Jump to content

Photo

suhi lasje

• Please log in to reply
246 replies to this topic

#241 Anouk

Anouk

pro libraries

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 19214 posts

Posted 14 December 2018 - 10:11 AM

Odvisno od sampona - za ene se mi zdi, da mi zelo obtezijo lase, ce ne samponiram dvakrat (kjub izdatnemu izpiranju). Pri vecini mi enkrat zadostuje, umivam jih pa na 3-4 dni.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda

#242 Kami

Kami

Ginger Mrs. Darcy / Fraser

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 16488 posts

Posted 14 December 2018 - 10:11 AM

Samo enkrat. Lase umivam 2x na teden.

jaz sem tudi tako začela. In zdaj sem celo začela, da dam šampon samo na lasišče in tisto fajn "prepraskam" vse ostalo pa samo malo za vzorec podrgnem.

In kljub temu, da dam prej kokosovo olje gor, niso nič mastni na konicah … še vedno suhi :D

• 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

#243 Peteršilj

Peteršilj

čvekalo

• Člani
  • Pip
  • 408 posts

Posted 14 December 2018 - 10:29 AM

_M_ super, da imaš tako lepe lase, kljub minimalnemu trudu. Takim kar malo zavidam ;)

Kami, jaz dam žlico maske v skodelico za puding :D in potem za 10  sekund v mikrovalovno. Dovolj segreje in maska se ne utekočini. Potem to nanesem na lase in na koncu s konicami pobrišem še posodico. Lase spnem v figo in pustim učinkovati 5-10min nato sperem. Verjetno bi bilo bolje segrevati na štedilniku, ampak v mikrovalovni je najhitreje in najmanj posode umažem. Sem poskusila tudi dodatno segrevati lase s fenom in dala gor kapo, pihala pod kapo... Ampak na mojih laseh ne opazim razlike, tako da sedaj izvajam to na najbolj enostaven način. Na prejšnjih straneh, sem zasledila, da si imela težave pri izbiri šampona. Mogoče poskusiš te šampone od Nature box, imajo jih v dm. Meni sta moder in zelen všeč, zelen malo bolj. So brez sulfatov in silikonov.

Jaz obvezno šamponiram 2x, tudi stvar navade verjetno. Bom poskusila naslednjič samo 1x, da vidim razliko.

• 0
Never be embarrassed about something you like.

#244 Emily

Emily

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10490 posts

Posted 14 December 2018 - 10:45 AM

Ravno včeraj sem gledala volh od Zoelle in je njena frizerka isto rekla. :D

A res :D Jaz sem njo spremljala v mlajših letih, potem ko je pa tako zaslovela in obogatela pa mi ni bilo več isto. 

Od Nature Box moram tudi jaz enkrat sprobat, ampak imam tudi malo zadržkov, ker sem se že tolikokrat opekla s šamponi, ki so dražji, da ni nobene razlike s šamponom za 2€.

Jaz imam trenutno tega ne preizkušnji. Ne vem še veliko povedat mi je pa vonj res všeč. Nimam pojma kakšen je sestavinsko. 

393453-3600542121941_1_g.jpeg

• 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.

#245 Podgana

Podgana

Miss Havisham

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9710 posts

Posted 14 December 2018 - 11:13 AM

Jaz 2x, ker imam zelo mastno lasisce. Dajem pa res samo na lasisce in zmasiram, na lase pride samo tisto med izpiranjem.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

Tumblr

#246 tasika

tasika

Sassenach

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11701 posts

Posted 14 December 2018 - 11:14 AM

Mhm, da če pogosto umivaš lase ni potrebe po 2x šamponiranju, drugače pa da ona nardi ritual cca 1x tedensko da 2x šamponira, sploh če je  v tistem tednu dosti laka za lase ipd uporabljala.

Drugače pa je jaz tudi ne spremljam več tako redno kot prej. Sploh odkar sta v tej novi vili,  se mi zdi da imata polno rit denarja in sta čisto izgubila kompas oz. stik z realnostjo v nekaterih zadevah.

Ta fructisov je meni nekako obstal v omari na koncu.

jaz sem tudi tako začela. In zdaj sem celo začela, da dam šampon samo na lasišče in tisto fajn "prepraskam" vse ostalo pa samo malo za vzorec podrgnem.

Tako jaz delam. Trenutno uporabljam zelenega od Natur Box, ki je brez sulfatov. 

Se mi pa zadnje čase ful masti lasišče pa tudi definicija kodrov je boga. Ne vem ali od IUD, ker so malo dolgi, šampon, oz da gre za ta transitioning, brez sulfatov ali hladno vreme. 

• 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]

#247 _M_

_M_

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18728 posts

Posted 14 December 2018 - 11:19 AM

Jaz imam takoj lepse kodre, ko se malo postrižem. Zdaj sem ae kar precej in mi segajo komaj do ramen, pa so super.
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users