Jump to content


Photo

Čistilni gel/pena - BURT'S BEES Orange Essence Facial Cleanser


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 29 April 2008 - 11:16 AM

How it Works

With orange oil to cleanse and purify, and olive oil and aloe vera to soothe, moisturize and condition, this formula is perfect for refreshing, hydrating cleansing. It's designed to clean and replenish without the tight after-feel that harsh soaps and detergents can leave behind.

IPB Image

Končno sem našla učinkovit in naraven izdelek za čiščenje obraza.

Namenjen je predvsem občutljivi in suhi koži. Jaz imam občutljivo in na nekaterih delih tudi suho. Vendar pa naj bi bil dober tudi za aknasto kožo, ker kolikor sem zasledila na internetu je nekaterim pomagal tudi pri tem. Jaz nimam veliko mozoljev zato ne morem povedat, če res pomaga. Ni namenjen samo čiščenju ampak tudi negovanju in vlaženju, kot piše že v opisu.

Je bolj želatinast gel, oranžne barve, diši po pomarančah. Vonj je resnično tisti ta pravi. Porabi se ga srednje za en lešnik. Peni se zelo malo, vendar me to ne moti. Ko sperem z vodo se čuti tak masten film, ki noče it dol. Vendar ko obrišem obraz, je koža čista in čisto nič izsušena ali mastna. Naj bi odstranil tudi MU, vendar ga jaz ne uporabljam v ta namen, ker imam druge stvari za to.

Všeč mi je to, da je v tubi in se ga da lepo dozirat že zato ker je bolj želatinast in sam ne priteče ven. Embalaža je čisto obična, meni je lepa. Zagotovo bom še kupila. Jaz sem zanj dala 9.75eur.

5/5
  • 0

#2 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2008 - 07:21 PM

Ups.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users