Jump to content


Photo

suhi lasje


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#301 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 September 2019 - 07:18 AM

Jaz sem tudi preizkusila Hair food od Garnier-ja in sicer z aloe vero pa mi je ena boljših stvari do sedaj, res imam mehke in sijoče lase, to da ga lahko malo vmasiraš v suhe lase je pa sploh top, ker imam zadnje čase probleme z razčesavanjem, še frizerka je komentirala, da ne razume zakaj se mi tako vozlajo pa me je takrat frišno postrigla.

Pa še potem lasje noro lepo dišijo če ga ne izpereš, ampak ga res dam čisto malo

garnier-ultimate-blends-.jpg
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#302 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 30 September 2019 - 07:21 AM

jaz sem jo tudi čez vikend kupila. Sicer brez kokosa, ampak upam, da bo OK.

Sem se pa tudi postrigla za skoraj 20cm in jih imam zdaj do brade. Upam, da je odstranila vse ali vsaj veliko večino uničenih las


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#303 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 September 2019 - 01:23 PM

aja saj moj je tudi brez kokosa, sem očitno spregledala ko sem iskala sliko :P


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#304 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 13 August 2020 - 07:59 AM

Zaradi sonca in morja imam spet čisto uničene / suhe lase.

 

Sem si včeraj napacala spodnji del las z ricinusovim oljem (pa ne, da je ravno od njih teklo) in sem pustila čez noč. Danes zjutraj se mi pa glave ni dalo umit in sem jih samo trdo v čop spela in v figo, da se ne vidi, kako mastne so :D

Popoldne pa da vidim, kaj se je zgodilo.

 

Upam, da jih bo to malo nahranilo!

Po vsakem pranju dam gor Garnier aloe vera masko in pustim vsaj pol ure. In ko jo splaknem, in obrisem lase, jo še malo zmešam z ricinusovim oljem in si namažem spodnji del las (zadnjih 20cm). Pa fena niso videle, da ne pomnim.

 

  Ampak imam še vedno čisto štrenaste, ko se posušijo.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#305 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 August 2020 - 08:03 AM

Koliko pa imaš ti porozne lase? Ko jih pereš se takoj zmočijo čisto ali traja dlje časa, da so čisto prepojeni oz zmočeni? 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#306 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 13 August 2020 - 08:14 AM

Zadnjič sem zapazila nek nov magičen produkt za lase na FB, 'New Wash'. Me zanima, v čem je štos, ampak spet ne toliko, da bi sama testirala :D
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#307 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 13 August 2020 - 08:25 AM

Meni se zdi, da se takoj zmočijo. Pa ker imam zelo tanke, se tudi zelo hitro sušijo (T ima ravno obratno).


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#308 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 13 August 2020 - 08:51 AM

Tudi jaz imam od tistega Alverde sampona cisto unicene, niti moj balzam, na katerega prisegam ze leta, ne pomaga. Danes si bom naredila eno temeljito nego, pa da vidim, ce bo kaj bolje, ampak mislim, da bom morala spet odrezati 10cm.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#309 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 14 August 2020 - 06:34 AM

Sporočam, da so lasje "boljši", kot so bili. Še vedno se vidi, da so suhi. Sem enako kot vedno, potem dala gor za eno uro še Garnier balzam/masko (karkoli je že tisto zeleno). Ampak kot rečeno,  je pa stanje vsaj bolje, kot prej.

 

Verjetno bi to morala delat kar enkrat na teden ...


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#310 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 June 2021 - 10:19 AM

Jaz imam zdaj med to nosečnostjo noro suhe lase, nikoli nisem imela teh težav ker so bili bolj na mastni strani in sem pojamrala svoji frizerki pa mi je svetovala nek nov izdelek K18 ki je podoben Olaplexu sami baje boljši.

Razlika je bila res opazna po dolgem času so bili lasje mehki niso štrleli ven, baje se ne izpira tako da bom poročala čez kak teden, sem pa plačala 8€ ni neka grozna cena.

Kami če mogoče tebi pride ta info kaj prav
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#311 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2021 - 10:26 AM

Kami, fino, vsaj nekaj, da deluje!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#312 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 June 2021 - 08:19 AM

Olaplex bo naslednja stvar, če ta kura z Joico ne bo obrodila sadove.

 

kateri leave-in balzam ali olje (ali nekaj za na koncu) pa uporabljate, da nima silikonov, ampak da malo skrije suhost las, istočasno pa nahrani?

