Jump to content


Photo

Piling - L'OCCITANE Olive Harvest Face Scrub Mud


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 11:40 PM

maska in piling za obraz v enem vsebuje kaolin, oljčno olje, olje grozdnih pešk, karitejevo maslo, čebelji vosek in fino mlete, drobcene prahce oljčnih koščic, ki služijo za nežen, a temeljit piling. jaz si piling nanesem na vlažno kožo obraza (predhodno očiščeno z gelom za obraz), rahlo vmasiram in pustim na obrazu 10-15', potem z mokrimi prsti fino zmasiram in spiram z mlačno vodo. zaključim z mrzlo. za 100 ml fino mazljive 'paste' meni všečne zelene barve v plastični posodici z zlatim pokrovčkom na navoj odštejete nekih 5.5 k in drobiž, porabi se je razmeroma malo (ob redni, enotedenski uporabi nama z mami drži tudi pol leta), kožo pusti očiščeno, mehko in gladko na otip ter sijočo.

ocenjujem jo z najvišjo oceno, saj se mi zdi glede na kvalitete, ki jih nudi, cena primerna. všeč mi je koncept izdelka 2v1, kar je le še dodaten plus.


IPB Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 November 2006 - 04:15 PM

Izdelek poznam samo prek testerjev s katerimi so me nedavno založile prodajalke.

Maska je izjemna: kožo očisti, ob spiranju deluje kot nežen peeling, ki odstrani odmrle celice, zaradi vlažilni lastnosti kože ne izsuši. Vonj ni močen, sama ga komaj zaznam.

Mogoče je malo dražja, dasiravno sem prepričana da se je ne porabi kar na en mah. 5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#3 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 September 2007 - 04:39 PM

Končno en super piling v primerjavi z vsemi polomijami ki sem jih preizkusila do zdaj. Ja, gladko pomete tudi z opevano Alverde marelico. No torej, to je nadvse zanimiv izdelek koncepta 2 v 1, torej se ga lahko uporablja kot navadni piling in se ga takoj spere, ali pa se ga na obraz nanese kot (čistnilno) masko, torej pusti gor dalj časa in potem ob izpiranju hkrati se kožo malce podrgne in imaš še učinek pilinga.
Vsebuje oljčno olje ki se ga na obrazu prau čuti, ampak ni to tisti nadleži mastni učinek, ampak prijeten, hranilen, vlažilen. Jaz ga uporabljam kot oboje, kot piling, pa tudi masko in v obeh primerih se več kot odlično obnese. Ko ga imaš na obrazu prevladuje zelo prijeten občutek (najbrž zaradi oljčnega olja), kožo popolnoma nič ne vleče skupaj (tudi če ga pustiš dalj časa), filing je res krasen! Ko pa spereš je koža nadpovprečno mehka , osupljivo gladka in nahranjena. In popolnoma nič suha, ravno obratno, jaz ne čutim po njem niti nobene potrebe po kremi, saj imam občutek kot da sem jo že nanesla, res. Kot piling pa je izredno nežen saj so koščki olivnih koščic fino mleti, vseeno pa je izredno učinkovit.
Dobi se ga v luštnem plastičnem lončku, nizkem in širokem, s pokrovčkom na navoj, meni je izredno všeč, čeprav bi morda pričakovala steklenega. Količinsko ga je 100ml, in imam občutek da bo kar dolgo trajal, tudi če se ga uporablja kot masko, torej v malo večji količini. Cena je malo višja - 23€, ampak kvaliteta odtehta.
Jaz ga res priporočam popolnoma vsem tipom kože, saj ne bo zategoval suhe kože, hkrati pa ni pretežek in premasten za mastno. Pri meni je postal a must have.

Ocena: 5
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2008 - 01:04 PM



Izdelek me ni osupnil, ne zdi pa se mi slab. Meni le redkokateri piling odgovarja, saj se mi zdijo vsi nekam preblagi. Tudi ta ni izjema. Piling zrnca so sicer dovolj agresivna, ampak so preredka. Tukaj imam res bolj ekstremne zahteve, ampak imam pač rada, če mi ornk spolira obraz, da ni preveč nežen. Koža je po pilingu sicer fino gladka in napeta, tudi rahlo nahranjena... vendar pa mi na določenih predelih obraza ne spolira zadovoljivo oz. vem, da bi rezultati bili še boljši, če bi bila gostota piling zrnc večja. Ker se lahko piling uporablja tudi kot masko, sem ga enkrat kot masko že uporabila... za še enkrat pa ga imam. Kot maska se odreže ok, kožo lepo nahrani... tako da malo dvomim, da bi bil/a primeren/a za mastno kožo. Drugače pa je izdelek kar gost, embalaža bi bila pa bolj primerna tuba - ostanki za nohti so res nadležni. Vonj je tipičen L'Occitane oljčni, cena pa je za moj okus previsoka glede na povprečnost. Brez presežkov, torej.

Ocena: 3

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users