Jump to content


Photo

Piling - SUKI Exfoliating Lemongrass Cleanser


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (6 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 March 2008 - 02:20 PM

Suki je še ena v nizu znamk naravne kozmetike, katero se pri nas zaenkrat še ne dobi, bo pa kmalu dosegljiva. Sama sem imela priložnost preizkusiti par njihovih izdelkov, med katerimi je bil tudi tale piling ki me je izredno pozitivno presenetil. Prva stvar mimo katere ne morem je definitivno njegov vonj ki je nekaj absolutno fantastičnega, sploh če imate radi limone. Ampak da ne bo pomote, nima takega vonja kot cela poplava drugih citrusastih izdelkov, katerih vonj bi lahko opisali kot "wc račka", ampak pristen vonj po sveži limoni, tisti res tapravi, naravni limoni.
Je kar precej tekoče konsistence, rahlo rumenkaste barve, zrnc sladkorja (kateri v tem izdelku služijo za piling efekt) se na oko sploh ne opazi, se jih pa lepo tipa. Ko ga naneseš na obraz in začneš masirat pa se ustvari lepa bogata, ne ravno pena, ampak taka krema, ki lepo očisti obraz. Je kar nežna tale zadevica, za mojo trenutno zmešano kožo okrog nosu, še skoraj rahlo prenežna, ampak vseeno super očisti, kar se ob spiranju tudi čuti, saj čutiš da je koža res čista, saj nastane že skoraj tisti "škripajoči" občutek ki smo ga vajeni pri nekaterih izdelkih ki res dobro očistijo kožo, ni pa nikakor neprijeten, in kože po umivanju niti ne zateguje, ampak jo pusti mehko in izjemno gladko. Jaz po njen ne rabim nanest nobene kreme, in verjamem da bi se dobro obnesel tudi pri suhi koži.
Cena zaenkrat še ni znana, bo pa menda malo višja.

Ocena: 5

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 01 April 2008 - 08:54 PM

Imam samo tester, ki sem ga šele dvakrat uporabila, a vseeno lahko povem o tem 'pilingu' nekaj koristnih opazk in izkušenj.
Kot prvo, ne vem če bi to poimenovala ravno piling, ker je v bistvu cleanser, ki vsebuje okrogle delce za rahlo luščenje odmrle kože. No, če mu že rečemo piling, nikakor ni običajen piling, saj je za moje pojme dovolj nežen za vsakodnevno čiščenje kože (recimo enkrat na dan). Tako kot je rekla predhodnica, je rumenkasto prozorne barve, tiste delčke za piling se dobro čuti, vidi pa niti ne. Kožo nežno spilingira, brez drgnjenja, izsuševanja ali česa podobnega, za sabo pusti le lepo, mehko in gladko kožo.
Največji plus dajem vonju, to je najlepše dišeči cleanser kar sem jih vohala. smile.gif Jaz voham limone, še najbolj me vonj spomne na pomarančno cedevito. Božansko!
Dejstvo, da prihaja od poznano kvalitetne in naravne organske znamke, učinek ter vonj dajeta izdelku visoko kvaliteto in mu kljub (najbrž) visoki ceni podeljujem najvišjo oceno.
Definitivno bo moj, če le ne bo cena več kot 25 €.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users