Jump to content


Subrina - krema za telo z rooibosom


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 19 March 2006 - 01:15 AM

Hejla!

Danes sem dobila (za darilce) tole kremico za telo - youth elixir z rooibosom od subrine (za normalno kožo), pa me zanima, če je katera že sprobala in kakšne se vam zdijo sestavine:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearily Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/CApri Triglyceride, Gliceryn, Glyceryl Stearate Citrate, Gliceryle Stearate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Aspalathus Linearis, Sodium Benzoate, Citric Acid, Butyrosperum Parkii, Parfum, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Trielhanolamine, Disodium EDTA.

Uf, sem se natipkala zdaj! smile.gif Zaenkrat sem si samo roke namazala in mi je ful mehko kožo naredila ...

Katie
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2006 - 09:03 AM

Dobra, mastna krema, zelo hranilna, sicer komedogena in skoraj brez AOK. Ampak kot hranilna krema se dobro obnese.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3

  • Guests

Posted 19 March 2006 - 12:32 PM

Hvala, Sonchika!!!

Ja, je res kar precej mastna, ampak se hitro vpije in ne pušča sledi, samo mehko kožo. Na nogah in komolcih imam včasih kar malo bolj suho kožo, tako da bo ravno prav prišla ...

Aja, še to: piše, da ima tudi izvleček rooibosa, tradicionalnega afriškega čaja in vitamin E. Kakšen pa je strokovni izraz za vitamin E? Ta, ki ga naštejejo pri sestavinah?

Katie
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2006 - 02:06 PM

Vitamin E je Tocopheryl Acetate.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5

  • Guests

Posted 19 March 2006 - 09:06 PM

Hvala še enkrat!

Katie
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users