Jump to content


Photo

Krema/serum - MANTRA Yoga Dreams Night Creme


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2007 - 09:27 AM

Po dolgem času sem si le kupila eno izmed teh zanimivih kremic - in sicer Yoga Dreams Night Creme.

IPB Image

Več o delovanju kreme si lahko preberete TUKAJ.

Kremica mi je že vizualno zelo všeč, saj obožujem vijolično barvo, pa tudi Indijo in alternativne izdelke.
To, da njihovi izdelki niso testirani na živalih je le še en razlog več, da sem se odločila za nakup.

Pumpica na kremi je zelo praktična, saj z enim stiskom dobite ravno toliko kreme, kot jo potrebujete za en nanos.

Kremica je super lahkotna in se hitro vpije v kožo. Ima zelo prijetno teksturo in koža že po nekaj minutah izgleda čudovito. Zjutraj pa je kot prenovljena - gladka in sijoča. Nič mastna in nič suha (imam mešano kožo). Primerna je za vse tipe kože.

Vonj kreme je meni zelo všeč - po sadju in zeliščih. Je pa res, da nekaterim morda ne bo.

Kremica je sicer minimalno komedogena, a meni še ni povzročila nobenih težav. SESTAVINE

Cena je malo več kot €9, kar se mi zdi zelo sprejemljivo za tako čudovito kremo kot je ta.

5/5

Še jo bom kupila! smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16921 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2008 - 07:42 PM

Cena: v dm-u nekje okrog 9.55 €
Količina: 50 ml

Spet, dobre ocene in opis me je premamil v nakup oops.gif
Gre za precej posebno kremico - v bistvu je bolj gel, pričakovala sem bolj kremasto, gosto konsistenco, pa deluje krema čisto kot nek silikonski gel - zelo tekoč, odlično se razmazuje in se hitro vpije v kožo. Krema je prosojno/oranžne barve, kot že omenjeno, je zelo tekoča in razmazujoča, za seboj ne pušča filma, moja koža se tudi ni začela prehitro svetit kot po večini krem. Kožo je po nanosu lepo mehka, gladka, krema deluje tudi zelo vlažilno - idealna za rahlo izsušeno, a sicer mešano/mastno kožo.
Embalaža je izredno priročna, kvalitetna pumpica s pokrovčkom, pri kateri je zapackanje nemogoče, z enim potiskom dozira ravno pravšnjo količino za nanos po celem obrazu.
Ima spet zelo zanimiv vonj, kot najbrž vsak izdelek od Mantre, ta je bolj prijeten kot od pilinga.
Kremo priporočam za kožo, ki potrebuje veliko vlage, ker jo bo le-ta odlično navlažila, da ne omenjam super embalaže. smile.gif Jaz pa imam mastno kožo (za katero pride v poštev le kakšna krema za UV zaščito ali pa kakšna proti nepravilnostim), zato sem to kremo prenehala uporabljat.

4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 11:00 AM

Kremco sem si kupila že pred časom in mi je zelo ustrezala.
Nanašala sem jo pred spanjem ker se mi je za podnevi zdela enostavno premastna.Sestavinsko se mi je zdela malo čudna ker je mela vodo na mislim da tam nekje 4-5 mestu..ampak sem jo vseeno kupla ker je mela dost izvlekov in nekih začimb.
Torej v kožo se kar hitro vpije, porabi se jo zelo malo..jaz sem jo ziher mela več mesecev ker se jo resnično počasi porablja.Embalaža mi je zelo všeč..takšna mala pumpica(al kako bi rekla laugh.gif ), mogoče jo bom še kdaj kupla.Stane tam nekje 9-10€, jaz sem jo kiupla preko spletne trgovine princeska ker mislim da jih v našem kraju ne prodajajo.
Dam ji 4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users