Jump to content


Photo

Losjon-mleko za zelo suho kožo po telesu


  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 December 2005 - 08:43 PM

Kaj mi predlagate za suho kožo po telesu?

Vichy je sicer o.k. vendar drag ali je še kaj tako dobrega, da pomaga zelo zelo suhi koži.
  • 0

#2 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2005 - 09:30 PM

fajn je tud afroditin lotion za telo z mandljevim oljem. naredi mehko in voljno kožo. in še dostopne cene je!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 December 2005 - 09:57 PM

.

Dove - Nutri Body Milk (antioksidantno, hranilno..... glede na sestavine izredno pohvaljen)
Garnier - BodyRepair (zelo hranilen, tudi glede na sestavine pohvaljen)


Obe zadevi staneta okoli 1k.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 07 December 2005 - 10:00 PM

Bepanten ma tut neki za zelo suho kožo, jst mam uzorček in mi je dobr...ne vem pa kok stane wink.gif
  • 0

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 December 2005 - 10:04 AM

Kja pa tadva, a ima katera tedva?

Fruit of the earth - she butter

in

Bepanthol
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 December 2005 - 10:13 AM

Ne poznam sestave teh dveh. Čeprav FOTE ima super stvari in mislim, da je ta s shea maslom tudi odličen.
Sicer pa še Avon Dry skin.

Aja, pa BAlea body butter. Hudo mastna stvar, ampak se vpije.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 December 2005 - 05:03 PM

Sem kupla kr Vichy Lipidiose 2. Pa je šlo spet od prihrankov rolleyes.gif
  • 0

#8 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30700 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 January 2006 - 06:52 PM

Joj, moja koža na golenih je grozna, skoraj lahko vidim luske, tok je suha. Mam cel kup losjonov doma, sam sem ugotovila, da sem pri nakupu bila preveč pozorna na vonj ermm.gif
A katera mogoče ve, če ima Avon ali Oriflame kak losjon res za zelo suho kožo? Alpa katerega priporočate nasploh ermm.gif:
  • 0

#9 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 02 January 2006 - 06:54 PM

Od Avona je meni najboljši Firming lotion. Nisem mogla verjet, ko sem ga probala, ker sem imela zelo suho kožo, sedaj je pa ok. Poskusi ga, če ti pa ne bo všeč, ga pa jaz odkupim. wink.gif
  • 0

#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 January 2006 - 07:19 PM

Bepanten je sicer fajn ampak ne za po celem telesu!
  • 0
Viens, reste ici!

#11 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 January 2006 - 03:51 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Bepanten je sicer fajn ampak ne za po celem telesu!


Misliš Bepanthol ? Zakaj pa ni fajn? Jst ga mam večinoma za poleti ker ima tak hladilen učinek.
  • 0

#12 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 January 2006 - 10:47 AM

QUOTE(_M_)
Joj, moja koža na golenih je grozna, skoraj lahko vidim luske, tok je suha. Mam cel kup losjonov doma, sam sem ugotovila, da sem pri nakupu bila preveč pozorna na vonj ermm.gif
A katera mogoče ve, če ima Avon ali Oriflame kak losjon res za zelo suho kožo? Alpa katerega priporočate nasploh ermm.gif:


Vichy mleko za telo za zelo suho kožo in tudi za tuširanje, boš videla kako se popravi koža. Jaz imam mleko za telo in bom nabavila še za tuširanje, ker me je tester prepričal.
  • 0

#13 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 January 2006 - 10:53 AM

Jst mam tud ful suho kožo in sm ful zadovoljna s Sympathy for the skin od Lusha.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#14 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 January 2006 - 11:11 AM

QUOTE(Verja)
QUOTE(_M_)
Joj, moja koža na golenih je grozna, skoraj lahko vidim luske, tok je suha. Mam cel kup losjonov doma, sam sem ugotovila, da sem pri nakupu bila preveč pozorna na vonj ermm.gif
A katera mogoče ve, če ima Avon ali Oriflame kak losjon res za zelo suho kožo? Alpa katerega priporočate nasploh ermm.gif:


Vichy mleko za telo za zelo suho kožo in tudi za tuširanje, boš videla kako se popravi koža. Jaz imam mleko za telo in bom nabavila še za tuširanje, ker me je tester prepričal.


Čeprav imam sedaj kremni gel za tuširanje od Roger & Gallet, ki je tudi o.k. za suho kožo.
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 January 2006 - 11:12 AM

Zelo fajn je tudi Garnier BOdy cocon.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30700 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 January 2006 - 12:04 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(_M_)
Joj, moja koža na golenih je grozna, skoraj lahko vidim luske, tok je suha. Mam cel kup losjonov doma, sam sem ugotovila, da sem pri nakupu bila preveč pozorna na vonj ermm.gif
A katera mogoče ve, če ima Avon ali Oriflame kak losjon res za zelo suho kožo? Alpa katerega priporočate nasploh ermm.gif:


Vichy mleko za telo za zelo suho kožo in tudi za tuširanje, boš videla kako se popravi koža. Jaz imam mleko za telo in bom nabavila še za tuširanje, ker me je tester prepričal.


Kolk pa stane ta stvar od Vichyja? Vidla sm, da je v akciji, če kupiš gel za tuširanje in mleko Lipidiose, dobiš zraven tudi torbico.

A je struktura tega mleka kej podobna Bepanthenovi? Ker tist je men mal preveč gosto in težko mazljivo. Mogoče pa tako mora bit ermm.gif:
  • 0

#17 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 10 January 2006 - 12:13 PM

QUOTE(sonchika)
Zelo fajn je tudi Garnier BOdy cocon.


Ampak tisti za zelo suho kožo-oranžna pumpica. Za suho kožo-bela pumpica je premalo masten.
  • 0

#18 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30700 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 January 2006 - 12:15 PM

Najboljš za suho kožo je zihr rdeči Garnier - intensive extra-dry skin, obnovitveno mleko za zelo suho kožo.
Sprobano in sem zadovoljna.
  • 0

#19 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 10 January 2006 - 12:19 PM

Ta je tudi meni super. Kar se pa Vichja tiče-je za moje pojme precenjen, isto ali boljšo kvaliteto dobiš za manj denarja. Razen, če komu ostaja denar, potem pa le. Si raje kupim 3 kvalitetne losjone kot enega od V.
  • 0

#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 January 2006 - 12:22 PM

QUOTE(Irena*)
Ta je tudi meni super. Kar se pa Vichja tiče-je za moje pojme precenjen, isto ali boljšo kvaliteto dobiš za manj denarja. Razen, če komu ostaja denar, potem pa le. Si raje kupim 3 kvalitetne losjone kot enega od V.


Ne vem, če to drži, jaz sem probala vse živo pa mi ni nič tako pomagalo kot Vichy. Pač vsak ima drugačno kožo. Meni odgovarja in sem pripravljena dat malo več denarja, čeprav ga nimam na tone...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users