Jump to content


Photo

Čistilna ploščica - LUSH Baby face


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 22 May 2008 - 10:52 AM

IPB Image

V tem malem otroškem obrazku se skriva magična mešanica naravnih slastnih masel z vlažilnim avokadovim oljem in tonirajočimi eteričnimi olji, ki bodo z vaše kože nežno, ampak učinkovito odstranili make-up. Dosegli boste, da bo vaša koža mehka, nežna in ljubka kot pri dojenčku. Navlažite košček vate, vmasirajte v ploščico in nanesite na obraz z nežnimi krožnimi gibi, nato izperite.


Sestavine:
kakavovo maslo, karite maslo, organsko kokosovo olje, avokadovo maslo, olje klementin, absolut molca, absolut narcise, parfum



Ne vem, kaj naj si mislim o izdelku.

Je kot neke vrste mleko. Zmočiš vatko, podrgneš po ploščici in ščistiš obraz. Koža je po njem strašno mehka, a dvomim, da zato ker je nahranjena, pač pa, ker vsa ta olja pustijo filter na njej.
Je vsekakor prijetna na otip. V bistvu že kar krasna!
Po naravi imam suho in občutljivo kožo.

Tak mi je čudno, ker dejansko po uporabi BF, ne potrebuješ kreme, kar pa mi da občutek, da si obraza sploh nisem umila. Imam skoraj rajši, da kožo malo zateguje, kot da ti pusti občutek, da nisi z njo naredil nič. Kvečjemu namazal kremo čez svinjarijo.

Na vaticah ostanejo sledi umazanije/ličil. Nekaj gre dol, a imam taki smotan občutek, da ne toliko, kolikor bi moralo.

Na LUSHevem forumu dobiva najvišje ocene. Ljudje so popolnoma navdušeni, ekstatični (KLIK - spodaj desno), jaz pa tako nesrečna, ker sem dala 6€ za nekaj ne najbolj uporabnega ermm.gif

Ker sem trenutno brez čistila za obraz, me je sestava izdelka popolnoma navdušila in pahnila v impulziven nakup.
Polna je hranljivih olj, a žal so med njimi tudi komedogena (kakavovo in kokosovo olje), kar za moj obraz ne pride v poštev. Ne vem, kako tega nisem videla že prej. Prav tako bi mi zdrava kmečka pamet lahko kazala, da se izdelek brez čistila, ne more po pričakovanjih spirati z obraza.

Po moje si bom z njim mazala noge cry.gif

V mojih očeh izpade kot popolnoma neuporaben in ne služi dejanskemu namenu, čiščenju obraza.
6€ za zgrešen nakup, mu navlkjub odlični, telesu dobroslužni sestavi, prinese najnižjo oceno.

1


Edit: Včeraj sem jo uporabila za podplate, kjer se super obnese.
Konec dober, vse dobro! wink.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users