Če uporabim kokosovo ali ricinusovo olje, izgedajo precej mastni, obteženi. Rabita kar nekaj časa, da se vpijeta.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#313 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 10 June 2021 - 08:33 AM

Neko Gliss kur kremo za konoce ful folka hvali, tudi ADP, ki ima dolge beljene lase. V beli tubici je.

Jaz dam pa karalo maske na vlažne konice.
  • 0

#314 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 June 2021 - 09:30 AM

No vidiš, jaz sem pa Gliss kur besno izogibam, sem vedno imela občutek, da so sami silikoni :D

 

Hvala, bom šla preverit.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#315 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 10 June 2021 - 09:33 AM

Ja, sej je silikonska. Ampak jo res ful hvalijo. 🤷‍♀️
  • 0

#316 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 June 2021 - 09:37 AM

A to je še vedno isti produkt kot 10 let nazaj? Se spomnim, da sem imela takrat tudi neko tubo s pumpico po priporočilih s foruma. Samo meni vsaka produkt draži kožo in so se mi začeli spuščati mozolji tam, kjer so se namazane konice dotikale vratu in obraza.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#317 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 June 2021 - 09:51 AM

Ja, sej je silikonska. Ampak jo res ful hvalijo. ‍♀️

potem bom pa najprej porabila tisti Marocanol al karkoli že je, ki ima tudi silikone. In ko ga zmanjka, bom pa tole kupila :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#318 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 June 2021 - 10:59 AM

Kami, ti se nisi nikoli s kano barvala? :D Kana naredi res lepe lase + barva je :wub:  Meni se po nobeni maski niso tako svetili ali da bi imela tak lep volumen. Res! Radico ima namešane odtenke, 3 ure pustiš na laseh in spereš. Sestra ima enako izkušnjo, obe imava tanke lase. Lush kana je po mojem mnenju še boljša, samo naribat jo moraš, pa malo je mastna zarad dodanih olj, ki sicer ne grejo po logiki skupaj s kano, ampak funkcionira. Če si prej še s kisom spereš lase je še barva bolj intenzivna. Pejdi en dan do Radico trgovine, da ti svetuje. In če nimaš težav z lasiščem občasno pranje z ritha/shikakai prahom - je malo pacarije, ampak rezultati so pa boljši, kot pa z uporabo mask in balzamov. Zdaj vidim, ko si že 100 let nisem barvala las, kako mi manjka spet ena 'kura' s kano. Ti praški za umivanje las sicer niso poceni, ampak naredijo fine lase. Kane je pa za krajšo-srednjo dolžino verjetno kolličinsko v enem pakiranju za 2x barvanje. Ali pa v 2 pakiranjih za 3x barvanje, recimo. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#319 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 10 June 2021 - 11:37 AM

Jaz mam nek odpor do kane, ni veliko odtenkov na izbiro, veliko pacarije in stroška, če si pogosto barvaš lase... se motim?

Kaj pa barvni prelivi za barvanje? Jaz sem nabavila zdaj od naturavit, sem navdušena. Nimam pa pojma, če pride za prekrivanje sivih las v poštev.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#320 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 June 2021 - 11:49 AM

Ni niti tak strošek in packarija je tudi znosna :) Oz če si lepo pripraviš vse, sploh ni tako zoprno. Samo je res dobro, da slediš navodillom in si prej pogledaš kak video postopka (radico ima super narejeno). Meni to, da imam na glavi to 3 ure, ne predstavlja problema in pač mine. Spiranje je malo messy prvič ampak hitro daš tudi to čez in ti ni nek problem. 1 paket kane je mislim da 13 eur, lusheva 15. Jaz imam 2 paketa lusha za 3 barvanja, dolgi lasje. Radico pa za dolge lase 1 paket/barvanje. Pri meni narastek ni viden, zaradi tega mi omogoča tak način nege + barvanja precej svobode. Cimra, ki si barva s tem, ima zdaj res lepše lase + nima tega groznega kontrastnega narastka, ker se kana nekako poenoti s tvojo barvo in po malem spira bolj pri lasišču, ker se tam bolj intenzivno s šamponi drgne, po dolžini pa ohranja barvo. Nimam sivih las, cimra jih ima in to precej + močne in jih Radico kana prekrije. Še vedno so svetlejši, ampak so taki oražnkasto svetli. 

 

Mislim, da je res stvar, ki ti ali odgovarja in ostaneš zvest temu načinu barvanja, ali pač ne in preklopiš na bolj konvencionalno. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users