010 - 08:36 AM

Še vendo mam težave in grem po enem mescu danes spet do ginekologinje.
  • 0

#172 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 August 2010 - 02:43 PM

Bad ej. sad.gif


Pa se o tem ne učite kaj več na faxu?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#173 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 04 August 2010 - 06:04 PM

Nope. Sploh ima zgleda še med ginekologi vsak svojo teorijo. Zadnjič una mi je rekla, da pa obvezno uporabljat intimna mila, pa nujno z milom se tuširat, pa dala mi je ene čist druge vaginalete. Danes sm klicala in bla spet pri tej moji, je rekla da mila niso dobra, ker mam zarad glivic vse ranjeno in kisla mila rano samo še povečajo. Dala mi je zaenkrat eno kremo, da se mi stvari prvo zacelijo. Je pa učinkovina diprosone (kortikosteroid) tako, da bom res pazila z nanašanjem in uporabo. Grem pa naslednji teden še dat urin in na pregled še enkrat, ker je rekla, da je resnično treba nekaj ukrenit. Zdej ima težave že fant in naju fajn živcira, pa še seksat ne morva.
Mije pa razložila, da se bo mogoče pokazalo, da ni problem kandida ampak ena druga reč, zarad katere se bova mogla obadva zdravit s sumametom blink.gif .
Ful sm prestrašena, ker so to resno že ornk bolečine in sm prov malo ohromljena. V bistvu je še najboljš če neki intentivno fizično delam...
  • 0

#174 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 August 2010 - 06:10 PM

Fak, res si boga. ohmy.gif



Pomoje mila ne morejo bit ok, res redkokje sem prebrala kaj dobrega o njih.



Pa tudi kortikosteroidi... Saj načeloma pomagajo, samo upam, da se ti bo čimprej zacelilo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#175 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 04 August 2010 - 06:15 PM

Sam glede na to, da sm krvavela take ranice sm mela, da sm mislila, da menstra prehiteva. Če že ni druge opcije sad.gif Pa res od onih vaginalet (Daktarin-gyn-neki tazga) je blo res še ful slabše, pomojem je sam pripomoglo k nastajanju ranic, pa kr tako gnojno mi je vn teklo... obup res. Nisem panik, ampak tokrat sm se pa res prestrašla, kaj še lahko sledi. S tem, da sm mela še druge probleme o kterih sm tud že pisala. Kolkor sm danes zdravnico razumela, je lahko vse posledica te okužbe.
  • 0

#176 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2010 - 07:57 AM

Je imela katera že rahlo rdečkast izcedek? Jaz ga imam že nekaj časa ene 10 dni pred menstruacijo, zdaj je pa spet in to tik po mnestruaciji.
Sem najprej mislila da se mei je ciklus kaj zmešal ker sem nehala jest KT decembra pa očitno ni to. Moja ginekologinja je seveda na dopustu.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#177 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2010 - 08:02 AM

Jaz imam včasih kakšen dan po končani M, pa si to interpretiram kot zadnje kaplje krvi butl.gif Moj ginekolog pa je mnenja "nič skrbet punca", tako da kej več ne vem.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#178 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 09 August 2010 - 08:13 AM

ni to sad.gif je možno da imam vnetje pa tega niti ne vem? biggrin.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#179 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 August 2010 - 08:31 AM

Da. Je možno. Vsaj pri meni je blo enkrat tako. Sem šla na pregled, čisto rutinsko, pa je ugotovila, da imam neko manjše vnetje tam not. Ni treba da peče in srbi, da je vnetje.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#180 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 August 2010 - 08:33 AM

Je možno, sem imela isto; rahlo obarvan izcedek, ni bilo pa NIČ bolečin, nič - samo to. huh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users